• Новак
Dzhtus YCS6-C 1P+NPE 20-40KA AC SPD House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон

Dzhtus YCS6-C 1P+NPE 20-40KA AC SPD House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип : YCS6-C Полјаци : 1p+npe. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V. Полјаци : 1p+npe. Номинална струја на празнење во (KA) : 20. Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40. Максимален континуиран работен напон UC (V ~) : 385 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент

НАЧЕН Ѕид Планината Отворено Стои Пепелник, Нерѓосувачки Челик Пепел Послужавник За Цигари, Кула За Отстранување Цигари-Комерцијални

DEN 1087.84

МОНТИРАН НА ЅИД : оваа фиока за пепел за заштеда на простор е лесна за инсталирање со вклучени завртки за

Мандала Омбре Света Геометрија Окултна Шема КРЕДИТНА Банкарска Картичка УСБ Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стик Клуч За Складирање

DEN 3.00

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристи�

Бдпсс Бонус Ќерка Шминка Торба Чекор Ќерка Подарок Ќерка Во Законот Дипломирање Подарок Ти Си Мојот Бонус Ќерка Ти Си Мојот Пријател Козметичка

DEN 238.24

Материјал : Изработен Од Мек Платнен Материјал, Силен Патент, Водоотпорен Дизајн, Двострано печатено Од�

Корпак ГЛЦ-07016 Бостон Тркалезно Шише со 18-400 Зелен Термосет Ф217 И Тефлонски Наредени Капа Прикачени Вакуум, Јонизиран, 0,5 мл, Килибар

DEN 28.00

Обезбедува чист конечен изглед Ја запечатува чистотата во секое поединечно шише Без мирис и без вкус Зе

XJJZS Автомобил Правосмукалка Мини Рачни Авто Правосмукалка со 5000pa Моќен Вшмукување За Дома&засилувач;Автомобил&засилувач;Канцеларија&засилувач;

DEN 1384.00

Лесно се справува со сите видови ѓубре Безжичен рачен лесен за употреба 5000pa Вшмукување, 44000r / Мин Брзина

Харфингтон 6542 Со Голема Брзина Челик Пресврт Вежба Малку, 10мм Вежба Малку 200мм Должина Продолжен Директно Стебло Црн Оксид Земјата Вежба Малку

DEN 223.84

За дупчење чисти и точни дупки, потребна е вода за подмачкување и ладење за време на метално дупчење, а б�

Најлон единечен премин хексадецим, стол за матична плоча, што се користи за колона за колумна за колона за изолација на табла итн. M3x6mm+6mm

DEN 3.33

✅ Материјал : Направено од најлон материја, силна и издржлива ✅ Feature : Единечна хексадецимална глава со �

Одбојкарски шорцеви од Озммјан за мажи кои влечеа специјален петел печати фестивал на пиво плажа обични панталони панталони панталони

DEN 641.60

Повлечете го затворањето Машина или рака миење со ладна вода / висина или линија на суво / без белило / бе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.