• Новак
Вакитар 1пар 5 Заби Надворешен Снег Качување Грчеви Планинарење Чевли Против Лизгање Шила Чизми Чевли

Вакитар 1пар 5 Заби Надворешен Снег Качување Грчеви Планинарење Чевли Против Лизгање Шила Чизми Чевли

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Корисно е да се обезбеди зголемена влечна сила во различни пејзажи и е идеален партнер за скијање и пешачки чевли Изработени од висококвалитетен силиконски материјал и инкрустирани со пет тврди челични клинци за да се постигне најдобар ефект. Лесен и пренослив, не оптоварувајте чевли, преклопливи, лесни за носење и складирање. Може да одговара со различни спортски чевли, погодни за планинарење, пешачење и активности. Погоден за 36-49 чевли, цврсто фатете ја земјата или мразот за да одите безбедно, не е лесно да се скрши. Опишете : Изработен од висококвалитетен силиконски материјал и инкрустиран со пет тврди челични клинци за да се постигне најдобар ефект.Карактеристика : корисно е да се обезбеди зголемена влечна сила во различни пејзажи и е идеален партнер за скијање и пешачки чевли.Спецификација : Тип На Ставка : Шила За Чевли За Снег Материјал : Силиконска Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Соодветна Големина На Чевли : 36-49 големина : Прибл. Бесплатна Големина : Прибл.3 Озпакет Листа : 1 пар x Снег Чевли Шила Забелешка : ви Благодарам многу за вашата посета, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш.

Главните карактеристики

Item Type:
Snow Shoe Spikes 
Material:
Silicone
Color:
As Picture Shown
Suitable Shoe Size:
36-49
Size:
Approx. Free Size
Weight:
Approx. 93.0g/3.3oz
Package List:
1 Pair x Snow Shoe Spikes :
Note:
 
Thank you very much for your visit, if you have any questions, :
please contact us immediately:

Избор на клиент

Налепници за трепки на Tiktok, налепници за очни капаци и трепки од 4 метри, налепници за шминка, лесна брза употреба во непосредна близина -

DEN 63.84

Лесно за употреба густа коса и тенки ленти прават трепките да изгледаат природно и меки и не можат да ги

Ботаничка градинарска тревник за тревници 400 прилагодливи распрскувачи на распрснување на омни-насоки, со поддршка на ноктите, наводнување на

DEN 963.20

Наводнувајте го секој агол на градината Без оглед на времето на отворено, проверете дали имате свежи зе�

Eringид, монтирана облека, закачалка за гитара, mountид за гитара, монтирање, закачалка за гитара, заклучување на гитара, држач за држач за држачи,

DEN 405.28

Пластична закачалка за гитара со разумен дизајн на автоматско заклучување, може да обезбеди целосна за�

Лабораториска кит-боја Промена на кит од ja-ру. Топлина чувствителна лигите за фигури играчки за деца и возрасни. Стрес -терапија кит сензорна

DEN 3.33

1 Индивидуално спакувана кит за промена на бојата доаѓа со светли разновидни бои (жолта / портокалова, �

АК ТРГОВОР СО 10 стапки x 10 стапки мудрец полиестер за позадини за позадини на завеси со џебови на шипки - украси за свадбени церемонија

DEN 607.20

Полиестер ✅ Димензии : Секоја нарачка е за 2 (две) полиестерски завеси Секоја завеса мери висока 5 стапки

Четки за шминка XJJZS Поставете ја сенката на очите Фондација во прав ајлајнер за трепки за усна со шминка козметичка убавина за четка

DEN 1009.60

Материјал за четка : Синтетичка коса Материјал за четка : пластика Количина : 10 компјутери Тип на ставка :

Вифемифицирајте Црвен Нерѓосувачки Челик И Најлонски Материјал Четка За Чистење На Јаже На Отворено Јаже Јаже За Качување Најлонски

DEN 204.64

Материјал од нерѓосувачки челик : материјалот од нерѓосувачки челик има добра отпорност на корозија и и

Комплет за ласерски модули од 10W, ласерски комплет за гравирање 24V со очила, дрвени табли за тестирање, надграден ласерски граверувачки

DEN 3344.00

Вашето крајно решение за гравирање за вашиот печатач за 3 D Creality Нашата широка компатибилност значи дека

Камуфлажа панталони во Уфоко за мажи, машки спортски обични панталони со лесна работа за пешачење панталони на отворено пантолони

DEN 335.84

Материјал : полиестер Твил Еластичен и удобен материјал за дишење : Товарни панталони за мажи направени

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.