• Новак
MLSJM метла и сет на прашина, метла и прашина Поставете лесна лоби метла и прашина тава комбо за домашна просторија во канцеларија лоби

MLSJM метла и сет на прашина, метла и прашина Поставете лесна лоби метла и прашина тава комбо за домашна просторија во канцеларија

Вреднување на стоката:
DEN 760.00

Пристапност
Во достапна форма

▲ Овој простор за прашина има дизајн на горниот дел на забите, кој се користи за отстранување на плетена и испреплетена коса Не треба да ја чистите метла со рака. Чешелот има густи засилени испакнатини во хоризонтална насока, обезбедувајќи поголема можност за стружење. ▲ Рачката на метла прашина е поврзана со копчето за завртки, што е лесно да се инсталира и собере прачка според реалните потреби. Стапките од не'рѓосувачки челик се издржливи и цврсти, а максималната должина е 95 см/37,4in. Исчистете го подот исправено за да го намалите притисокот врз половината. ▲ Гумената усна од прашина е мазна до близу до земјата, прашината и ѓубрето не се шират, но добро се собрани во правот. Плокот од прашина изработена од висококвалитетна пластика е лесен, но цврсто стои. ▲ Во кои има и водоотпорен и отпорен на корозија за да ги фати сите видови на остатоци, формирајте голема област во форма на вентилатор кога се зафаќа. Брзо фатете мала прашина и коса за домашни миленици. Главата на коси агол на метла може да влезе длабоко во аглите на пукнатината што е тешко да се исчистат. ▲ Мека метли влакната е пријателска за сите видови на подни површини, не оставајќи нула. Можете да го користите во вашиот дом, кујна, дневна соба, бања, гаража и двор. Клипови за прашина на метла за лесно складирање и зачувување на просторот. ▲ Овој простор за прашина има дизајн на горниот дел на забите, кој се користи за отстранување на плетена и испреплетена коса. Не треба да ја чистите метла со рака. Чешелот има густи засилени испакнатини во хоризонтална насока, обезбедувајќи поголема можност за стружење. ▲ Рачката на метла прашина е поврзана со копчето за завртки, што е лесно да се инсталира и собере прачка според реалните потреби. Стапките од не'рѓосувачки челик се издржливи и цврсти, а максималната должина е 95 см/37,4in. Исчистете го подот исправено за да го намалите притисокот врз половината. ▲ Гумената усна од прашина е мазна до близу до земјата, прашината и ѓубрето не се шират, но добро се собрани во правот. Плокот од прашина изработена од висококвалитетна пластика е лесен, но цврсто стои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплети за сликање на дијаманти за дијаманти за возрасни, комплет за дијамантски уметности, комплет за сликање од 5Д дијаманти, целосна

DEN 79.84

【Лесно се разликуваат симболи】 Ние користиме големи и смели фонтови За слични букви или броеви како 1 /

Г-дин Пен-метрички инженерски скала владетел, владетел, 12 „владетел на алуминиумска скала, триаголен обем, владетел на скала за план,

DEN 111.84

Скала на инженер од 30 см дизајнирана да го олесни изготвувањето и мерењето на архитектонските цртежи, к�

Welliestr 5pcs Магнетна игла за складирање на игла, магнетна игла чувар на вкрстено бод за шиење за шиење на пинот за шиење, алатка за контејнери

DEN 528.00

Magentione, гнездо со големина на чанта, магнетна игла, има бројни игли непроменети за лесна селекција, соврш�

Преклопници за вклучување 10 парчиња 4 пински мини прекинувач за слајд ресетирање на прекинувачот за микро -менување минијатурен прекинувач

DEN 3.33

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Лесен за инсталирање во кој има мини каросерија и широко се корист�

Jeonswod 1pcs повеќе-порта за закачалка за пластична решетка за складирање на решетката за складирање на решетката Мултифункционална вратоврска

DEN 2.67

Материјал : Абс Закачалката може во голема мерка да го зачува вашиот простор за плакарот Ограничени дом�

Валиклуд Канцеларија Декор Снек Кутија Снек Кутија 10 парчиња Свадба Партија Корист Кутии Бонбони САМИ Глобус Кутија За Невестински Туш

DEN 1.67

Подарок за забава : со оваа кутија за бонбони, можете да ставите конфети во кутијата за подароци и да ја д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.