• Новак
Dlpy Украсена Вештачка Елка Целосна Елка Шарки Со Борова Елка Метален Штанд За Сезонски Празник-Зелена 7,8 Стапки

Dlpy Украсена Вештачка Елка Целосна Елка Шарки Со Борова Елка Метален Штанд За Сезонски Празник-Зелена 7,8 Стапки

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТНО ЗЕЛЕНО ДРВО : Вештачкото Дрво од 6 стапки Гарантирано Ќе биде Непосредно Привлечно Око во Секој Амбиент, Направено со Розов Дизајн Кој Се Ослободува од Традиционалното Дрво Целосни Гранки : Пената За Приближно 30-45 Минути, Со 1.477 Совети За Гранки За Да Создадете Целосен Изглед И Доволно Простор За Закачување Украси И Друг Декор За Новогодишна Елка. Висококвалитетен материјал : неговиот материјал за ламба е Незапалив и Неалергенски, Придонесува за безбедна средина и обезбедува издржливо дрво за долготрајна употреба. Практичен дизајн : составот со шарки и држачот за преклопување ви овозможуваат лесно да го соберете дрвото или да го разделите за складирање без напор до следната година. КОМПАТИБИЛНО СКЛАДИРАЊЕ : совршено Се Вклопува во нашите вреќи за складирање дрвја,. Опис Уживајте Во Изгледот На Традиционалната Новогодишна Елка, Дури И Кога Имате Малку простор. Оваа Класична Елка Неосветлена Со Бор Доаѓа Со Издржлива Метална Основа Која може да Помогне Да Го Издржите Дрвото Исправено Внатре или Надвор од Вашиот Дом и Ќе Додаде Топло, Празнично Чувство на Секој амбиент. Добредојдовте На Ова Дрво Во Вашиот Дом и Уживајте Во Неговата Убавина За многу Празници што Доаѓаат! Сосема Нов И Висококвалитетен Лесен За Поставување И Складирање-Доаѓа Во Делови, Гранките Може Да Се Преклопат Издржлив Држач За Да Помогнат Да Се Потпре Дрвото Едноставен Дизајн Во Зелена Боја За Да Се Имитира Вистинска Елка Металните Стапала Обезбедуваат Заштита На Подот Совршени И За Внатрешна И За Надворешна Декорација Одлично Чувство За Секој Setting.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ксигуа Денот На Благодарноста Елка Мат Турција Turk Тиква Јавор Остава Големи Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Партија

DEN 1.33

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : површината На Нашата Божиќна подлога е изработена од мек полиестер, со сунѓер во сре

Минијатурни Стаклени Орнаменти И Црно Бели Точки На Врвот На Дрвото Мини Украси За Новогодишна Елка Комплет Од 15 За Масичка Десктоп Мало

DEN 255.84

Стакло Минијатурни Орнаменти За Новогодишна Елка Украси Во собата на 15 4 бои комбо се достапни за вас ск�

ПРЕТИЗУМ Почувствува Рамазански Календар Бајрам Мубарак Висечки Календар За Одбројување Календар За Доаѓање За Деца Бајрам Подароци 2022

DEN 207.84

"Рамазан До Еид" Рамазанскиот календар за деца е со димензии 20 "х 14" , ќе биде одличен додаток на домашниот

Божиќни прозорец силуета светла 16инч, пакет од 2 осветлени Дедо Мраз и Божиќни украси за Божиќни прозорец со 100 светилки за украси

DEN 191.84

Силуета за силуета на Vantage Christmas Windows : Висококвалитетната светлина за божиќни прозорци вклучува 1 нового

Вештачка елка видаксл со густи гранки домашна дневна соба канцеларија Божиќ украс декор Божиќна празничка декорација бела 82,7 ПВЦ

DEN 425.60

Вештачка елка видаксл со дебели гранки бела 82,7 "ПВЦ 321040, нашето бело вештачко новогодишно дрво го форми�

Тојвиски Божиќен Ветер Светло Блескави Божиќни Светла Осветлени Божиќни Снежни Топки Осветлена Вода Фенер Божиќна Сцена Реквизит На

DEN 2.00

Мини Божиќен Фенер : шармантна атмосфера на вашиот одмор, соодветна и заштеда на простор, совршено го ра�

Божиќна лента самовила за самовила, Божиќни предводени светла двојни ленти со низа светла Декорација на новогодишна боја, светкав лента

DEN 147.68

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.