• Новак
Силиконска маска за Oculus Quest 2, интерфејс на пластична заграда на лицето ABS и удобно силиконски VR подлога за лице и капакот за заштита на леќи

Силиконска маска за Oculus Quest 2, интерфејс на пластична заграда на лицето ABS и удобно силиконски VR подлога за лице и капакот за заштита

Вреднување на стоката:
DEN 442.88

Пристапност
Во достапна форма

【Услови за адаптација】 Сетот за додатоци е компатибилен со контролорот Oculus Quest 2 Белешка : Не е погоден за окулус потрага 1 или окулус рифт. 【Подобрено искуство со играта】 VR Cover Face за Oculus Quest 2 Користете заграда за интерфејс ABS е опремена со лесна за чистење на заштитна обвивка од силика гел, што ве прави да се чувствувате меко и удобно близу до кожата. Може да се прилагоди на обликот на лицето на повеќе луѓе и да го подобри полето на видот. 【Лесна за чистење】 Силиконска маска за Окулус Потрагата 2 : Изработена е од силикон за заштита на животната средина со висок степен. Покривот за лице за Oculus Quest 2 е пријателски за кожата, доказ за пот, доказ за истекување на светлина, мек без да го прободува лицето и да се пее. Cover Заштита за заштита на леќи】 Заштита за заштита на леќи за дизајн на Oculus Quest 2 совршено вграден во Oculus Quset 2 може ефикасно да спречи гребење на леќите, што е отпорен на вода и лесен за чистење. 【Совршен додаток】 Овој додаток за Oculus Quest 2 ги содржи потребните додатоци за да ги истражите VR игри - ABS пластична заграда x 1, подлога за заштита на силикони x 1, покритие за заштита на леќи x1. 【Услови за адаптација】 Сетот за додатоци е компатибилен со контролорот Oculus Quest 2. Белешка : Не е погоден за окулус потрага 1 или окулус рифт. 【Подобрено искуство со играта】 VR Cover Face за Oculus Quest 2 Користете заграда за интерфејс ABS е опремена со лесна за чистење на заштитна обвивка од силика гел, што ве прави да се чувствувате меко и удобно близу до кожата.

Главните карактеристики

Project type:
Accessories for Oculus Quest 2 kit
ABS bracket and protective mirror:
Black
Compatible:
suitable for Oculus Quest 2 VR glasses

Избор на клиент

Слушалки За Стерео Игри Слушалки За Намалување На Бучавата Од Уши За Мачки Лесни Слушалки За Компјутерски Игри Само Прилагодување Слушалки ЗА

DEN 1.33

Погоден за : спорт, игри, слободно време, патувања итн Designedономски дизајниран да ја држи вашата чипка на �

Ludvruly Безжично Полнење Игри Глувчето Рампа 15W, Опремени 18w Адаптер За Напојување &засилувач; Рачниот Одмор За Компјутерска Тастатура,

DEN 902.40

[4 во 1] овој сет има уникатни предности, вклучувајќи РГБ ЛЕД гејмерска подлога за глувче, поддршка за згл�

Игри На Глувчето Рампа Голем Компјутер Гејмер Тастатура Биро Рампа Предводена Компјутерски Додатоци Глувчето Рампа 31.5 X 11.8 Инчен

DEN 0.67

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Duythaibroshop Последниот преживеан од антички вештерка клан Окулус потрага 2 кожа VR 2 кожни слушалки и контролори налепници заштитни додатоци

DEN 0.33

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Подлога За лента За глава Компатибилна Со Corsair Void RGB Елита USB Премиум Игри Слушалки Замена Лента За Глава/Лента За Глава Перница/Замена

DEN 1.67

Замена Уво Перница Лента За Глава За Corsair Празнина RGB Елита USB Премиум Игри Слушалки Заменете ги влошките

ХУИОП 6Д Оптички Жичен Гејмерски Глушец Игра На Ниво На Оптички Мотор Шарени Светло За Дишење 4-Брзински Прилагодлив ДПИ Whiteономски

DEN 2.67

Оптичкиот мотор на ниво на игра обезбедува точен клик, брз одговор и стабилен сигнал 800120016002400 DPI прилаго�

60% Механички Игри Тастатура Со Antiономски Анти-духови Мини 61 Клуч Распоред Виножито Rgb Задно Осветлување Водоотпорен Метална Плоча

DEN 575.84

●Компактен Распоред И Дизајн На Заштеда На Простор ● Оваа 60% механичка тастатура за игри прифаќа миним�

Angoily 2PCS слушалки RGB Службеници за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки за слушалки

DEN 1462.40

Слушалки за слушалки RGB закачалка за штандови за слушалки Овој држач за слушалки има убава и светлина во

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.