• Новак
DLOETT Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Ролна Држач Бања Ткиво Кутија Диспензерот Водоотпорен Лесно Инсталирате Решетката

DLOETT Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Ролна Држач Бања Ткиво Кутија Диспензерот Водоотпорен Лесно Инсталирате Решетката

Вреднување на стоката:
DEN 2255.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : држачот за ролна за тоалет е направен од одлична пластика, стабилен без никакво тресење по инсталацијата Дизајн и стил : едноставен и , не само заштеда на простор, туку и украсување на вашиот стил на бања. Мултифункционален : држачот за ткиво располага со ролна тоалетна хартија и обезбедува полица за дополнително складирање на потребите, мобилен телефон или материјали за читање. Стап : држачот за тоалетна хартија лесно се поставува без да се бара дупчење, без оштетување на ѕидовите или стаклото. Издржливост : рачна полирана завршница, не само убава, туку и изградена за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозија и оцрнување. Материјал : држачот за ролна за тоалет е направен од одлична пластика, стабилен без никакво тресење по инсталацијата.Дизајн и стил : едноставен и , не само заштеда на простор, туку и украсување на вашиот стил на бања.Мултифункционален : држачот за ткиво располага со ролна тоалетна хартија и обезбедува полица за дополнително складирање на потребите, мобилен телефон или материјали за читање.Стап : држачот за тоалетна хартија лесно се поставува без да се бара дупчење, без оштетување на ѕидовите или стаклото.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Garosa 6PCS L-форма на прсти Повлечете ја рачката на кабинетот, црните рачки и влечења, рачки за влечење на прстот за влечење за домашни

DEN 3.00

Точна нишка со нано; процес на оксидација и густа цврста основа доаѓаат со завртки за монтирање Растоја�

Сарватр Акрилни Додатоци За Бања | Розово Злато Држач За Ролна Хартија За Тоалетно Ткиво | Розово Злато пвд | Розова Серија Бања/Кујнски

DEN 504.00

Изработени Од Акрилик, Издржлив И Отпорен На ' Рѓа, Супериорен Квалитет Држи Декоративен Дизајн : Држач З

Мутеики Шарки, 2 парчиња Тркалезна Шарка Бронзен Кабинет Гроздобер 6 Дупки Легура Дрвена Кутија Накит Подарок Вино Случај Шарки40ммх60мм

DEN 1.33

Издржлив и Лесен за ИнсталирањеОвие шарки Се Изработени од Челик, Кој Е И Издржлив, Не Е Лесен За Деформа

ДРЖАЧ За Тоалетно Ткиво Држач За Тоалетна Хартија Држач За Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки Челик Диспензерот За Црна Ролна Хартија

DEN 1.33

Користете во домови, станови, станови, R, кампери и кабини за да создадете простор за инстант складирање Q

Држач за Ролна За Тоалет, Самолеплив Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ѕид-Држач За Ткиво Со Наутичко Јаже - Нема Држач За Индустриска Тоалетна

DEN 620.80

€Лесно Да Се Соберат€ не е потребна вежба! 3М на грбот има силна лепливост, откинете ја заштитната фолиј

Јинпецли 1,57 х 1,22 инчи АБС Најлонски Шарки Прилагодливи Шарки За Преклопување На Вратата Тешка Шарка За Самозатворање За Вратата На Плакарот

DEN 143.84

ДИМЕНЗИЈА : Должина : 40мм / 1,57", Ширина : 31мм / 1,22", дебелина на материјалот : 4мм / 0,16", дијаметар на дупката за

Сојузнички Месинг ВП-1-16-Гал-ИРВ Вејверли Место Колекција 16 Инчен Цврст IPE Железо Дрво Галерија Железнички Дрво Полица, Сатен Хром

DEN 3664.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

Togu SUS 304 Не'рѓосувачки челик само лепило кука тешки wallидни куки без водоотпорен стап на бања кујна врата за клучеви капачиња за пешкири,

DEN 103.84

1 Изработено од водоотпорен не'рѓосувачки челик со висока издржливост304, куките имаат карактеристична и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.