• Новак
Џигер На глувчето Незабележлив-Двигател На Глувчето-Го Одржува Компјутерот Или Лаптопот Автоматски Да Работи Без Никаква Контрола, Погоден За Дома, Канцеларија , И

Џигер На глувчето Незабележлив-Двигател На Глувчето-Го Одржува Компјутерот Или Лаптопот Автоматски Да Работи Без Никаква Контрола, Погоден

Вреднување на стоката:
DEN 320.00

Пристапност
Во достапна форма

100% НЕЗАБЕЛЕЖЛИВО : Двигателот На Глувчето може целосно да го имитира законот за движење на глувчето, да го одржува компјутерот нормално да работи Нема Софтвер за инсталирање! Нема поставки за неред со. Незабележливо од вашиот ТОА. ГО ОДРЖУВА КОМПЈУТЕРОТ АКТИВЕН : Го Спречува вашиот компјутер да спие со случајно поместување на оптичкиот глушец. Двигател На Глувчето, Глушец Џиглер. Мора да има придружник за студенти, професионалци и гејмери. Спречува" Далеку " статус На Линк,Зум, Skype, Web Ex итн. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Приклучете ГО во ѕиден полнач ОД 5 V или USB порта, ставете го глувчето на неа. Готово! Вклучен / ИСКЛУЧЕН прекинувач со led индикаторско светло за лесно. Исклучете го кога не го користите. Голема површина за сместување на стандардна големина на глувчето. Лулка за глушец што го спречува случајно да падне. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со повеќето ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ на пазарот како win7/8/10/Линукс/Мек.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ШЕНКАНГ Сина Гејмерска Тркалезна Подлога За Глувче Со Змиска Кобра Уметност-45 Дизајнерска Површина За Подобрена Прецизност И Брзина

DEN 1.00

Голема Површина : Тркалезна Подлога За Глувчето, оваа подлога за глувчето обезбедува доволно простор и �

Серијата Преживеан Хорор Зомби Филм Окулус Потрага 2 Кожа ВР 2 Кожи Слушалки И Контролори Налепница Заштитни Додатоци За Налепници

DEN 1211.20

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

BIGBIG ОСВОИ Жичен Контролер, Виножито Лајт Компјутер Контролори За ИГРИ RGB Светлина, Сопствени Копчиња, Макро, Турбо, Двојна Шок Контролер

DEN 3.00

●МултиПлатформски Контролер ● контролер за игри на КОМПЈУТЕР во транспарентен директно работи Со Windows

Череп Роза-Црвена Подлога На Глувчето Со Зашиени Рабови и Гумена Основа Што Не Се Лизга За Лаптоп Компјутери Игри Канцеларија Или

DEN 191.84

Уникатна подлога За розовоЦрвено глувче На Черепот,убаво дизајнирани влошки за глувци, Украсете ја ваш�

Лево Глувче, Безжичен Вертикален Opономски Оптички Глушец Преносни Канцелариски Безжични Глувци СО USB Приемник За Компјутер Лаптоп Компјутер

DEN 238.24

ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН : Специјално дизајниран за леваци, поставувајќи ја контурата на вашата дланка за макси�

Greenposter Компјутер Глувци за Лаптоп Глувчето Игри Покажувајќи Уред Безжичен Полнење Bluetooth Универзална За Лаптопи Мода БРЗО Полнење

DEN 816.00

* КАРАКТЕРИСТИКИ : безжичен глушец bluetooth / оптички глушец / 4 копчиња / BLUETOOTH USB интерфејс / четиринасочно тр

Глувчето Влошки ПРЕДВОДЕНА МАСА Мат Голем Глувчето Рампа ТАСТАТУРА XXL Игри Глувчето Аниме Rgb Позадинско Осветлување Позадинско

DEN 560.00

База против лизгање Со Дебелина од 3 мм : Со гумена основа против лизгање, обезбедува тежок зафат што спр�

Гигастон Механичка Тастатура, RGB Игри Браун Прекинувач, LED Виножито Позадинско Осветлување Жичен Игри Тастатура, Прецизни Тактилни Повратни

DEN 1.00

Quoll Color RGB Brown Switchs ® 104 Копчиња со Високи Капачиња за Пренос На Светлина ®Превртување со клучеви Со целосе�

atFoliX Пластични Стакло Заштитен Филм компатибилен СО Gpd Победа Стакло Заштитник, 9H ХИБРИДНО Стакло FX Стакло Екран Заштитник на пластика

DEN 3.33

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на стакло ОД стак�

Редрагон К607 Механички Игри Тастатура, RGB LED Позадинско Осветлување, 87 Клучни Tenkeyless, Низок Профил Со Сини Прекинувачи За Windows КОМПЈУТЕР

DEN 1422.72

Жична Механичка Тастатура За Игри со одвојлив USB a ДО USB C кабел, Ултрапренослив Дизајн со Низок Профил из�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.