• Новак
Јака со синџир за кучиња, 32мм Широк Метален Отпорен На Џвакање 18к Кубански Ѓердан За Кучиња Со Дизајн Безбедна Тока, Јака За Синџир За Одење За Средно Големи Кучиња

Јака со синџир за кучиња, 32мм Широк Метален Отпорен На Џвакање 18к Кубански Ѓердан За Кучиња Со Дизајн Безбедна Тока, Јака За Синџир

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

®Тешка Јака Со синџирот На Синџирот дизајнот е полн со модерен хип-хоп стил.Кога вашето куче ќе ја носи оваа јака за кучиња, тоа ќе го направи вашето куче да изгледа кул и поразлично. ●Висококвалитетни Материјали●оваа јака од синџирот на кучиња е изработена од нерѓосувачки челик, не ја иритира кожата, а мазниот ланец ќе го одржува вашето куче удобно.Секој синџир на под-врска е беспрекорно поврзан.Висока јачина и цврстина, тешка и издржлива, обезбедувајќи години на употреба!. €Силна Нерѓосувачки Челик Бравата Е изработена од нерѓосувачки челик, што е многу силно и многу погодно за употреба.Ако го пуштите вашето куче, само нежно притиснете и држете ги копчињата од двете страни. ●Ширина од 32мм●ширината на овој синџир на јака за кучиња е 32ММ и има убава тежина од 600гр до 1200гр според големини. Ве молиме имајте предвид дека тој синџир не е прилагодлив, ве молиме измерете околу вратот на вашето куче со жица или лента и додадете околу 1-2 инчи пред нарачката. ●Совршен Подарок За Кучиња Ако имате агресивно куче за џвакање, оваа тешка кубанска јака со синџир на врски ќе биде совршена за него/неа. Одговара за француски Булдог, Американски Силеџија, англиски булдог, Велики Данци, Мастифи, Ротвајлери, Лабрадор, Златен Ретривер, Хаски и други големи кучиња. ®Тешка Јака Со синџирот На Синџирот. дизајнот е полн со модерен хип-хоп стил.Кога вашето куче ќе ја носи оваа јака за кучиња, тоа ќе го направи вашето куче да изгледа кул и поразлично. ●Висококвалитетни Материјали●оваа јака од синџирот на кучиња е изработена од нерѓосувачки челик, не ја иритира кожата, а мазниот ланец ќе го одржува вашето куче удобно.Секој синџир на под-врска е беспрекорно поврзан.Висока јачина и цврстина, тешка и издржлива, обезбедувајќи години на употреба!. €Силна Нерѓосувачки Челик Бравата Е изработена од нерѓосувачки челик, што е многу силно и многу погодно за употреба.Ако го пуштите вашето куче, само нежно притиснете и држете ги копчињата од двете страни. ●Ширина од 32мм●ширината на овој синџир на јака за кучиња е 32ММ и има убава тежина од 600гр до 1200гр според големини. Ве молиме имајте предвид дека тој синџир не е прилагодлив, ве молиме измерете околу вратот на вашето куче со жица или лента и додадете околу 1-2 инчи пред нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клајсру Куче За Влечење Играчка Куче,Цврста Перница За Каснување Од Јута-Издржлива, Опрема за Обука - Кученце До Големи Кучиња Интерактивна

DEN 135.84

СУПЕР ИЗДРЖЛИВА И ОТПОРНА НА КИНЕЊЕНашата играчка за влечење од 11, 8х2, 7" е внимателно рачно изработена о�

Селмаи кошула со биб панталони за кучиња карирани резервоари на врвови на маички за мали машки кучиња кутриња чивахуа комбинезони

DEN 238.08

ГолеминаXS : должина на задниот дел : 20см / 7,9 "биста : 30см / 11,8"јака : 21 см / 8 (Ве молиме, земете мерење на вашет

GCF Автоматски Фидер За Кучиња И Диспензер За Храна За Мачки Камера За Монитор За Мачки И Кучиња Со Апликација Што Се Поврзува Преку

