• Новак
Водоотпорни влошки за амакунфт за мали животински играчки, еднократно облоги, водоотпорно дно од обете страни, одговара на постелнини за миленичиња за заморчиња, з

Водоотпорни влошки за амакунфт за мали животински играчки, еднократно облоги, водоотпорно дно од обете страни, одговара на постелнини

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

【Одговара со мало животинско играње】 Овој водоотпорен мат е хексагонален и совршено се вклопува во малото животно за животно на Амакунфт Пелените за миленичиња на пазарот се сите квадратни и не можат добро да ја пополнат шестоаголната ограда. 【Големина】 Може да се примени на шаторот за повеќето мали животни на пазарот. Ширината и должината на водоотпорна подлога е 42,5in x 41in (108cm x 104cm). Ако не сте сигурни за насоката на должината и ширината, можете да се однесувате на нашите слики. 【Повторно користење】 Може да заштеди пари (пелените се за еднократна употреба). Машински, лесен материјал што може брзо да се исуши. 【Двоен слој, обете страни се водоотпорни】 Двојниот слој може да ја зајакне водоотпорна функција. Бионика, имитирајќи ја површината на растителните лисја, течноста ќе формира капки вода и ќе остане на површината. 【Лесно за чистење】 Кога душекот е валкан, најбрзиот начин е да го избришете со хартиени крпи. Измијте го во машината за перење откако ќе ја користите многу пати. Бидејќи има челични жици во оградата за миленичиња, не може да се измие машина и може да се мие само со рака. 【Транспарентно и дишење】 опкружени со мрежи, можете да ги гледате вашите миленици во секое време, како и да обезбедите вентилација на играчот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2 парчиња миленичиња цевка тунел играчка играчка за забавни мрежи на цевки за надворешни работи на гасови за гасови за гасови на цевки

DEN 0.67

【Антилизгачки линии】 Постојат антилизгачки линии во тунелот за лесно искачување и спречуваат хрчаци �

3 во 1 Хрчак Виси Шише Со Вода Автоматско Диспензерот За Мали Животни Со Основа За Држач За Хрчак Стаорец Гербил Глушец Шиншили Верверица

DEN 940.80

Дизајн на тркалачка топка, водата нема да истече додека миленичето не ја лиже тркалачката топка Изработ

Homeya 2 парчиња мали животински заморчиња за висина хамакови креветчиња миленичиња кафез хамак за ферет мачка стаорец чинчила хрчак пештера

DEN 111.84

Реверзибилни две страни Мал миленичиња Хамак Погоден за какви било сезони, водоотпорна најлонска ткае�

Froiny 1 парчиња хрчак од 19 см што трча топка заморчиња за свињи со свињи со хрчак, мала миленичиња играчка пластична игра играчка случајна боја,

DEN 215.84

【Транспарентна топка】 : Севкупниот транспарентен дизајн му овозможува на сопственикот визуелно да го

Балакоо Пет Ремен 3 парчиња Мрежа Мали Резерви Елек Црвено Одење С Милениче И Трчање На Отворено Прилагодливо Кученце Мачка За Куче Меко

DEN 513.60

Зајак Кафез Зајак Играчки Зајаче Кафез Зајаче Зајаче Играчки Зајаче Појас Поводник Олово Зајакот Прево

HoEment 2 парчиња играчка миленичиња играат виси гербили, мост на мост, искачување, се гледаат од чинчила дрвени мали материјали хрчак

DEN 768.00

Играчка за гнездо на хрчак куќа изработена од материјал и безбедна Играчки за искачување на хрчаците На

Паткав хрчак Хамак Мал животински скривница, леб, Хамак Хамак Зимски милениче што виси за спиење топло креветно кафез за замав за играчка

DEN 226.56

Овој хамак може да создаде околина во еден агол каде што играат миленичиња Може да се користи долго врем

Ипетбум Хрчак Играчки Хрчак Играчки Миленичиња Играчки Хрчак Дрвен Мост Мини Скала Играчки Хрчак Игра Платформа Мали Миленичиња Кафез

DEN 1078.40

Ослободете ја досадата и стресот, тие од производство и одржување на менталното здравје Тркалезни рабо�

Хамиледии дрвена куќа на хрчак, соберете еколошко дрво мало животно скривалиште колиба луксузна двојна палуба вила слајд вежба играчки

DEN 3.00

❤material : Балкон Големата вила е зелениот материјал за заштита на животната средина што го прави материја

Вилт Керамички хрчак гнездо лето ладење керамички хрчак куќа симпатична шарена трупец форма на хрчак скривници за верверица еж од хрчак хрчак

DEN 2.33

Изработено од премија керамика, која е пријателска за кожата, безбедна, портула и издржлива Големина : п�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.