• Новак
HGC 4Pcs Chamfer Countersink Deburring Дупчалки Поставете Метална Алатка За Сечење

HGC 4Pcs Chamfer Countersink Deburring Дупчалки Поставете Метална Алатка За Сечење

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за кружно заоблување на отворот на работното парче или дупка за конус, рабовите на површината на обработката на заобленоста Пакетот Вклучува : 4 х Контра-Мијалник И Алатка За Бришење. Сосема Нов И Квалитетен!. Делови за замена,неоригинални. Безбеден превоз со сигурен пакет, заслужувајќи ја вашата доверба. Опис : Се Користи за кружно заоблување на отворот на работното парче или дупка на конусот, рабовите на површината на обработката на заобленоста.4 х Контра Мијалник и Алатки За Бришење Спецификации : Материјал : 4241 Челици Со Голема Брзина Површина : обложен Со Титаниум. Стебло : 6/8/10/12мм. дијаметар На Главата : 10/14/21/28мм. големина На Дупка За Сечење : 2-5, 5-10,10-15, 15-20мм. ЗАБЕЛЕШКА : КОГА обработката на работ треба да додаде вода или ладно масло, одговорно за вежбата ќе изгори. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење. Карактеристики : 100% сосема нов. Нерѓосувачки челик е издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тбуобт Козметичка Торба За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалет Патување Подарок, Пијано Укулеле Музичка Уметност

DEN 175.84

Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина, сунѓ�

Ретро Кука Монтирана На Ѕид ОД Леано Железо СО Две Закачалки Акценти На Фарма Рачно Изработен Рустикален Декор За Домашна Градина Решетка Со

DEN 3.00

Тежок Цврст Леан Пеглан со претходно дупчени дупки за лесно монтирање Гроздобер антички шарм дизајн, пр

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија За Складирање Ленти Златни

DEN 3.00

Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиоката за коцки има дв�

Смешна Врежана Лажица Од Нерѓосувачки Челик-Пијте Чај Читајте Книги Бидете Среќни-Новина Подарок За Љубителите На Книги Љубители На

DEN 191.84

Материјал Од Нерѓосувачки Челик : оваа лажица е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, изд�

Алипис 10 парчиња Крпи Облека Чизми Крпи Стеги Со Чизми Облека Материјали Облека Кло Креативни Капи Клип За Перење Додатоци За Закачалки

DEN 444.64

ЗАКАЧАЛКА ЗА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА закачалката за Подигање може да биде и како клип за крпи, кука за суше�

Фзздп Фин Компас За Навигација, Надворешен Компас За Читање Мапи, Лесен Владетел На Карти, Компас За Ориентација За Опстанок Планинарење

DEN 6180.00

Главни Функции : Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонување, лесно е да се читаат подат

ТЕНРАИ Деликатни Кеси За Перење, Торба За Перење Со Фина Мрежа ЗА Долна Облека, Долна Облека, Градник, Хулахопки, Чорапи, Користете

DEN 521.60

ГИ ШТИТИ ДЕЛИКАТНИТЕЦврсто зашиени, МикроМрежниот Систем со затворање на патент отпорен на ' рѓа, Специ�

ЛЕВЕИС Јога Мат Мандала Гроздобер Цветови Бохо Шема Дебели Нелизгачки Душеци За Вежбање За Вежбање За Домашна Теретана Патување На Подот

DEN 0.67

Димензија : 61х183х0, 6см / 80х183х0, 8см Лесната карактеристика е лесна за носење кога одите во теретана или па�

Mromax 30pcs М4 Мебел Навој Вметнете Ореви Цинк Легура 0.31 Инчи Должина Завртка-Во Орев Метрички Внатрешни Теми Завртка Прицврстувач Конектор

DEN 0.33

Големина на Нишка : М4; Надворешен Дијаметар : 8мм; Вкупна Должина : 8мм € ®Материјал QИзработен од Високок�

48 парчиња Назад На Исечоците На Училиштата-Добредојдовте Назад Во Училишната Училница Декорации На Огласна Табла - Прв Ден На Училишна

DEN 3.33

Ќе добиете 48 парчиња Назад На училиште тема отсечени со 7 дизајни на букви и 17 дизајни на шема, секој диза

innewgogo Ајкула Козметичка Торба За Жени Патуваат Шминка Торба Со Пренослива Рачка Мултифункционален Тоалет Торба Шминка Организатор За

DEN 1.00

€Голем Капацитет Q оваа торба за шминка има огромен капацитет, кој може да ги складира козметичките и ал

МЕБРУДИ 12х9х4 Инчи Кутии За Испорака Пакет од 20 и 11х8х2 Инчи Кутии За Испорака Пакет од 25, Мала Брановидна Картонска Кутија За Пошта Пакување

DEN 1.67

Лесно За Склопување : овие мали кутии за испорака се собираат за неколку секунди без лента, лепак или спо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.