• Новак
Вакуумска Колба Од Нерѓосувачки Челик, печатена пеперутка

Вакуумска Колба Од Нерѓосувачки Челик, печатена пеперутка

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : надворешниот слој на шишето со термална вода прифаќа два слоја технологија за печатење кожа и нано, заштита на животната средина и убавина Издржлив ентериер и надворешност од нерѓосувачки челик. Вградениот капак/капак од нерѓосувачки челик ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде. Апликација : шишето за пиење од 500 мл е совршен избор за канцелариски и надворешен спорт. Термичката чаша е погодна за трчање, пешачење, риболов, возење велосипед, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, теретана, пешачење и какви било активности на отворено. ЧУВАЈТЕ ГО ПИЈАЛОКОТ ЛАДЕН или ТОПОЛ : Благодарение на двоен ѕид вакуум на кафе термос изолирано тело од нерѓосувачки челик, вашите пијалоци ќе останат топли до 12 часа или ладни до 24 часа. Широк Дизајн На Устата : доволно широката уста од шишиња со термална кригла лесно се додава коцки мраз, лимон и друго овошје.Широката писка е идеална за брзо, лесно пиење. Нашата кригла од нерѓосувачки челик е здравје и безбедност. Доказ за истекување : Силиконската заптивка без мирис на Храна обезбедува запечатување на устата на термос колбите и нема да истури вода. Не се плаши од тропање над шишето, исто така гарантира одржување на оригиналната температура. Материјал : надворешниот слој на шишето со термална вода прифаќа два слоја технологија за печатење кожа и нано, заштита на животната средина и убавина. Издржлив ентериер и надворешност од нерѓосувачки челик. Вградениот капак/капак од нерѓосувачки челик ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kvysinly Девојки сјајни танцуваат атлетски култури врвни секвенци со долги ракави јога балетски фитнес спортски гимнастички маица танцувачка

DEN 3.33

30% полиестер, 30% спандекс мрежа, 40% sequins Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише �

81-Парче Комплет Етикети За Корпи Клип За Канти За Складирање, Организациски Контејнер, Тегла, Полица, Алишта; 54-Парче Комплет Мини Табла

DEN 2.00

●Комплет За Организација со добра вредност од 81 Парче Со Практични Бонуси● пакетот доаѓа со пластични

Божиќните жени се лизгаат на патики класични чевли со ниско ниво на платно каузална удобност лесни станови за одење, чипка на лекари

DEN 287.84

Womenените чизми обични чизми за глуждот рамни кратки чизми Направени во САД или увезени Прилепување на з�

Шпански Редовен Глагол Глагол Конјугација Граматика Шема Едукативен Постер Платно Постери Отпечатоци Слика За Дневна Соба Спална Соба

DEN 0.67

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Француски Врв Притиснете На Ноктите Бадем Форма Лажни Нокти Шарени Бран Лажни Нокти Со Златна Линија Дизајн Сјаен Лепак На Ноктите

DEN 111.84

?€Концепт Дизајн●Уникатна шарена брановидна шема со блескав дизајн на златна нишка, овој бадемов шајк�

Women'sенски бикини костими за капење со среден пораст шарени печатени костуми за капење пред -вратоврски јазол бразилски триаголник

DEN 558.40

Големина : Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре ?? Стил за контрола на стомакот : Дизај�

Ласерски Врежан Нерѓосувачки Челик Во Прав Обложен 6 Мл. Колба Кутија во Собата со Две Шут Очила за Виски, Вотка, Џин, Скоч, Свадба Фаворизира

DEN 1.33

ВРВНИ МАТЕРИЈАЛИКласичен стандард 6 мл Колба Колба СО СЛОБОДЕН инка и две 1 Мл вклучени очила за истрел К

Саксиголски дуксери за жени, аспиратори со копчиња со долги ракави, печати зимска маичка за џемпери, обични врвови на пулвер со џеб

DEN 1.67

Massionенски модни дуксери меки, lgihtweight и топла ткаенина за совршена удобност во пролет, есен и зима Направе

Рустикална соба владетел знак спална соба wallид декор врамен религиозен дрвен декор фарма куќа симболи wallидна уметност виси знак за перење

DEN 119.84

Што е вклучено : ќе добиете 1 парче дрвен знак со рамка, едноставен и шармантен, многу погоден за да го обе

Убава Млада Дама Се Бања На Сонце Во Собата Време Дрво Занает Рачно Изработени Дрво Рамка Уметнички Занает &засилувач; Ракотворби

DEN 1304.00

Индиски Традиционални Дама Постер Сликарство Во Дрво Занает Рамка Уметност Занает Ракотворби Големина

Калибар Гурмански Месинг Зглобови Во Облик На Рачка Керамичка Кафе Кригла, Црна И Златна, К-Чаша, Одличен Чај Кафе Чаша, За Патување, Кампување

DEN 127.20

ЕКСКЛУЗИВЕН И ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : Шолјата За Кафе Во Форма На Месинг Зглобови (CBGM1026) е изработена од кера

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.