• Новак
Навистина замотано дрвено затворено зајаче замок замок/плејсејска куќа со 2 заменливи рампи. Факултативно фидер за сено и послужавник за отпад за купување

Навистина замотано дрвено затворено зајаче замок замок/плејсејска куќа со 2 заменливи рампи. Факултативно фидер за сено и послужавник за отпад

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

? Затворен зајаче замок замок, куќа и количка со 2 заменливи рампи е прекрасно дизајниран скрив за вашето домашно милениче ? Оваа скривалиште одговара на сите мали и средни зајачиња. Убијте хаос со новото царство на вашето домашно милениче! Вашиот крзнен пријател ќе сака да живее во скривалиштето на зајакот. ? Ние го правиме овој замок за замок за зајак од 100% иверица од бреза и секое парче е дебело 4 мм, за оптимална издржливост. Овој производ е дизајниран за мали и средни зајаци. ? Горди сме што го презентираме ова како нетретиран материјал од иверица од бреза, кој нуди траен отпор и безбедност за вашиот зајаче. Брзо и едноставно инсталирање лесно склопување. Не е потребна алатка. ? Доаѓа со упатство за упатства за тоа како да го соберете. Овој замок за замок за замок за зајаци за зајаци нуди безбедна куќа за вашиот зајаче да се опушти и да спие кутија со содржини 1 замок главна куќа 2 странични четвртини 2 рампи. Замок за зајаци Зошто да се реши за втората најдобра опција кога ќе можете да му дадете на вашиот крзнен пријател свој мал замок? Оваа прекрасна конструкција може да се заврши за помалку од 10 минути со едноставно прикачување на страничните парчиња заедно. Димензија во сантиметри и инчи вкупна должина = 93 см - 37 инчи висина на покривот - 40,60см - 16 'инчи Висина на платформата = 25,4 см - 10 инчи ширина на плаформ - 30,48 см - 12 инчи * 12 инчи зајачки архив на вратата на зајакот - 17,78 см - 7 инчи Отворање на вратата - 10.16cm - 20,32cm / 4 инчи - 8 инчи странична должина - 33.02cm - 13 инчи го расипуваат вашиот зајаче со крајниот замок за замок за зајаци како сопственик на зајаци, знаете колку е важно да му дадете на вашиот крзнен пријател Безбедна и стимулативна околина за играње и истражување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нолитој керамички замок куќа за зајаче, летен декор Мал животински колиба хрчак пештера хрчак скриен кабина летна хрчак куќа ладење

DEN 463.84

Додатоци за кафез на хрчак : Гвинеја свиња кафез А за пријатели кои исто така чуваат мало домашно милени�

8 парчиња заморчиња за заморчиња со свиња стаорец, ферет кафез хамак, повеќеслојно плишано милениче хамак мало животно топло висечко

DEN 559.84

Погодна големина : Овој ферет Хамак мери приближно 13,38 x 13,38 инчи во рамна големина со 4 клипови, доволно г�

Ipetboom Глувци Водовод Гербили Решетката Декоративни Гвинеја Дрвени Fe Вода Фидер облик За Носителот Висина Прилагодливи Џуџе Мали Дрво

DEN 284.80

ЗАЈАК ЗАЈАЧЕ ХРАНА МЕНАЏЕР Многу едноставна и лесна за инсталирање, стабилна основа, не е лесно да се ср�

Среќни Божиќни бувови Семејно стебло, Хамстер Хабит Хабитат кревет за мали животински хрчаци Гербилс чипови верверички еж, заморчиња

DEN 1.67

Материјал : Направено од меко руно (внатрешна перница), полипропиленска плоча, кадифен завеси, нашиот ск�

Uiehbcv хрчак со хрчак мини миленичиња влечење на миленичиња прилагодливо мало животно олово поводник со bellвонче за миленичиња гербил

DEN 217.60

Меко и удобно : Направено од висококвалитетен материјал, ултрамека и издржлива, јажето е флексибилно и м

Jdefeg хрчак дрвени играчки за скривалиште што висат висеа миленичиња играат замав кафез дрво мало животно хрчак миленичиња, други хрчаци со пета

DEN 822.40

1 * замав на мало милениче Материјал : Дрво Големина : 8,871cm Функција : Може да обезбеди забава, вежбање, ефе�

Среќно животински носилки за животни црни миленичиња носилка 48x26 инчи животински носилки за миленичиња количка со тркала максимум 200

DEN 1.33

Боја : Црна Стил : мрежен „плик“ Проширена големина : 45x22 инчи / 115x55 см Големина на преклопување : 25.6x3,2 инч

ПОПЕТПОП Носач За Прашка За Домашни Миленици Носач На Хрчаци Торба За Носење Заморчиња Торбичка За Мали Животни Гербилен P Пренослив

DEN 3.00

Оваа торба со прашка ги тера брадестите змејови да останат среќно и кога се надвор чинчила патување тор�

Балакуо хрчак ме полнети хрчак верверички декор плишани миленичиња мали животински хамак кревет хрчак виси хамак мал животински постелнини

DEN 1.67

Виси хрчак кревет лесен и преносен дизајн го прави совршен да го поставите овој кревет за миленичиња на

Зеродеко зајаци играчки зајак џвакани играчки хрчаци заби мелење лава залак блок џвака третира играчки за чинчила заби за зајаци заби,

DEN 1233.60

ХАМСТЕР џвака играчка суштинска алатка за Хрчакот џвака играчка правоаголна форма, лесна за домашните �

Пинвнби Голема Кутија За Отпадоци За Зајаци Длабоко Зајаче Аголна Тоалетна Кутија Двокатен Тренер За Тенџере Со Мали Животни со Куки За

DEN 239.20

Висока Изработка : висококвалитетна кутија за отпадоци за зајак, користејќи најквалитетна безбедносна

Неблагодарна работа на мачки, тркало за вежбање со мачки, рамка за искачување на мачки за домашни миленици, играчка за вртење за малечка/средна

DEN 1534.40

Кога станува збор за нашите мачиња, учиме да живееме или да живееме со нивните случајни зуми, или чисто �

Bunny џвака играчки за заби, моларни играчки со зајаци, природна трева од тимоти, цвеќиња, морска трева, сладок бамбус малечки џвакани играчки

DEN 3.33

? Пиновите потекнуваат од природата, а слаткиот бамбус стап е направен од природно природно морска трев�

Паткав хрчак Хамак Мал животински скривница, леб, Хамак Хамак Зимски милениче што виси за спиење топло креветно кафез за замав за играчка

DEN 226.56

Овој хамак може да создаде околина во еден агол каде што играат миленичиња Може да се користи долго врем

Filhome Зајак за зајак и прицврстувач постави прилагодливи зајачки зајачки фустан за зајаци облека за мали миленичиња за гвинеја свињи

DEN 175.84

Овој поводник и сет на зајаче зајаче е погоден за секојдневно одење, облекување на вашето прекрасно мил�

Ipetboom 2pcs ролери хрчак што работи верверички на тркалото играчки мачки играчки гербил играчки хрчак вежба играчка хрчак кафези летачки

DEN 264.16

Летечкиот тркало со чинија [Функција] е забавен начин за вежбање на вашите мали миленичиња од животно; ј�

Поводник за Ремени за птици, Јаже За Обука За Летање Со Прилагодлив Ремен За Птици Силни И Издржливи Еластични Најлонски Ленти За

DEN 315.20

Малата кука од предниот дел на поводникот може лесно да се свитка насекаде, а може да се поврзе и со прст�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.