• Новак
Пилот Прецизни V5 Стап Тркалање Топката Пенкала Прецизност Точка Мастило .5мм Пакет од 12 Црна, Патентирана Прецизност Точка Технологија &засилувач; Прецизност Точка

Пилот Прецизни V5 Стап Тркалање Топката Пенкала Прецизност Точка Мастило .5мм Пакет од 12 Црна, Патентирана Прецизност Точка

Вреднување на стоката:
DEN 241.28

Пристапност
Во достапна форма

ИГРА СО ПЕНКАЛО НА ТОЧКА : НЕ е важно дали сте на училиште, на работа, во канцеларија или пишувате во Вашиот Дневник за Куршуми дома, Пилот Прецизни Пенкала За Тркалање Со Стап V5 се удобни и течат непречено и рамномерно во сина, црна, зелена, розова, виолетова, дури и морнарица! ПИЛОТ ПРЕЦИЗНИ ПЕНКАЛА СЕ НА ТОПКАТА : постои тенка линија помеѓу доброто и одличното и таа линија е нацртана Со Пилот Прецизно. Може да се потпрете на нашите Прецизни пенкала, со прецизен врв за прецизна, чиста линија секој пат и непречено мастило за лизгање за пишување без прескокнување. ОПСЕДНАТ СО КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ? И ние сме! Подгответе се да ги напишете најелегантните списоци за правење, Со Пилот пенкало и таа правна подлога! Со модни бои напред од сина и црна, до црвена, розова, зелена, виолетова и повеќе, можете да обоите код според содржината на вашето срце. ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ДИЗАЈНИРАЈТЕ : Со Пилот Прецизни Пенкала можете да го направите сето тоа. Ја гледаме вашата креативна страна и мислиме дека треба да ја испуштите. Вашите куршуми не мора да бидат обични црни. Можете да ја обележите таа хартија со вашата омилена црвена, зелена, црна и други бои. ПИЛОТ ПРЕЦИЗЕН V5 : ова тркалачко пенкало има патентиран дополнителен фин прецизен совет за да испорача непречено пишување без прескокнување секој пат. Нашата единствена формула за мастило одржува рамномерни, течни потези за прецизно пишување. ПИЛОТ ПРЕЦИЗЕН V5 : ова тркалачко пенкало има патентиран дополнителен фин прецизен совет за да испорача непречено пишување без прескокнување секој пат. Нашата единствена формула за мастило одржува рамномерни, течни потези за прецизно пишување. Пилот Прецизен V5 Стап Тркалање Топката Пенкала, Екстра Парична Казна Точка, Десетина Кутија, Црно Мастило (35334)Единствена течност мастило формула одржува конзистентна тече потези од првиот збор до последниот. Неверојатно мазно, прескокнете-бесплатно пишување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крумфортно Живеење Брилијантно Чување Аквариум, Чување Аквариум Бидејќи Убиството Е Погрешно, Празнична Нараквица Со Кубански Синџир За

DEN 1.33

Аквариум Чување Врежан Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквица Совршен подарок за секого на посебен ден...

Комплет од 4 Подлоги за Пијалоци, КЕРАМИЧКИ Подлоги LOVECASA СО Апсорбирачки Подлоги За Пијалоци Од Плута Поставени За Декор На Домот

DEN 143.84

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ И СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА● Сет од 4, секој дијаметар на подлогата : 10,3 см Соврше

Ленти Златни Срца Шема Козметичка Торба За Жени Симпатична Модна Чанта Водоотпорна Торба За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети За Патување

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Нож За Повлекување, Секач За Кутии, 12 Сечила, Премиум Гумена Рачка, Широк Брич, Мазен Механизам, Канцелариска И Домашна употреба, За Картони/

DEN 798.40

1 €Остар И Поширок Брич Q Широк И заменлив 18мм жилет изработен од тврд челик, лесна за сечење кутија, јаже

Прстен за леќи од 67мм до 62мм надолу за леќи за филтри за леќи за фотоапарати, метални филтри за чекор надолу на адаптерот за прстен, леќи

DEN 191.84

Професионалниот дизајн на Yadsux ви овозможува лесно да инсталирате различни додатоци за леќи со калибар �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.