• Новак
Национален Artcraft® Мали Керамички Светла За Новогодишна Елка Во Стилот На Пресврт-Избрани Бои

Национален Artcraft® Мали Керамички Светла За Новогодишна Елка Во Стилот На Пресврт-Избрани Бои

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Националниот Арткрафт ги нуди овие лајти во осум (8) различни бои, вклучувајќи : АКВА, СИНА, КРИСТАЛНО ЧИСТА, ЗЛАТНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА, ВИОЛЕТОВА, ПОРТОКАЛОВА и ИЗБРАНА, исто така достапна на ! Малите лајти за извртување се високи 7/8" и широки 5/16", а стеблото е долго 3/8" и 1/8" во дијаметар. Овие пластични лајти генерално одговараат на керамички дрвја високи 7" до 11". Ве молиме погледнете го нашиот водич за големина за да се осигурате дека ја нарачувате точната големина за вашето дрво. Големината на сијалицата се одредува според дијаметарот на отворот на вашата гранка На Елката. Нашите лајтови во стилот на пресврт се совршен додаток на вашето ново или гроздобер керамичко дрво!. Ние продаваме МАЛИ, СРЕДНИ И ГОЛЕМИ пресврт лајти во различни празнични бои на !. Националниот Арткрафт ги нуди овие лајти во осум (8) различни бои, вклучувајќи : АКВА, СИНА, КРИСТАЛНО ЧИСТА, ЗЛАТНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА, ВИОЛЕТОВА, ПОРТОКАЛОВА и ИЗБРАНА, исто така достапна на !. Малите лајти за извртување се високи 7/8" и широки 5/16", а стеблото е долго 3/8" и 1/8" во дијаметар. Овие пластични лајти генерално одговараат на керамички дрвја високи 7" до 11".

Главните карактеристики

Избор на клиент

висесани Елка Мат Ноќта На Вештерките Партија Тиква Дрво Штанд Мат Кат Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Послужавник Мат За Сезонски

DEN 223.84

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

2 Пакувач на шепа за божиќни порибници за мантија за божиќни закачалки за порибување за камин метални Божиќни мантили куки куки за закачалки

DEN 3.33

Пакетот вклучува : ќе добиете 2 различни држачи за печатење на шепа во боја во овој пакет, кои можат да би�

20 пакувања со бајки со бајки, управувана батерија, 3,3ft 20 LED сребрена жица arидари светла, 3 режими на осветлување, дополнителни 20 батерии

DEN 239.84

3 режими на осветлување : Во споредба со другите мини LED светла со само еден режим на светлина, нашите мал�

PRETYZOOM 25 Дена Божиќ Картонски Број Кутии Божиќ Одбројување Календар Доаѓањето Јаболко Подарок Кутии Бадник Бонбони Кутии За Божиќ Празник

DEN 207.84

Поништи Ефективни,, можете да ги купите Овие божиќни кутии за подароци по прифатлива цена Совршен За бож

Veemoon 10 парчиња плишани бонбони декорација Класично Божиќно дрво за лекување на украси за прозорци чорап камин Дедо Мраз за подароци од празници

DEN 1.33

Крпа Приврзоци за новогодишна елкаДекоратирајте дрвја, кревети, скали, камини Нека целата куќа исполне�

Подарок за перница Сарикаја, Божиќно порибување, бело порибување, божиќни чорапи од коноп, порибување на Килим, порибување на Санта

DEN 0.33

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

Dilunave 6 Поставете Божиќна Венец Со Светла Вкупно 108 стапки Вештачко Борово Осветлено ДРВО ПРЕДВОДЕНО Од Зелено Меко Празнично Светло

DEN 3.33

Божиќни венци со лесен сет : Има 6 парчиња Божиќни Венци и 6 ПАРЧИЊА ЛЕД жици, Божиќниот венец е прибл Вкуп

Тофику 1 парчиња Украси За Новогодишна Елка Декор На Рождество Декорација На Биро Декорација На Трпезариска Маса Мала Маса Пејзаж

DEN 1.00

Зелен Домашен Декор : Користејќи напредна технологија на производство, изгледот е убав, природен и конц�

Божиќни Лед Златни Светла Со Дијаметар На Светлина См Прозрачна Мрежа 30 Жица Венец Венец Декорација На Жици Занаети Украс Новогодишна

DEN 1392.00

1 Компјутер Божиќна Топка Софа Украси За Новогодишна Елка Преголеми Новогодишни Украси Топки За Дрво Цр

Топер За новогодишна Елка Метал Блескава Ѕвезда Топер Новогодишна Елка Ѕвезда За Украс На Новогодишна Елка Забава Декорација На Домот

DEN 704.00

Пакетот Вклучува : Секое пакување вклучува 1 парчиња метална златна топпер ѕвезда и 1 парче метална среб�

Алаза 4 јули Декорација На Здолниште Од Патриотско Дрво, Мал Украс За Здолниште Од Новогодишна Елка 35,4 Инчи Со Гранџ Бела Американска

DEN 2.33

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек

Голсо тато Бурлап Божиќно порибување специјална испорака за тато Божиќно порибување што виси подароци за декорација на камин за одмор

DEN 239.84

Големина на чорап : околу 19 "x 12", отворање : 7,5 " Одлична Божиќна декорација : Оваа Божиќна порибување со за�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.