• Новак
DKE&засилувач;HXL Јака За Кучиња, Метална Прилагодлива Јака За Обука Со Брава За Брзо Ослободување За Мали Средни Кучиња, 2,5 Мм Со Заштитна Гумена Капа

DKE&засилувач;HXL Јака За Кучиња, Метална Прилагодлива Јака За Обука Со Брава За Брзо Ослободување За Мали Средни Кучиња, 2,5

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

[Безбедност] главата на трнот е мазна и тркалезна, опремена со безбедносно пластично капаче за тока, за да се осигура дека нема да му наштети на вашето домашно милениче и ќе обезбеди нежно чувство на штипкање за да ги обучите, капачето на бравата може да се отстрани [Лесно за ставање и полетување] јаката за обука на кучиња има брава за брзо ослободување, која може брзо да се одврзе. Најлонската јамка лесно може да го поправи поводникот на влечењето dog.It посоодветен е за мали и средни кучиња.Кога додавате или бришете, обидете се да користите клешти за да спречите кучето лесно да се ослободи. [Кучињата за обука] Обезбедуваат неопходен притисок за обука за кучињата, истовремено заштитувајќи го респираторниот тракт и чувствителните делови на вратот. Само повлечете ја јаката за обука и кучето веднаш ќе престане да биде непослушно. [Висококвалитетен материјал] Изработен од висококвалитетен метал, издржлив. Оваа метална јака за кучиња тежи околу 80 гр, што е многу лесна, но многу силна и нема да направи кучето да се чувствува гломазно. [Мерки на претпазливост] врската на синџирот на јаката за кучиња во форма на канџи има 8 канџи што се одвојуваат, 2 канџи за замена и 8 капачиња за замена на бравата како подарок. Максималниот обем може да достигне 16,5 инчи. Должината на јаката може да се прилагоди со отстранување или додавање на тока. материјал : дебелина на метал : 2,5 мм должина( Обем) : Тежина До 16,5 инчи : 85гр/3оз Метод За мерење на обемот на вратот : обемот на вратот под домашните миленици може соодветно да се прошири за 0,5 1 инчи ве Молиме купете според вистинската големина на вашето домашно милениче (не е погодно За големи кучиња) Карактеристики На Производот : јаките За шепи За Кучиња се безбедна и ефикасна алтернатива на јаките на вратот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PAWSPER Миленичиња Чукање На Срцето Кученце Играчка За Ослободување Од Анксиозност, Кутре Чукање На Срцето Плишано Животно, Кутре Смирувачки

DEN 2.33

ИГРАЧКА за ОТЧУКУВАЊЕ НА СРЦЕТО за КУЧИЊА : дали имате ново куче или кученце што го пречекувате во вашио�

Амбесон Фантазија Миленичиња Мат За Храна И Вода, Волшебник Читање Магија Книга Под Сонцето Со Слика На Лицето, Правоаголник Не-Лизга Гумени

DEN 1396.80

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Мклгти Миленичиња Куче Чешлање Хамак Темперамент за Мачки &засилувач; Кучиња, Дише Куче Чешлање Помошник За Намалување На Ноктите

DEN 383.84

€УДОБНО И МЕКО qlhgty миленичиња импровизирана лежалка користи двослојна ткаенина со мрежи, мека и дише П�

Печатење на пери-Црвена И Црна Јака Од Тока Од Гингам За Домашни Миленици, Јаки Од Полиестерски Миленичиња, Прилагодливи Јаки За Кучиња За

DEN 1.00

Мазни И Удобни Дизајнирани и произведени Во Канада, печатените машки и женски јаки за кучиња На Пери се �

Партии за роденденска забава за миленичиња - роденденска бандана со кучиња со капа за роденденска забава, куче среќен роденден банер

DEN 159.84

? ? Роденденска облека за куче момче? со лента и пластична игла) Облечете го вашето домашно милениче и фот

Ipetboom Заморче Постелнина Перат Мочаат Влошки за Кучиња 2 парчиња Не-Еднократно Кученце Влошки Подлошки Подлошки Перат Обука Миленичиња

DEN 1.33

Абсорбента НелизгањеСупер Абсорбента Висока Густина Среден Слој; Дише Водоотпорен Пул Внатрешен Слој;

Лунарен Кафез За Птици Дрвена Куќа За Миленичиња, Дезен Со Кафез За Птици И Канаринец Во Пастелни Бои Излитена Композиција Во Гроздобер Стил,

DEN 2079.84

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Топлион Рефлектирачка Јака За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња Меки Најлонски Јаки За Кученца Обложени Со Неопренови Двоен Прстен

DEN 1.00

Qést за Големината На Оваа прилагодлива рефлектирачка најлонска рефлектирачка јака за кучиња доаѓа во 3 �

Mygift рустично цврсто кафеаво дрво покачено фидер за кучиња со индустриски метални нозе, храна за кучиња и чинија за вода за средни

DEN 719.84

Зголемен фидер за миленичиња идеален и за мачки и за мали кучиња Чашите се одвојуваат од масата за лесно

Лунарниот Лале Дрвени Миленичиња Куќа, Лавра Цвеќиња Пастелни Тон Девојки Билни Ливчиња Остава Пролет Цртан Филм, Отворено &засилувач;

DEN 1.67

Мерења18" W x 22" L x 24" H Дрвена Рамка & 21 "l x 25" W Перница Покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели животни На

Лунарна Портокалова Лента Дрвена Куќа За Миленичиња, Дизајн На Геометриска Скала Со Портокалови Тонирани Аголни Линии Апстрактна Илустрација,

DEN 2079.84

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Смешна метална кучиња знаци на плакета Дом без куче е само куќа античко тркалезно куче шепа со печатење со смешно куче за миленичиња, велејќи

DEN 182.24

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезниот метален знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е довол

Торба За Носење Прашка За Мачки ХЕПДД, Топло Кадифен Милениче Придружува Торба За Носење Раце Слободна Торба За Престилка За Рамо За Мали

DEN 373.60

ТОПЛА И УДОБНАторба за носење прашка За Мачки е изработена од полиестерски Влакна, топла и удобна, остав

Фини Контејнер За Складирање Храна За Кучиња, Склопувачки Контејнери За Храна За Миленичиња Херметички Корпа За Хранење Мачки Со Капак

DEN 1.67

●Структура Што може да се преклопи Оваа корпа За храна за кучиња е дизајн што може да се преклопи, може д

Среќа пиками за кучиња Петтер за мало кучиња основни доги кучиња џемии кошула за кучиња што се протегаат кучиња скокање со кучиња теловии,

DEN 479.84

Трајни пижамите за кучиња се уредно зашиени во сите вистински делови за издржливост и чистота и има суп

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.