• Новак
J.Carp 60PCS бел број 0 до 9 лепенки железо на шиење на букви за облека, капи, чевли, ранци, чанти, фармерки, јакни и др.

J.Carp 60PCS бел број 0 до 9 лепенки железо на шиење на букви за облека, капи, чевли, ранци, чанти, фармерки, јакни и др.

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 60 : Закрпи за пеглање вклучуваат пакет од 60 парчиња број, кои можат да се користат долго време и најдобро одговараат на вашите барања Овие закрпи се обложени со посебен лепак што се топи поради топлина и со тоа добро се поврзуваат со текстилот. Пеглани закрпи нема да излезат. 100% висок квалитет. Врвен квалитет, детален вез. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки и повеќе!. Лесно за нанесување : закрпите се обложени со посебен лепак што се топи поради топлина. Можете да го шиете или железо на облеката. Чувајте ја крпата сува и контролирајте ја температурата на загревањето кога печете лепенка. Подобро ќе ги шиете ако сакате да ги задржите и никогаш да не паднете. Закрпи за везови прават совршен подарок за украсување за сите деца, вклучувајќи тинејџери од девојче и момчиња. Загрејте го железото на умерено висока температура што не би ја запалила ткаенината. Ставете ја лепенката во посакуваната позиција и ставете притискање на крпа (марамче или перница на врвот за да ја заштитите лепенката). Притиснете го железото надолу за 15-30 секунди, во зависност од ткаенината. Оставете да седите 1-2 минути додека ткаенината не е повеќе жешка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мека лента мерка со двојно шиење на телото Флексибилен владетел за перика правејќи губење на тежината мерка за шиење прилагоден занает винил

DEN 89.44

♥ Опсег на мерење : ♥ 0 до 60 инчи и 0 до 150 сантиметри На задниот дел има скала од сантиметар, која точно се

Еднаш x 3 парчиња. Бела розова пумерија налепница за цвеќиња извезено железо на закрпи Симпатична шиење на закрпи апликации Дизајн DIY

DEN 1.33

Големината е приближно : 2,4 / 8x2 Висококвалитетно лепенка способно железо со топлина за панталони со јакн

160 парчиња Божиќни дрвени копчиња 4 бои Бафало карирани занаетчиски копчиња околу декоративни подароци Божиќни копчиња со 4 дупки за занает за

DEN 0.33

Содржина на пакетот : ќе добиете 160 парчиња копчиња за дрво Ден на вineубените во 4 различни стилови, секој

Пожарникар со секира шиење на лепенка - шарено железо на закрпи за пожарникари - Диво популарен подарок за противпожарна бригада

DEN 143.52

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 мин�

Виножито игла постави креативни прекрасни брох иглички лапел иглички за пинови за облека за рак на ранец, украс, смешни значки за накит

DEN 3.00

Мода и симпатична : 10 парчиња / Поставете симпатична шема како што се прикажани слики Избор за идеи за по�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.