• Новак
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ LG Треска Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ LG Треска Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ Lg Spree ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со ВАШИОТ LG Spree Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет!. (Сребрен) Врв Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пенкало за игла за iPad Молив, Активно Пенкало За Активно Пенкало За Пенкало За Дигитално Пенкало Samsung P7500 Јазиче Галакси 10.1 3G Компатибилно

DEN 2.33

Прецизно Активно Пенкало ова игла е создадено со помош на ВРВ ОД ПОМ од 1,2 мм, што е официјален материјал

Електронски возач на домашни камиони Bluetooth слушалки/канцелариски слушалки со микрофон, BT 5.0 безжичен над главата на главата со дополнителен

DEN 0.67

Откажување на бучава : Супериорниот микрофон за откажување од бучава од 4х ви овозможува јасен глас доде

Монтирање на држач за телефон на автомобили Haoxuann, држач за држач за автомобили монтирање на таблата со воздух, универзален прилагодлив мобилен

DEN 3.00

Без страв од капки и гребнатини : држачот на мобилниот телефон нуди подобрен силиконски материјал со го�

Mini 60X 100X леќа за микроскоп за мобилни телефони, телефонски леќи со микроскоп со светло со светло со светло, клип на зумирање на микроскоп

DEN 1.00

Преносен лушпа за паметни телефони 3 x 8 x 1,6см / 1,2 x 3,1 x 0,6in мала големина на џеб, лесен за носење и употреба �

Lovehandle Универзален Телефон Зафат За Повеќето Паметни Телефони, Мини Таблети И Кутии, Мермер Роза Дизајн Обоени Еластична Лента Со Мав Роза

DEN 175.20

ТЕНОК и ЕЛЕГАНТЕН : овој држач за телефон погоден за џеб овозможува лесно испраќање пораки, селфи и фото�

Митаб Капацитивни Игла, Стили Екран На Допир Паметен Телефон &засилувач; Таблет Пенкало Компатибилен Со Acer Аспирација Иконија Таб

DEN 47.84

Овој паркер игла е изграден за вистински пенкало чувство, со е елегантен ergономски дизајн за удобен зафа

Капетан Викинг Прилагодена телефонска кутија со држач за гитара во пламен и водач на мобилни телефони Тенок компјутер Тешка лесна заштита за

DEN 1.67

Наменето за телефон X со држач за држач за зафат на прстенот од 360 степени Основен пакет : 1x TPU Прилагодено

lliang анти-лизгачки автомобил анти-лизгачки универзален универзален држач за подлога на подлога за автомобил со шема на лице за насмевка

DEN 2.33

Отпорен на температура, немагнетна, без лепило, не е потребен лепак Лесно за чистење и еднократно, може д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.