• Новак
Платформа за стаорец што виси стаорец метална ферет кревети со верверица кафез хамак мало животно живеалиште гнездо гнездо за хрчак, едриличар на шеќер, стаорци-си

Платформа за стаорец што виси стаорец метална ферет кревети со верверица кафез хамак мало животно живеалиште гнездо гнездо за хрчак, едриличар

Вреднување на стоката:
DEN 255.36

Пристапност
Во достапна форма

Нашата платформа за верверица е изработена од квалитетен метал, издржлив и силен лежиште Можете да го измиете со четка и влажна крпа. Само затегнете ги оревите на крилјата можат да ја поправат платформата Chinchilla Cage на жицата кафез цврсто. Платформата за висички стаорец е лесна за инсталирање, лесна за интеракција со вашите миленици и ги набудува. Малата платформа за животни му овозможува на вашиот крзнен пријател повеќе простор. Тие можат да издржат, да се одморат, да јадат и да уживаат во слободното време на тоа. ★ 【Метал материјал】 Играчката за перка на стаорец е изработена од траен метал. Платформата за железо за стаорец има силен капацитет на лежиште и нема мирис. Може да се мие со пешкир и четка. ★ 【Лесно за инсталирање】 Пространа платформа за живеење со крило орев и завртка е лесно да се обеси во кафезот и не е лесно да се падне. Можете брзо да го поставите хамакот на глувчето во кафезот или каде и да сакате да формирате живеалиште за домашни миленици за да го зголемите просторот за активности и да ги натерате да се чувствуваат како дома. ★ 【Спиење и игра】 Малите животни ќе скокаат и ќе висат на платформата за миленичиња за возење. Платформата за загради за миленичиња може да го натера малото животно да внимава на околината или да се релаксира за брз стаорец. ★ 【Мекиот внатрешен мат】 Внатрешниот душек на стаорецот на стаорец е изработен од мек памук. Топло е и удобно, обезбедувајќи пријатно место за одмор за вашите мали миленичиња. Можете лесно да ја измиете душекот и да го користите креветот во различни сезони. ★ 【Широка употреба】 1 * Чинчила стоечка полица со рампа. Големина : 9,8*6,3*2,4 ин. Проверете ја големината. ★ 【Метал материјал】 Играчката за перка на стаорец е изработена од траен метал. Платформата за железо за стаорец има силен капацитет на лежиште и нема мирис. Може да се мие со пешкир и четка. ★ 【Лесно за инсталирање】 Пространа платформа за живеење со крило орев и завртка е лесно да се обеси во кафезот и не е лесно да се падне. Можете брзо да го поставите хамакот на глувчето во кафезот или каде и да сакате да формирате живеалиште за домашни миленици за да го зголемите просторот за активности и да ги натерате да се чувствуваат како дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зајак кафез, 48,4 Отворено дрвена пилешка кокошка, зајак куќа, со врата за вентилација, извлечете сад и рампа, за зајаци, кокошки, мачки, мали

DEN 1.00

Изградена за сите ваши мали пријатели : Додека првенствено е зајаче, овој пријателски кафез е совршен за

HoEment 2 парчиња играчка миленичиња играат виси гербили, мост на мост, искачување, се гледаат од чинчила дрвени мали материјали хрчак

DEN 768.00

Играчка за гнездо на хрчак куќа изработена од материјал и безбедна Играчки за искачување на хрчаците На

Балакоо Пет Ремен 3 парчиња Мрежа Мали Резерви Елек Црвено Одење С Милениче И Трчање На Отворено Прилагодливо Кученце Мачка За Куче Меко

DEN 513.60

Зајак Кафез Зајак Играчки Зајаче Кафез Зајаче Зајаче Играчки Зајаче Појас Поводник Олово Зајакот Прево

Водоотпорни влошки за амакунфт за мали животински играчки, еднократно облоги, водоотпорно дно од обете страни, одговара на постелнини

DEN 2.33

【Одговара со мало животинско играње】 Овој водоотпорен мат е хексагонален и совршено се вклопува во ма�

Хамстер куќа, дрво скриј дом за хрчаци, стаорец, гербили, сириски, мали животни скривања на живеалишта, дрвени играчки за бегство на

DEN 1.33

Премиум дрвени материјали Careupet Heamsters Дрвената куќа е изработена од природни материјали со цврсто дрво �

Плут хрчак сад за песок за бања Транспарентен пластичен хрчак када хрчак песок бања за чинчила заморчиња и други мали миленичиња животни

DEN 319.84

Идеално живеалиште на хрчак : Обезбедете му на вашиот хрчак совршена бања со песок од хрчак Да се ​​има

Носач на Хрчаци, Пренослив Кафез За Носачи На Миленичиња, патување &засилувач; надворешно куќиште За Носење Мали Животни, Мултифункционален

DEN 1.33

Создадете пријатен мал свет за мали миленичиња! Дозволете вие и вашето прекрасно милениче да патувате с

Државен преглед на Тексас со знамето на знамето за миленичиња миленичиња удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

DEN 358.24

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

Малку заморчиња со хрчак со хрчак, абет за зајак, додатоци за гнездо, додатоци за вinesубените животински двојки мачки кафези кревет кревет мала

DEN 1.33

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

Балаку 1 сет резерви сина џуџе вежба за вежбање за гвинеја играчки колиба животни вила спиење занишани за играње мост за играње две миленичиња

DEN 2.00

Хрчак куќа дрво место за мало милениче за спиење, уживање во дише и удобно живеење Чинчила куќа дизајнир

УСВТ мала миленичиња хамак, голема топла лежалка за ферет, миленичиња хамак за стаорец/заморчиња/чинчила/верверица/шеќер едриличар/зајаче,

DEN 1.33

【Голема големина】 Големината на хамак на стаорец е 11,81 "x 15,75" (30 см х 40см) Висината помеѓу двата спрата мо

Пес НЛО Хрчак Мала Кутија За Бања Со Песок За Животни Када Бања За Животни Со Додатоци За Лажичка За Глувциer Леминг Гербили или Други

DEN 207.84

ИДЕАЛНО ЖИВЕАЛИШТЕ за ХРЧАЦИ : Обезбедете му на вашиот хрчак совршена бања со песок од хрчак Ваквата бањ

Гралара хрчак скривачка керамичка пингвин форма хрчак куќа и живеалишта пештерски кревет идеално за лето џуџе, хрчак, гербил, глувци

DEN 427.20

【Премиум и сигурна куќата на хрчакот е изработена од керамички материјал, има стабилна, издржлива и ма�

10 / 12cm пластични глувци кои работат џогирање топка хрчак гербил стаорец на отворено спортски топки за вежбање смешни мали миленичиња игра

DEN 120.80

Висока сила и отпорен на абење Боја на производот : Како што е прикажана слика Направено од високо квали�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.