• Новак
Држач За Багажник За Крпи Еднослојна Бања 304 Монтирање На Ѕид Од Нерѓосувачки Челик 90 Преклопна Шина За Крпи Со Куки Полица за Складирање со 3 Шипки ЗА Крпи 40СМ

Држач За Багажник За Крпи Еднослојна Бања 304 Монтирање На Ѕид Од Нерѓосувачки Челик 90 Преклопна Шина За Крпи Со Куки Полица за Складирање

Вреднување на стоката:
DEN 1455.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал ➤ Изработени Од нерѓосувачки челик, без стареење, без абење, водоотпорен, влага, корозија, светла боја, издржлив Ex Multifunktion2 во 1 држач За Крпи, 90° функција на преклопување, Полица За Складирање + Шипка За Крпи, обезбедувајќи доволно простор за целото семејство. ➤ Завртка Во ѕид монтирана структура, Може да поднесе доволно тешка голема крпа за капење ако ѕидот може да поднесе. Едноделен дизајн користи Едноделен дебел нерѓосувачки челик, екструдиран со нова генерација нерѓосувачки челик, поголема густина и посилни лежишта. * Услуга по продажбата Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, ќе уживате во совршено шопинг искуство!. Параметар на производот : Ставка : преклопен бања пешкир решетки големина : 40/50/60/70/80см материјал : нерѓосувачки челик површина : огледало рефлексија имајќи тежина : 26кгинсталација метод : удар 6мм карактеристики : Преклопување, активности пешкир бар, цврста кука додатоци : инсталација заврткапредност : Големи заоблени агли за да се спречи судир дизајн!Цврста кука на дното!Згуснете челична цевка!Детали за пакување : Монтиран Ѕид На решетката со 1 парче крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Диспензерот за злато сапун за бања или кујна, симпатична мермерна тркалезна керамичка лосион шише, пумпа без 'рѓа, моден луксузен круг

DEN 1.67

1 : Материјал : Гроздобер керамика, многу модерна и убава, додатоци за бања : 400мл, нордиско лосион шише, тр�

Организација за бања за бања Амосфун и бања за складирање Три слоеви пластични полици за складирање решетката корпа за агол полица организатор

DEN 286.40

Организација за бања и складирање над тоалетот Трајно и голем капацитет : Прецизниот пресек се прикажув

Декорација на четка за заби од 5 парчиња Организатор за четка за четки за четка повеќенаменска домашна метална шминка ајлајнер козметички

DEN 1114.88

метал Организатор на канцелариски материјал : Овој држач за пенкало е изработен од фини материјали, иск�

Зилглоу Зелена Желка Лист Туш Завеса Сет Бохо Растенијата Туш Завеса Во собата Со Килими, Апстрактни Бања Декор Додатоци Бања Во Собата

DEN 431.84

●Димензии●Завеса За Туширање : 70,9 "L X 70,9" W, Подлога За Капење / Тепих : 29,5 "L X 17,7" W, Капак За Тоалет : 16,6 "L X 14,9

Хемотон 10 Парчиња Лосион Пумпа Сируп Диспензерот Сируп Диспензерот Пумпа Кечап Диспензерот Лосион Тегла Диспензерот Пластична Пумпа Главата

DEN 380.80

Пумпа За Диспензерот за шампон : таа е мала и извонредна и лесна за носење Можете да го донесете дури и ко

Вудан Був Кралицата Златно Сина 2 Пакет Qtips Носителот Аптекар Тегла Бања Суета Јасно Складирање Канистер Контејнер Додатоци За Памук Топката

DEN 3.00

Пластика Памучна Топка Лименки Големина : 4 Пластични памучни брисеви лименки имаат 2 пакувања / 4 пакува�

Кривс Куп Диспензерот Ѕид Монтирање, Дикси Куп Диспензерот Ѕид Монтирање Со Кутија За Складирање, Чаша Диспензерот За Вода Кулер,

DEN 889.60

●Висококвалитетен Материјал ● овој диспензер За чаши за вода е изработен од задебелени СТОМАЧНИ МУСКУ

Исцелите 3 сетови хотел домашен wallиден рак и ПП полица патување држејќи стил складирање штанд за заби паста елен цртани филмови пластични

DEN 128.00

Организатор на четки за заби на wallидовизаштита на животната средина ПП материјал, безбеден и здравје Др

Послужавник ЗА Када МЗЗУН Бамбус Послужавник за Кади во Книга Држач За Таблети За Мобилни Телефони И Интегриран Држач За Стакло За Вино,Погоден

DEN 388.80

Нашите садови за бамбус када се дизајнирани Компатибилни Со вашата уникатна када и се дизајнирани да од

Држач За Фен, Правоаголна Кутија За Ткиво Со Пружина На Држачот За Капакот, Диспензер За Складирање На Чисти Организатори На Контејнери За Декор

DEN 1.33

?●Организација За Перење Соба} овој држач За чаршафи за сушење е совршен додаток на полиците во простор�

Бања сапун Издавање сапун диспензерот Пумпа Ѕид монтирани/countertop Допир Автоматски Сапун Диспензерот Течност Рацете слободен Автоматски

DEN 1528.32

Елегантно е и изгледа одлично ● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и со�

Подготвен за складирање на wallидот на пингвин, мултифункционално складирање што не се обележува wallид што виси за алатки за шминка, пенкала,

DEN 2.00

▲ 【Дизајн за погодност】 Симпатична решетка за складирање на пингвин, тоа е мал помошник што комбинира

Baoblaze за туш кабина бања силиконски сапун кутија држач за таблички со одводната кујна/бројач на врвот, чувајте ги шипките чистење

DEN 1542.40

Максимизирајте го користете го вашиот сапун Сапунот кутија оставете го сапунот да се исцеди и да се ису�

YYZZH Акварел Лама Алпака Со Роденденска Торта Кактус 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека Тегла

DEN 553.60

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

innewgogo Племенски Желка 2 Пакет Памук Држач За Топка Организатор Диспензерот Пластични Контејнери За Складирање Со Капаци Држач За Избор

DEN 532.80

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

ердцбб Бања Складирање, Бања Полици Тоалет Решетката Ѕид Бања Простор Алуминиум Бања Облека Решетката Цврсти Сушење Решетката

DEN 2735.84

➤ Големина60x22x20cm, материјална алуминиум легура простор, број на слоеви1 слој, товарот30 KGR, инсталацијаду�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.