• Новак
Mitodona 12oz Tumbler Wine Wine Wine со слама капаче - двојно wallид од не'рѓосувачки челик со вакуум -изолирани чаши за вино, изолирани чаши за пијалаци, чувајте пијалоци ладни со час?

Mitodona 12oz Tumbler Wine Wine Wine со слама капаче - двојно wallид од не'рѓосувачки челик со вакуум -изолирани чаши за вино, изолирани

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги течностите ледени ладни или топло пареа : елегантниот дизајн на двојни wallидови го одржува пијалокот ладен до 6 часа со мраз и одржувајте го вашето вино во совршена ладна температура 12 часа или одржувајте го кафето топло за 6 часа Лесно за чистење : Широко отворање на устата за големи коцки мраз. Не е лесно да се пробие и гребете, а внатрешноста и надвор се мазни и лесни за чистење. Безбедно : доказ за протекување, безбедна машина за миење садови, доказ за пот, БПА бесплатно. Никогаш нема да истекува без разлика дали трчате или го превртувате. Материјали со висок квалитет : направени од 18/8 нерѓосувачки челик, без необичен мирис, без хемиско загадување и без 'рѓа. Пожелен дизајн : Идеален придружник за патувања за патувања на плажа или езеро. Нашата изолирана чаша служи како совршен гумач на вино, кригла со кафе, чаша за пијалаци или вода за вода дома или во движење. Tumbler Mitodona Wine е совршено шише што треба да го имате со вас од ден на ноќ. За да бидете сигурни дека пиењето на вашиот ладен пијалок ќе ви биде лесно, ова вакуумско изолирано шише има двојно вакуумско изолирано и совршена големина за раце со удобен зафат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вињус Бае Најдобра Тетка Некогаш Кригла Чаша Двострани Двострани 11оз. Подарок Кригла За Тетки, Тетка Кригла, Тетка Кафе Кригла, Тетка

DEN 1.67

Незаборавен подарок за тетки на празници и специјални прилики Бпаслободен, Микробранова Печка И Врвот �

Yardwe чај цедалка шпагети тестенини тестенини со пајаци на пајакот скимер не'рѓосувачки челик кујнски мрежи цедалка лежечка лажица лажица со

DEN 2.00

Материјал од не'рѓосувачки челик на пајакот на пајакот, без деформација, издржлив во употреба Долгата р�

Пластична кутија за зачинување на WPYYI, контејнер за зачини од кујна 4 Поделени делови со капаци, сад и лажица не лизгачки тегли за зачини

DEN 979.20

Материјалот за скала од пченица е зелен и здрав, не содржи токсични материи и може да се користи со довер

Милистен керамички чај постави керамички јапонски ради сет: Традиционално порцелан за раствор сет токури шише и 2 чаши куќа затоплување

DEN 2.67

Sake Cup Set Подароци Овој комплет за сетови за вино е погоден за држење вино и не е лесно да се истури Керамич

Hiware 12-Пакет Еднократно Нерѓосувачки Челик Метални Сламки Со Случај-Долго Пиење Сламки за 30 мл И 20 мл Тамблери Јети Машина За Миење Садови

DEN 95.04

Хранаодделение 18 / 8 нерѓосувачки челик, машина за миење садови безбедно Нема метален послевкус, непласт

CXDTBH керамички чај постави подароци за подароци за подароци за подароци за подароци за дневна соба канцеларија Дома чај сет подарок

DEN 161.60

Погоден за собирање на семејство и пријатели Атмосфера на чајната чаша, држете ја во текстурата на рака�

Контејнер за складирање на храна yiwango сад за складирање на ориз, ориз кофа пластична резервоар за складирање на ориз брашно и кујна

DEN 2850.88

Материјал : ПП материјал, еколошки, мазен, лесен за чистење, носат и издржлив Дизајн на лизгачот : Дизајн �

Сад за сад над мијалник за сушење на садот за сушење агол ротирачки кондимент за складирање на кујнски садови за складирање храна сад

DEN 169.44

Материјал : Изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина, дише, отпорен на прашина, може да се чува �

Пумкин среќен Ноќта на вештерките лилјак преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници, тешка школа торба торба за шопинг

DEN 1299.20

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.