• Новак
Aramox aux Во Адаптер Кабел, Автомобил Радио Аудио Aux Кабел 3.5 mm Mp3 Влез Адаптер Замена За Пионер Headunit IP-Автобус

Aramox aux Во Адаптер Кабел, Автомобил Радио Аудио Aux Кабел 3.5 mm Mp3 Влез Адаптер Замена За Пионер Headunit IP-Автобус

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Фитмент : Замена За Пионерска Headunit IP-АВТОБУС, компатибилен со сите уреди од P‑серијата Висококвалитетен Материјал : кабелот За Радио аудио аукс е изработен од висококвалитетен абс материјал, кој има поголема отпорност на абење, мала тежина, издржлив и не е лесен за оштетување.0 : линијата за аудио влез на автомобилот усвојува bluetooth 5.0 протокол, кој е компатибилен наназад со bluetooth протокол верзии како што се 2. Професионален Дизајн : Усвојување професионален процес на дизајнирање, производство според стандардни спецификации и строго следење на фабричката контрола на квалитетот. Лесна Инсталација : Лесна за инсталирање, приклучување и играње, сигурна за употреба, заштеда на време и напор. Фитмент : Замена За Пионерска Headunit IP-АВТОБУС, компатибилен со сите уреди од P‑серијата. Висококвалитетен Материјал : кабелот За Радио аудио аукс е изработен од висококвалитетен абс материјал, кој има поголема отпорност на абење, мала тежина, издржлив и не е лесен за оштетување.0 : линијата за аудио влез на автомобилот усвојува bluetooth 5.0 протокол, кој е компатибилен наназад со bluetooth протокол верзии како што се 2.

Главните карактеристики

Item Type:
Radio Audio Aux Cable
Material:
ABS
Application Range:
 Replacement for Pioneer Headunit IP‑BUS
Compatible with all devices of the P-series, for example:
 
DEH-P2500 R, DEH-P2600 R, DEH-P3500 MP, DEH-P6600 R, DEH-P9600 MP:
DEH-P3100 UB, DEH-P4100 SD, DEH-P5100 UB, DEH-P7100 BT, DEH-P8100 BT:
DEH-P88RS-II-DEHP88RS, etc:
Package List:
1 x Radio Audio Aux Cable :

Избор на клиент

Прендре 1:18 Скала далечински управувач автомобил 50 км/ч 4WD RC автомобил со голема брзина надвор од патните чудовишта, камиони RC Rally

DEN 680.00

★ Антиколукција и антилизгачки гуми : Гумените тркала се антиколукција и антилизгање, намалувајќи ги в�

Еклеј Меур Слободен Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија Х Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен

DEN 224.00

Ласерско печатење со висока дигитална резолуција, јасни слики и светли бои Никогаш не бледнее Заштитет�

мермер 25 Покани за Дипломирање со Пликови, За Градинка, Прослава или Најава-Покани Пополнете Картички, Материјали За Дипломирање -011

DEN 2.33

Големина и Пакет : секоја покана за дипломирање 4 "х 6" инчи, вклучува 25 пополнете ги празните покани и 25 со

Камериер послужавник Кожа Кревет Организатор Маса За Складирање Плоча Catchachall За Промена Накит Клучни Телефонски Часовници Коцки Црвен

DEN 0.33

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Женски џемпер за џемпери на Ноќта на вештерките, обичен грда графичка туника преголема врвови со долг ракав краток мини фустан со џебови

DEN 0.67

Ноќта на вештерките за жени Направено во САД и 715 дена испорака ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочита

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.