• Новак
32 степени женски лесен базел за нозе | Форма што одговара | 4-насочен дел | Термички

32 степени женски лесен базел за нозе | Форма што одговара | 4-насочен дел | Термички

Вреднување на стоката:
DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

40% полиестер, 34% акрилик, 22% рајон, 4% спандекс Еластично затворање. Карактеристики на производот на машината : Опремени, 27,5 "Inseam (големина S), еластична лента за половината, влага за влага, анти-одори, анти-статички, 4-насочно истегнување, анти-пилинги, увезени. Ткаенина : 40% полиестер-34% акрилен - 22% рајон - 4% спандекс - лесен плетен со многу истегнување. Акрилната мешавина додава дополнителна лесна топлина што е удобна против телото. Упатства за грижа : Измијте ладен нежен циклус со слични бои, не -хлорно белило, суво суво, суво суво суво Ниско, железо ладно (ако е потребно), не исушете го чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Womenенски тренинг салата шорцеви за гребење на задниот дел Беспрекорен Бермуда шорцеви градиент печатено истегнување високо половината плен

DEN 3.00

? ★ Удобен материјал : Оваа летна шорцеви се изработени од супер мека, ткаенина што е пријателска со кожа

Водење на женски високи половини од полите Jeanан здолниште со високи половини за дишење шорцеви за нозе Shortsенски тренинг и тренинг

DEN 1.00

100% полиестер Emsенски бели велосипеди шорцеви црни шорцеви за жени облечени жени Скорт компресија шорце�

Annystore hapенски секси со 2 парчиња облека со долги ракави со долг ракав 1/4 по поштенски култури врвови на култури слаби долги поставени

DEN 507.04

Мешавина од памук Затворање на влечење Само миење на рацете Врвовите работат мали, ве молиме изберете е�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.