• Новак
KOR88NJOG Ѓубре Може Со Капак Пејзаж Нафта Сликарство Со Река Во Лето Шума Дрво Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Кујна Бања Спална Соба Капак Корпа ЗА Отпадоц

KOR88NJOG Ѓубре Може Со Капак Пејзаж Нафта Сликарство Со Река Во Лето Шума Дрво Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Кујна

Вреднување на стоката:
DEN 601.44

Пристапност
Во достапна форма

Погоден За Мал Простор : ова ѓубре од 7 литри/ 1,8 литри може да одговара на ограничен простор или тесен простор специјално, е убавата големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, дневна соба, апартмани, R, студентски соби, кабини и други мали простори со својот уникатен дизајн, нашата корпа за отпадоци со капак станува едноставен и креативен подарок за загревање на куќата. Пластични Материјали од висока класа со Три Вештачки Дрвени Нозе : Изработени од издржлив пп материјал кој е цврст и водоотпорен и поддржан. Овие покачени корпи за отпадоци се ставаат под масата за да го одржат ѓубрето чисто бидејќи нема да го блокира ѓубрето на подот и сите околни површини. Корпа За Отпадоци Со еден допир И Заштита на приватноста : овој капак на капакот на пресата може лесно да се отвори и затвори со само еден прст, така што има многу малку контакт. Дизајниран со тивко затворање на капакот, така што нема бучава секој пат кога капакот се затвора. Исто така, корпата за отпадоци е дизајнирана толку добро што убаво крие грди кеси за отпадоци и вашата приватност, како што се женски производи или вреќи за измет на кучиња. Канта за Ѓубре Против Мирис, Отпорна На Кучиња : кантата За Ѓубре со капак ефикасно го блокира мирисот на ѓубре, се грижи за здравјето на вашиот дом и спречува домашните миленици да ја превртат корпата за отпадоци. Лесно За Чистење : кружниот ќорсокак дизајн е полесен за чистење и е опремен со внатрешна рамка на цилиндерот за поставата на пластичната кеса, торбата за складирање може да се фиксира на место, така што нема потреба да се грижите дали ќе падне вреќата за отпадоци, за полесно отстранување на отпадот. Погоден За Мал Простор : ова ѓубре од 7 литри/ 1,8 литри може да одговара на ограничен простор или тесен простор специјално, е убавата големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, дневна соба, апартмани, R, студентски соби, кабини и други мали простори. со својот уникатен дизајн, нашата корпа за отпадоци со капак станува едноставен и креативен подарок за загревање на куќата. Пластични Материјали од висока класа со Три Вештачки Дрвени Нозе : Изработени од издржлив пп материјал кој е цврст и водоотпорен и поддржан. Овие покачени корпи за отпадоци се ставаат под масата за да го одржат ѓубрето чисто бидејќи нема да го блокира ѓубрето на подот и сите околни површини. Корпа За Отпадоци Со еден допир И Заштита на приватноста : овој капак на капакот на пресата може лесно да се отвори и затвори со само еден прст, така што има многу малку контакт. Дизајниран со тивко затворање на капакот, така што нема бучава секој пат кога капакот се затвора.

Главните карактеристики

Избор на клиент

От Подарок Работна Терапија Работник Патент Торбичка За Патување За Жени Професионална Терапија Подарок От Терапевти Благодарност Подарок

DEN 238.24

●Повеќе Употребипечатените платнени козметички кеси лесно се чистат и мијат, имаат доволно простор да

Оптека 77мм Висока Дефиниција II Мулти-Обложен Кружен Поларизирачки Стаклен Филтер - Работи Со Следниве Канонски Леќи - 24-105ММ, 10-22ММ,

DEN 2.33

За снимање на светло сонце, на плажи, снег, итн Контролира силна светлина што влегува во леќите за подобр

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Цртан Филм

DEN 1.67

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

Лунмор Мала Кутија За Складирање Корпа За Контејнери Коцка Организатор Поставете Ја Корпата За Складирање Што Може Да Се Складира

DEN 1.67

Големина : Секоја мерка : 10 Повеќенаменска Кутија За Складирање : Овој Мал Комплет Кутии за Складирање е �

ДОИТУЛ 10 парчиња Остомија Бариера Прстен Калапи Остомија Прстени Адаптер Нема Протекување Стома Колостомија Кеси Бариера Продолжувач

DEN 1.00

Може да остане на своето место без ненамерно движење Прстен за бариера на кожата, не поправајте ја торба

Пари Дрво Подарок Картичка НОСИТЕЛОТ ПРЕДВОДЕНА Бреза Гранче Дрво Светла Маса Злато Сребро Дисплеј Пари Дрво со 15 Јасни Клипови За Пари Свадба

DEN 3.33

Што Добивате : ќе добиете 1 парче златни гранки од бреза држач за картички за подароци и 15 парчиња јасни к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.