• Новак
Ke1clo 1.85 Паметен Часовник Фитнес Тракер со 24 Спортски Режими, Прецизен Сензор За Гравитација, IPX67 Водоотпорен, Отчукувањата на Срцето, спиење &засилувач; Монитор За Ки

Ke1clo 1.85 Паметен Часовник Фитнес Тракер со 24 Спортски Режими, Прецизен Сензор За Гравитација, IPX67 Водоотпорен, Отчукувањата на Срцето,

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

●Компатибилност И Поставување И-roid 50 и погоре, IO-S 9.0 и погоре, поддржете Bluetooth 4.0, за преземање и инсталирање на АПЛИКАЦИЈАТА. Можете да направите поставки преку АПЛИКАЦИЈАТА. Едно-клучна врска, лесна за ракување. Вградени разновидни бирања за да ги задоволат потребите на различни корисници, поддржуваат сопствени бирања. ①Функционален 1.85 " Екран На Допирање Со мониторинг на здравствени податоци, 24 режими на спортски професии и систем за педометар на калории, погоден е за управување со здравјето. Практичните функции вклучуваат временски услови, температура, стоперка,калкулатор, будилник, контрола на музика, социјално споделување итн. Може да прима и известувања како што се повици, текстуални пораки, е-пошта итн. ●24 режими на спортски професии● Паметниот часовник е опремен со високопрецизен сензор за гравитација, без разлика дали работи,вози велосипед,се качува, плива итн., тоа ќе го следи вашиот напредок, кој автоматски го евидентира бројот на чекори за одење секој ден, прецизно ги евидентира спортските податоци во детали, нека вашиот спортски ефект појасно. Тоа е вашиот најдобар паметен спортски асистент, што го прави вашиот фитнес план ефикасен и брз. ●Здраво Управување Со Е потребно целокупно здравје 24-часовно откривање на отчукувањата на срцето,следење на инфрацрвениот кислород во крвта, научно следење на спиењето итн., спроведете технологија за следење на анализата на следење, научно управувајте со вашиот здрав живот. (Забелешка : податоците За Спиење ќе бидат достапни кога ќе ја носите нараквицата за спиење. ●Практичност xpx67 водоотпорен, може да се носи со миење раце,потење, пливање итн. тој е опремен со звучници со висока верност А-НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за да го направи звукот повеќе и тродимензионален; и поддржува зависна репродукција на музика, уживајќи во новото искуство на репродукција на музика на зглобот ( мора да биде поврзан со мобилниот телефон bluetooth за репродукција на музика).со полимерна литиумска батерија со висока густина од 280mah, подготвеност за 30 дена и работно време за 7+ дена. ●Компатибилност И Поставување И-roid 5.0 и погоре, IO-S 9.0 и погоре, поддржете Bluetooth 4.0, за преземање и инсталирање на АПЛИКАЦИЈАТА. Можете да направите поставки преку АПЛИКАЦИЈАТА. Едно-клучна врска, лесна за ракување. Вградени разновидни бирања за да ги задоволат потребите на различни корисници, поддржуваат сопствени бирања. ①Функционален 1.85 " Екран На Допирање Со мониторинг на здравствени податоци, 24 режими на спортски професии и систем за педометар на калории, погоден е за управување со здравјето. Практичните функции вклучуваат временски услови, температура, стоперка,калкулатор, будилник, контрола на музика, социјално споделување итн. Може да прима и известувања како што се повици, текстуални пораки, е-пошта итн. ●24 режими на спортски професии● Паметниот часовник е опремен со високопрецизен сензор за гравитација, без разлика дали работи,вози велосипед,се качува, плива итн., тоа ќе го следи вашиот напредок, кој автоматски го евидентира бројот на чекори за одење секој ден, прецизно ги евидентира спортските податоци во детали, нека вашиот спортски ефект појасно. Тоа е вашиот најдобар паметен спортски асистент, што го прави вашиот фитнес план ефикасен и брз. ●Здраво Управување Со Е потребно целокупно здравје 24-часовно откривање на отчукувањата на срцето,следење на инфрацрвениот кислород во крвта, научно следење на спиењето итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

