• Новак
Нов Лон0167 Резервоар Базен Сензор За Ниво На Течна Вода Хоризонтален Пливачки Прекинувач(Хоризонталер Швимершалтер Фур Резервоарвасерстандсензор

Нов Лон0167 Резервоар Базен Сензор За Ниво На Течна Вода Хоризонтален Пливачки Прекинувач(Хоризонталер Швимершалтер Фур Резервоарвасерстандсензор

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производот : Сензор За Нивото На Водата; Модел Бр : LGXTY;Макс Контакт Рејтинг : Макс Контакт рејтинг;10w : 10 W;Макс Префрлување Напон : 100 V DC. Максимална Струја На Префрлување : 0,5 А;Максимален Напон На Дефект : 220 V DC;Максимална Струја На Носење : 1,0 A;Максимална Отпорност На Контакт : 100mj. Температурен Рејтинг : -10 - +60 °C / 85 °C;Материјал За Плови Топка : ПП;Материјал За Плови Тело : ПП;Големина На Плови Топка ( Прибл) : 21,8 x 23,4 mm / 0,858 "x 0,921" (L*D). Нишка Диа(Приближно) : 9,4 мм / 0,37";Големина На Шестоаголна Навртка(Приближно) : 14,2 мм / 0,559";Долна Клип Диа(Прибл) : 20мм / 0,79";Вкупна Должина(Прибл) : 96мм / 3,78"(Gewinddurchmesser (Ungeféhr) : 9,4 мм / 0,37 "; Sechskantmuttergrése (ungeféhr) : 14,2 mm / 0,559 "; Unterer Klammerdurchmesser (ungeféhr) : 20 Mm / 0,79 "; gesamtlénge (ungeféhr) : 96 mm / 3,78 ". Должина на кабелот : 42см / 16,5"; Боја : Бела;Нето Тежина : 20гр;Содржина На Пакетот : 1 Х Сензор За Ниво На Вода(Кабеланж : 42 см / 16,5''; Фарбе : Вајс; Нетогевихт : 20 г; Пакунгсинхалт : 1 х Васерстандссензор. Резервоар Базен Сензор За Ниво На Течна Вода Хоризонтален Прекинувач за Плови пливачки прекинувач е уред што се користи за да се почувствува нивото на течност во резервоарот. Прекинувачот може да активира пумпа, индикатор, а-ларм или друг уред.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за Торта За Торта Од 3 Нивоа, Акварел Елегантни Животински Птици Виолетова Еднократно Нивоа За Сервирање Штанд За Пециво За Домашна

DEN 2.67

Материјал За Одделение за храна нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и зашт�

Vers Murse Мобилен Телефон Торба Футрола Фани Пакет Со Рака/Нога Бенд, Свиткана Патенти И Скриени Патент Џеб За Музика Raves И Коло Партии

DEN 1039.84

Може да се носи на раката, глуждот или половината Одговара на i Phone 13 Pro Max! Скриен џеб Со Патент за да может

Ми Се Допаѓа Тешко рака вентилатор преклопен бамбус коло рака вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

DEN 0.33

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла / Партиски УВ светла,

Здрави 250 парчиња Памучни Брисеви Преносни Стерилни Назофарингеални Брисеви Зашилени Памучни Брисеви Најлон Врв На Собирање Собрани Брис

DEN 0.67

Овој производ е исклучителен во занаетчиството, безбеден и практичен, и е широко сакан повеќето луѓе До�

Компас за Сечење плазма, Ролери За Водење На Факелот За Сечење, Прилагодлив Валјак За Сечење На Факелот, Факел За Сечење На Плазма Со Владетел

DEN 3.33

Мерачот со владетел може интуитивно и погодно да го лоцира дијаметарот на сечење Мерачот за сечење е до�

Ројалинг Сет од 3 Орев Дрво Правоаголна Послужавник Бања Послужавник Мали Суета Коцки Декор Свеќа Послужавник Дрво Појадок Одбор, Орев)

DEN 959.52

Големина : 11, 8х5 во (W x D) Материјал : целото парче орев Повеќенаменски : : бања, држач за свеќи, складирање н�

ТКМОС 20 Пакет Рачно Изработени Фанови За Преклопување Хартија Бамбус Рачен Вентилатор За Подарок Забава Фаворизира ДОМАШНА Канцеларија

DEN 1.33

Изработени од бамбус и хартија Овие обожаватели одговараат за деца САМОСТОЈНО сликарство, проекти за ц�

Патување Шминка Торба, Козметичка Торба Сочинуваат Организатор Случај, За Жени Чанта За Тоалети Додатоци Четки, Линии Триаголник Ленти Розова

DEN 1.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.