• Новак
5д DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено сликарство крст-бод за скапоцени камења за занаети за домаш

5д DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено сликарство крст-бод за скапоцени

Вреднување на стоката:
DEN 1871.84

Пристапност
Во достапна форма

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластично претерано, лепилото е силен што може да се осигура дека мушка може да се поправи и нема да се спушти лесно. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно да се заврши вашиот пакет за сликање на дијаманти. ❀ 【【Комплет за комплет за сликање со дијаманти вклучен】 : Овој комплет за слики од 5Д дијаманти ги вклучува сите потребни додатоци, дијамантски сликарство е погодно за возрасни, деца, почетник за уметност, фаворит за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, монистра со дијаманти во боја (15% ~ 30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и пенкало за вежбање. ❀ 【Забавно да се направи/домашно украсување/подарок】 : Да се ​​направи дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, да ослободи стрес, емоционалното прилагодување, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост. Комплетите за сликање со дијаманти, исто така, можат да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Да се ​​користи како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. ❀ 【Чекори за производство на DIY】 : Сликарството со дијаманти е полу-завршен производ за кој е потребна ваша сопствена операција, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластична лента, второ, нежно тресете ја фиоката за да ги обезбедите заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете Вметнување на алатката на лепак на местото лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното. Можете лесно да ја завршите сликата со нашите алатки. ❀ 【Одлична услуга за клиенти】 : Ако комплетот за сликање со дијаманти што го добивате недостасуваат скапоцени камења (мониста) или алатки, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми со 24 работни часови. Ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за замена, за да се осигурате дека имате добро искуство за купување. ❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки. Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластично претерано, лепилото е силен што може да се осигура дека мушка може да се поправи и нема да се спушти лесно. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно да се заврши вашиот пакет за сликање на дијаманти. ❀ 【【Комплет за комплет за сликање со дијаманти вклучен】 : Овој комплет за слики од 5Д дијаманти ги вклучува сите потребни додатоци, дијамантски сликарство е погодно за возрасни, деца, почетник за уметност, фаворит за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, монистра со дијаманти во боја (15% ~ 30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и пенкало за вежбање. ❀ 【Забавно да се направи/домашно украсување/подарок】 : Да се ​​направи дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, да ослободи стрес, емоционалното прилагодување, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост. Комплетите за сликање со дијаманти, исто така, можат да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Да се ​​користи како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. ❀ 【Чекори за производство на DIY】 : Сликарството со дијаманти е полу-завршен производ за кој е потребна ваша сопствена операција, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластична лента, второ, нежно тресете ја фиоката за да ги обезбедите заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете Вметнување на алатката на лепак на местото лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сет за уметнички гребење на GVFTG, познат градски ноќен поглед шарен DIY рачно изработен витка за виножито за гребење уметност со 5 алатки

DEN 2.33

✅ Нашата уметничка хартија за гребење виножито е изработена од висококвалитетна обложена хартија, без

U-M Pulabo 10pcs лепак апликатор за игла за стискање шишиња DIY алатка за прецизност на прецизните шишиња за капки за занаетчиски занаети

DEN 756.80

Опис : Детали за производот : Материјал : Пластичен бренд : Големина : Висока 7,5 см и 2 см во дијаметар Убав �

Брилијантна куќа од ѓумбир што прави подароци, изработка на куќа од ѓумбир. Моето хоби карпи!, Брилијантен клуч за пријатели за пријатели

DEN 1401.60

Клуче за кревање на куќа од ѓумбир е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Тој е многу изд

Буда Дизајн Силиконски свеќа од силиконски мувла за свеќи што прават украси со чоколади калапи смола занаети гипс силиконски калапи

DEN 63.84

Тежината на конечната свеќа : 40 грама; Големината на конечната свеќа : 7 * 3,6 см Материјал на калапот : 100% си

Алатки за белешки за ножици за ножици за обука на предучилишна возраст пластични пластични безбедносни ножици за деца за деца деца

DEN 164.48

Совршено за училницата или кој било проект за запишување, одлично за DIY книгата, честитки што ги прават д

Instarry DIY 5D Diamond сликарство голема големина целосна вежба месечина елк кристална крст бод дневна соба кујна украси wallидни уметности

DEN 671.84

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Целосна тркалезна дијамант 5д DIY дијамантски сликарство маснотии, дама цртани филмови за везови вкрстени бод мозаик домашен декор

DEN 1.33

【5d DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни】 Дијамантски сликарство е совршен натпревар во боја,

Црвен портокалова гуштер диносаурус стакло очи змеј рептил уметнички кукли таксидермиски скулптури или накит што прават занаети

DEN 159.84

Очи на диносаурусите : сет од 2 детални, црвенопортокалови рачно изработени стаклени очи за очи за праве�

Cabilock 1pc мачка со мачки силиконски гумички калапи епоксидни смола занаети торта мувла силиконски калапи за чоколадо цртани филмови за печење

DEN 150.56

Печење во форма на животни за печење и импресивна торта или 3Д животински маж изработено од врвен силико

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.