DEN 2560.00

Уживајте во Друштвото На Вашето Домашно Милениче Од Каде Било овој диспензер за лекување миленичиња со

Зимски палта за кучиња, кучиња Зимска водоотпорна јакна, кучиња топло постепено палто со двојно Д прстен за ладно време, миленичиња зимска

DEN 110.72

Издржлив полиестер со памучен ентериер, обезбедете безбедна и топла околина за вашите кучиња И покрај т

Кревет ЗА Кучиња ПЕТОРО, Кревет За Мачки, Кревет За Миленичиња, Анти-Анксиозност, Мек, Удобен И Машински Кревет За Крофни За Мало Куче, Средно

DEN 0.67

Креветот ЗА Кучиња ПЕТОРО е изработен од издржлив луксузен фв вилус кој е ултра мек, топол и удобен за ва

Држач ЗА Торба За Измет За Кучиња Шауман со 9 Ролни Зелени Кеси За Отпад Од Кучиња Диспензерот За Кеси За Измет Со Клучеви За Поводник

DEN 2.33

Материјал Со врвен Квалитет : тело од алуминиумска легура со најдобар занает за обложување, сјајна боја

Копчиња за кучиња вокалпупс за комуникација - подни копчиња за кучиња, копчиња за разговор за кучиња, кучиња за кучиња Обука за говор

DEN 207.20

✅ Изградете звучна плоча Изградете звучна плоча за вашиот најдобар пријател со овие лесни за употреба

Фокс &засилувач; Ко Куче Вода Шише | Преносни Куче Шише Шише Диспензерот / Кученце Патување Миленичиња Куче Шише Вода Сад / Термос Кантина

DEN 399.84

● ПРЕНОСЛИВОТО ШИШЕ СО ВОДА ЗА КУЧИЊА е идеално решение за Шишиња Со Вода За Кучиња за Одење шишето со в�

Цветни Обрасци Торба За Носач За Миленичиња, Пренослива Торба За Патување Со Мачки, Одобрени Торби за Дуфли Од Авиокомпанија, За Мали Кучиња,

DEN 1.00

Материјал : оваа торба за миленичиња користи 900д оксфордски материјал, лесна и издржлива, отпорна на абе�

Амбесон Пинк Зебра Миленичиња Мат За Храна и Вода, Сакам Зебри Во Срцето Романтична Пустина Природата Савана Мода, Правоаголник Не-Лизга Гумени

DEN 1395.20

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

УКАБЕЗО Кучиња Мачки Фидер За Лекови Шприц, Хранење Со Лекови За Миленичиња, Силиконски Таблет Лек Капалка Пилула Стрелец Диспензерот,

DEN 126.08

Постојат два силиконски меки врвови, отворениот крај може да ги држи малите апчиња, блискиот крај се кор

Ремен за кучиња Со Комплет Поводник, Прилагодлив Рефлектирачки Лесен Контролен Среден Голем Ремен За Кучиња Со Бесплатен Тежок Поводник

DEN 2.00

● Без ВЛЕЧЕЊЕ И БЕЗ ГУШЕЊЕ q темпераментот за кучиња е изработен од издржлива воздушна мрежа која се одл

Јијида Седиште За Домашни Миленици Капак На Задното Седиште За Камиони Нелип Куче На Теренецот Заштитник За Хамак Заштитник За Подлога

DEN 1596.80

Издржлив и Водоотпорен капакот е изработен ОД 600д Оксфордска Ткаенина која е отпорна на вода Ова може д�

Облека за свињи Алузаемо Гвинеја - 2 пакувања Божиќно топло елек за миленичиња за заморчиња за заморчиња зајаци зајаче Ферет чинчила

DEN 3.00

Референца за големина : 3xs врат : 5,9 ", градите : 9", должина на задниот дел : 5,9 "(костум за мало животно под 1lb)

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.