• Новак
Хама 00011757 Хама Ултраслим ФИКС Тв Ѕид Заграда - Тв Монтирање-ТВ ЅИД МОНТИРАЊЕ

Хама 00011757 Хама Ултраслим ФИКС Тв Ѕид Заграда - Тв Монтирање-ТВ ЅИД МОНТИРАЊЕ

Вреднување на стоката:
DEN 889.60

Пристапност
Во достапна форма

Големина на екранот : 58 - 142 см (23" - 56") Ги поддржува сите СТАНДАРДИ НА ВЕСА до 400 х 400. Екстремно рамен профил овозможува модерен и заштеда на простор внатрешен дизајн. Особено погоден за ултра рамни телевизори, овозможува оптимално позиционирање на рамниот екран во домашното кино. Ненаметливата монтажа прави заградата да исчезне незабележливо зад телевизорот. Големина на екранот : 58 - 142 см (23" - 56"). Ги поддржува сите СТАНДАРДИ НА ВЕСА до 400 х 400. Екстремно рамен профил овозможува модерен и заштеда на простор внатрешен дизајн. Особено погоден за ултра рамни телевизори, овозможува оптимално позиционирање на рамниот екран во домашното кино. Ненаметливата монтажа прави заградата да исчезне незабележливо зад телевизорот. Со Хама имаме за цел да ви дадеме врвен квалитет на нашите клиенти од нас секој пат. И можете да гарантирате дека Со Напредокот На Хама "Фиксен Држач За Ѕид НА ТВ" што може да ви помогне да го средите и ослободите вашиот живот! Сите ние засекогаш се обидуваме да најдеме одлични заштедувачи на простор, па дури и само да ги направиме нашите домови поудобни и не можете да го направите тоа толку многу со огромен тв штанд или фиоки на патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ленти за тест за гликоза во крвта за дијабетес - ленти за тестирање на шеќер во крвта 100 брои, ленти за дијабетичко тестирање се користат со

DEN 159.84

Компатибилен со мониторот за гликоза на гликоза на Yasee Glucose : Добијте точни и сигурни резултати од тестот

Полица За Прикажување НА Складирање HTLLT Цврсто Дрво Полица За Книги Во Форма На Буквата U Даб Ѕид Полица Ѕид Виси Цвет Држач Чувајте Ги

DEN 1825.60

Вие Сте Добредојдени Да Ја Посетите Мојата Продавница, Ве Молиме Изберете по Желба Ако Имате Било Какви

Лиетни Црвени Крилести Кутија За Чување Птици Држач За Бонбони Сарафани Организатор За Складирање На Работната Површина Погодно

DEN 191.84

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка Торба,

DEN 1102.40

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

AMZ медицински снабдување за еднократна употреба за еднократна употреба за мажи/жени X-Large. Полипропилен морнарица сина хазмат костуми

DEN 3.33

5 Пакет со сини покривки за еднократна употреба xlarge : Искусете мирот на умот со нашиот хемиски костум, ин�

4 Чинии Со Слама Од Пченица Стилски Мали Чинии Чинии За Микробранова Печка Поставени Силни И Нераскинливи За Вечера Ориз Десерт Закуски Тестенини

DEN 143.84

ЛЕСЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Овие чинии се лесни за чистење, нераскинливи и цврсти Благодарение на еколошк�

Леји За Мото Г Игла 2022 Телефон СЛУЧАЈ 4G, Мото Г Игла Случај Со Заштитници На Екранот, Двослоен Тврд Компјутер Назад &засилувач; Мек Браник

DEN 2.67

●Компатибилен Со Q Специјално дизајниран За Moto G Still G, Не Одговара НА 5 G / 2021 Пакетот вклучува 2 парчиња Бе

Магазин Решетката Подот Стои Модерен Кат Полица За Книги Едноставна Полица За Складирање На Весници Решетката За Подот Решетката

DEN 1484.80

Решетката за Списанија создава привлечен ѕид без неред на списанија, списанија и билтени во лоби и заед�

Нијанса за прозорец за камиони , Завршен прозорец за обвивка за графички перфориран волк декларации и налепници, перфориран филм на прозорецот

DEN 639.84

Измерете го вашиот прозорец пред да нарачате и изберете соодветна големина за вашето возило Универзалн

Удобен час 9 Полирезин фигура Блажената мајка на бесмртната концепција дарежлива декорација на Дева Марија за Божиќ, Причест и Рождество,

DEN 0.33

Многу добро изработени детали и комбинација на бои, има реален приказ на Дева Марија, совршен за прикажу

58 парчиња Комплет За Велигденска Декорација, Комплет За Балони За Украсување Зајаче, Среќен Велигденски Банер За Јајца Фото Кабина

DEN 111.84

?Велигденски Украси : комплетот За велигденска декорација од 58 парчиња вклучува 29 парчиња велигденски ф

Welliestr 100 парчиња таоистички материјали, добра жолта хартија, празна жолта хартија, празна фу хартија, празна среќа жолта симбол хартија

DEN 1.00

Материјал : хартија Олката : жолта За украси за украси за дома, кинески фенг шуи со среќа, таоистички мате

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.