РУЈИ Бремена Жена Перница, Страничен Сон, Перница За Спиење На Половината, За Бремени Жени Кои Спијат, Исполнети Со Памук, 1328020см-А

DEN 2.00

Памук Нашите перници се направени СО НАЈВИСОКИ МАТЕРИЈАЛИ за да ви овозможат луксуз во хотелот да се чу�

40 парчиња облека за закачалки за закачалки куки куки за заштеда на простор каскадно пластично гардероба палто Организатор на решетката

DEN 0.33

Погодно за решетки за панталони, закачалка за сунѓер, закачалка од не'рѓосувачки челик, закачалка за обе

Xiaoxin шише со рамна вода со шише со шишиња со рамни тенок шишиња со вода чисти плочки за преносни чаши за сок за училишни активности,

DEN 0.67

【Екопријателски и модерно】 рамно шише помага да се промени разбирањето на јавноста за шишиња со еднок�

Облека за гардероба за гардероба на кабинетот Аексит плакарот од не'рѓосувачки челик сокриен лизгачки шарки за деца за облека за деца со

DEN 2.33

Име на производот : шарка на кабинетот; материјал : не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; Големина на ду�

Зесус wallидни украси Дизајн полица за тркалезна полица од дрво и железен метален материјал за дневна соба Спална соба што се користи

DEN 1.33

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не! Ние се стремиме да го решиме вашиот проблем на �

BISC PING Благодарам торби 80 парчиња, 9x12inch мали торби за стоки, вреќи за бутик торби, торби за купување за бутик, продавници, забава, BDC912

DEN 159.20

✔ Види ги торбите за стоки : Користете ги овие пластика од 80 пакувања Ви благодариме торби со намалување

Ивамнад Затемнувачко Осветлување Тавански Вентилатор Со Светла Ултра-Тивок Тавански Вентилатор Светло Модерни Внатрешни Тавански Светла

DEN 3247.84

? Уникатниот модерен дизајн на таванска светилка со креативен вентилатор, овозможува природна светлина

6 Пакет Палто И Закачалка За Клучеви | Тиркизни Куки За Палто За Закачување | Дрвени Украсни Куки за Висечки Палта | Класична Кука За Ѕид

DEN 2124.48

[Карактеристики] Нашите Закачалки за Палто со Завртки се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, В

Луксузни 2 Пара Топла Тенџере Стапчиња За Јадење Нерѓосувачки Стапчиња За Јадење Прибор За Сервирање Метални Стапчиња За Јадење

DEN 1528.00

Синтетички Материјал СТАПЧИЊАТА за ЈАДЕЊЕ сашими завршуваат со овие стапчиња за јадење, така што не мор

Отстранувач на лице со вакуум на црна глава, професионален отстранувач на црна боја, вакуум пори чистач USB -полнење со 5 режими 4 глави

DEN 3.33

Позитивна и негативна јонска смирувачка масажа : Масажа со вибрации со висока фреквенција 5600 пати во ми�

Leatbuy рутер бит постави парчиња за обликување на дрво 37 компјутери 1/4 инчи Шанк, агол заокружување на фиоката за кабинети за монистра

DEN 1.67

Rections remign remigum {Премиум големина}Овие битови ги намалија рамките на вратата на Оги железнички и стилови н�

Мидиб Микрофибер Крпа За Чистење, 48 Пакети Впивачки Партали За Чистење, Крпи за Чистење со 4 Бои, Партали Без Ленти Без Влакненца За

DEN 3.00

●Повеќенаменски Партали За Чистење ● овие врвни крпи за чистење микрофибер доаѓаат во совршена големи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.