• Новак
1 игра игра GamePad Брз одговор Анти-лизгање Универзален е-спорт Помошен контролер

1 игра игра GamePad Брз одговор Анти-лизгање Универзален е-спорт Помошен контролер

Вреднување на стоката:
DEN 1364.80

Пристапност
Во достапна форма

Меката и анти-лизгачка подлога не само што може да го задржи активирањето на игри, туку и нема да му наштети на вашиот екран Брзиот и чувствителен одговор на активирањето на игри може да ви донесе поубаво и возбудено искуство со игри. Направено од ABS материјал и легура на цинк, активирањето на игри е не'рѓосувачки и издржлив за употреба. Должината на еден единствен активиран гејмер е 57мм, ширина е 57мм, а висината е 35мм, така што нема да го блокира екранот и нема да влијае на употребата на вашиот телефон. Предизвикувачот на игри е универзален, кој е погоден за i Phone и за телефони со Android во повеќето случаи. Опис : Мека и анти-лизгачка подлога не само што може да го задржи активирањето на игри, туку и нема да му наштети на вашиот екран. Брзот и чувствителен одговор на активирањето на игри може да ви донесе поубаво и возбудено искуство со игри. Изработено од ABS материјал и легура на цинк, активирањето на игри е не'рѓосувачки и издржлив за употреба. Должината на еден единствен активиран гејмер е 57мм, ширина е 57мм, а висината е 35мм, така што нема да го блокира екранот и ќе влијае на употребата на вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

заштитник на Екранот атфоликс компатибилен Со Ретроиден Џебен Флип Екран Заштитен Филм, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И амортизирачки ДЕВИЗЕН

DEN 246.24

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

МОЌНИ КОЖИ Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Потрагата Окулус 2-Розова Камо | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со Висок Сјај

DEN 399.84

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

60% Механички Игри Тастатура Со Antiономски Анти-духови Мини 61 Клуч Распоред Виножито Rgb Задно Осветлување Водоотпорен Метална Плоча

DEN 575.84

●Компактен Распоред И Дизајн На Заштеда На Простор ● Оваа 60% механичка тастатура за игри прифаќа миним�

Controller на жичен контролер на игра со тип-тип-тип-c, клип за џојстик на рачката на играта со контролор со контролор со клип за држач за

DEN 3.00

Game Pad поддржува директна врска, може да се игра директно со поврзување со уредот Android / PC Контролорот се п�

Серијата Преживеан Хорор Зомби Филм Окулус Потрага 2 Кожа ВР 2 Кожи Слушалки И Контролори Налепница Заштитни Додатоци За Налепници

DEN 1211.20

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија компатибилна со Gpd Win Max Стаклен Заштитник, 9H Хибридно Стакло FX Стаклен Екран Заштитник

DEN 2.33

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој FXХибридноСтаклен Заштитник

Greenposter Компјутер Глувци за Лаптоп Глувчето Игри Покажувајќи Уред Безжичен Полнење Bluetooth Универзална За Лаптопи Мода БРЗО Полнење

DEN 816.00

* КАРАКТЕРИСТИКИ : безжичен глушец bluetooth / оптички глушец / 4 копчиња / BLUETOOTH USB интерфејс / четиринасочно тр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.