• Новак
Кристално Јаболко Украс Кристално Емајлирано Фацетирано Јаболко Фигурина Хартија Колекционерски Кристални Занаети Декорација На Маса Подарок За Домашни Роденде

Кристално Јаболко Украс Кристално Емајлирано Фацетирано Јаболко Фигурина Хартија Колекционерски Кристални Занаети Декорација На Маса Подарок

Вреднување на стоката:
DEN 128.00

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Материјали : фигурината на кристално јаболко изработена од премиум кристал К9 која е емајлирана и фацетирана , квалитетна, без меурчиња внатре, површината е многу мазна, реална статуа Големина на декор на кристално јаболко : големина Л*В*H : 1. Нето тежина=90гр=0,2 фунти. Повеќенаменска : статуата на кристално јаболко е одличен занаетчиски сувенир, треба да биде една од вашите колекции, добра за декор на вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, автомобил итн. користете како хартиена тежина кога читате итн. Идеален Подарок : кристалното јаболко доаѓа со кутија за подароци, тоа е одличен подарок за деца, девојка или секој што е заинтересиран за кристал, исто така одличен подарок за свадба , Ден на Мајката, Ден на Наставникот, Денот на Благодарноста, Божиќ итн., или декорација на домот. Нашата Услуга : ние обезбедуваме 100% гарантирано задоволство. Било какви прашања во врска со производите или нарачките, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Премиум Материјали : фигурината на кристално јаболко изработена од премиум кристал К9 која е емајлирана и фацетирана , квалитетна, без меурчиња внатре, површината е многу мазна, реална статуа. Големина на декор на кристално јаболко : големина Л*В*H : 1. Нето тежина=90гр=0,2 фунти. Повеќенаменска : статуата на кристално јаболко е одличен занаетчиски сувенир, треба да биде една од вашите колекции, добра за декор на вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, автомобил итн. користете како хартиена тежина кога читате итн. Идеален Подарок : кристалното јаболко доаѓа со кутија за подароци, тоа е одличен подарок за деца, девојка или секој што е заинтересиран за кристал, исто така одличен подарок за свадба , Ден на Мајката, Ден на Наставникот, Денот на Благодарноста, Божиќ итн., или декорација на домот. Нашата Услуга : ние обезбедуваме 100% гарантирано задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Баба вели дека канти за складирање за полици, канти за складирање на плакари, организатори на плакари за постелнина и корпи за складирање

DEN 2.67

Голем простор 19 ¾ "L x 11" W x 8 "H мерка за канти за облека, простран капацитет за чување облека, играчки, перн�

Hot6sl отворено соларно улично светло, сензор за движење соларни напојувани ламби за кампување со далечински управувач, IP65 водоотпорен,

DEN 415.84

【88 ултрасветло LED】 Секоја соларни светла на отворено е опремено со 88 светли ЛЕР, кои обезбедуваат погол

Среќата неколку џемпери за застапување на џемперот Трисомија Трисомија 21 кошула Подарок за наставници за специјално образование

DEN 3.33

100% памук Направено во САД Јас носам жолто сина лента за свесност за Даунов синдром на 21 ви март, октомври

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.