• Новак
DII Неткаен Полиестер За Складирање, 11x11x5, 5-инчен, Шеврон Греј, 2 Парче

DII Неткаен Полиестер За Складирање, 11x11x5, 5-инчен, Шеврон Греј, 2 Парче

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

СЕ ВКЛОПУВА ВО ОРГАНИЗАТОР НА КОЦКИ : корпата за Складирање има димензии 11х11х5, 5", совршена големина за повеќето организатори на коцки ЛЕСНА НЕГА : Брзо Протресете за чистење, користете влажен сунѓер на извалканите места. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : кантите за складирање Неткаени ткаенини имаат картонски страни и отстранливо дно за да дадат форма и да додадат структура, додека сепак дозволуваат кантите да се преклопат рамно кога не се користат. СЕКОГАШ ТРЕНДОВСКИ играчки, облека, ќебиња, крпи и многу повеќе. Кантите ЗА складирање ТКАЕНИНИ НА DII се достапни во различни бои и дизајни!. DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за секоја сезона. Инкорпорирајќи ги најжешките бои и теми, DII ви носи свежа, иновативна линија кујнски производи, постелнина за маса, подароци за загревање на куќата и домашен декор за секоја сезона, секој празник и сите. За да видите повеќе од нашите производи, со кликнување НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата или со пребарување : DII Складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Далечински управувач на блендата за безжична камера Polaroid W/Interval Timer - Вклучува приемник, рачен предавател w/кабел за приказ на позадината

DEN 1599.84

Далечинскиот управувач овозможува контрола на фотографијата на прониво од далечина Безжично поставет�

Дрвени лебдечки полици на wallидови, полици за складирање на wallидови, Домашен wallиден декоративен wallид за складирање на лавици за спална

DEN 0.33

Полка за монтирање на wallидови : Направено од дрво, едноставен стил додаток во вашата соба, што се користи

Кутии за складирање на транспарентни чевли на Anncus 6PCS Задебелен влага-доказ за влага може да биде надредениот комбиниран кабинет

DEN 971.20

Големина : Л, боја : сина Пакетот вклучува : 6* Комбинирана кутија за чевли Белешки : 1 Поради разликата пом�

Автомобилска Еластична Мрежа За Товар Во стилот на подот ЗА Киа Телурид 2020-2023 - Премиум Организатори На Багажникот И Складирање-Мрежа За

DEN 399.20

Кат Стил Багажникот Товар Нето ЗА КИА Модели : ТЕЛУРИД Производствени Години : 2020 2021 2022 2023 / Ако барате П�

Iuljh 133 Преносен склоп на проекторот на проекторот 16: 9 Метал слој отпорен на светло дома, рефлектирачки екран магичен екран магични пасти

DEN 2.67

Донесува материјал со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело Металниот слој, покрај чес

Меканикс место држач за држач за картички за смола за смола Алигаторска клип Табела Број на фотографија за забава, свадба, состанок

DEN 191.84

Носителите на картички за место главно се користат за да држат картички или фотографии, главно се корис�

ОКП X100 Безжична Правосмукалка 17kpa Стап Правосмукалка 4 во 1 Лесна Рачна Правосмукалка Безжични Правосмукалки За Влакна Од Домашни Миленици

DEN 2.67

Обезбедете ја најдобрата правосмукалка за влакна од домашни миленици на секој агол од куќата со овој на

Blmhtwo 125 парчиња палецот на палецот Поставете јасни иглички за притискање декоративни патеки со слатки патеки со не'рѓосувачки челик

DEN 70.24

Сигурен материјал : Декоративната глава на палецот е изработена од пластика, игличките за притискање се

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.