• Новак
Јога тренинг Беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, 2 парчиња поставени со ребрести ласкави изрез на врвот

Јога тренинг Беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, 2 парчиња поставени со ребрести ласкави изрез на врвот

Вреднување на стоката:
DEN 230.40

Пристапност
Во достапна форма

90% најлон, 10% спандекс Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Моден врв-да направиме повеќе моден фактор во овој сет на јога, ние го спаруваме со нашиот ребрестиот врв за целосен изглед. Купете со ласкаво деколте и широки поставени ленти ќе ве натераат секогаш да останете во првите редови на модата. Материјалот обезбедува соодветно вклопување, давајќи ви доверба и поддршка за какво било тренингот. Дизајн на половината-Класичниот сет на јога обично се лизга надолу заради лабавата половината, што ги збунува многу клиенти длабоко. За да го решиме ова прашање, ние ја дизајниравме рамната половината со еластично влечење. Дизајн на странични џебови-во општо, ние претпочитаме да носиме мобилен телефон или клуч за да одиме на работа или да работиме. За да ги чуваме овие предмети, ги дизајниравме џебовите од двете страни. Кога ќе вежбате со овој сет, можете да го ставите мобилниот Телефон, клуч или кредитна картичка во вашиот џеб. Собата на џебот може да го држи мобилниот телефон, не треба да се грижите за собата. Wicking Wicking-Gealering, долгогодишно тренингот ќе донесе непријатно чувство поради потта. Како и да е, нашиот сет на јога е изработен од ткаенина што може да се дише, што овозможува влага за губење, промовира дисипација на топлина и ќе овозможи циркулација на воздухот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Деним половината модни панталони женски искинати шорцеви со високи фармерки со високи женски фармерки зимски панталони панталони патент

DEN 608.80

100% полиестер Повод : Совршен за секојдневно, училиште, работа, канцеларија, забава, ноќна ноќ, клуб, датир

Lushersенски шорцеви за меки велосипедисти со шорцеви за жени за контрола на стомакот со високи половини за јога за вежбање атлетски

DEN 2.33

100% спандекс Повлечете го затворањето 【Мекиот спандекс шорцеви за жени】 дише ретро 80тите години од јог�

CRZ Јога Батерлукс резервоарот за тренингот врвови за жени изградени во решетки за полици - Ракербек Атлетски спандекс јога камизол

DEN 512.00

Butterluxe ткаенина : 81% полиамид, 19% ликра Повлечете го затворањето Наменето за мало влијание Погоден за јога

Прилагодливо капаче за бејзбол капа Сонце капа тениска капа лежерна капа на отворено капа за спортска капа памучна глава за облекување

DEN 1.67

Памук, полиестер Затворање на велкро Само миење на рацете Прилагодлива капа, памучна капа, обична капа з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.