• Новак
Мајкиен тешко носење куќиште компатибилен со мета/окулус потрага 2 додатоци VR слушалки со елита лента, контролори - потрага 2 патувања и складирање на домови, со лен?

Мајкиен тешко носење куќиште компатибилен со мета/окулус потрага 2 додатоци VR слушалки со елита лента, контролори - потрага 2 патувања и складирање

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Име : Тешка ева случај за Quest-in-one vr gaming слушалки и додатоци за контролори Големина : 36 x 24 x 10cm / 14. Тежина : 0,75 кг / 26,46 мл. Карактеристики : Водоотпорен шок и преносен. Ткаенина : 900 D водоотпорна Нилој. Материјал : 6мм 80 степени на ЕВА. Овој случај за носење е совршен за обезбедување и заштита на вашите слушалки за VR додека патувате, мерење на 14,17in x 9.45in x 3,94 во надворешни димензии. Совршено одговара на слушалките за Quest 2 VR 128 GB, 256 GB, VR контролер и полнач и повеќе додатоци. Ние го специјализираме заштитниот случај, со цел безбедно да патуваме со слушалките за игри на Oculus Quest и да ги одржуваме додатоците за контролори на потраги.

Главните карактеристики

Name:
Hard EVA Case for Quest All-in-one VR Gaming Headset and Controller Accessories

Избор на клиент

Наследство Игри Неверојатни Скриени Објект Игри За КОМПЈУТЕР: Најдобро Од Артефекс МУНДИ-КОМПЈУТЕР ДВД Со Дигитални Кодови За Преземање

DEN 207.52

НАЈДОБРОТО ОД АРТЕФЕКС МУНДИПотопете се во три неверојатни приказни од различни жанрови готски хорор, �

СОЛУСТ Додатоци Рачен Ремен 10 Парчиња Прилагодлива Лента За Зглоб За Рачен Зглоб За Контролор На Игри Нараквица За Контролер На

DEN 387.84

ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА за КОНТРОЛОР НА ИГРАТА може да се користи како едно држење и може да се користи како рем�

Синтек Линк Кабел 20ft Компатибилен Со Oculus/Мета Потрага 2 ДОДАТОЦИ VR Слушалки, Одделни USB C Порта За Полнење За Доволна Моќност, USB 3.0 Да

DEN 0.33

Компатибилен Со Окулус / Мета Потрага 2 Додатоци : синтек кабел за врска компатибилен Со Окулус / Мета Пот

HHmei Шарени Пукнатина Led Осветлена ПОЗАДИНСКО Осветлување USB Жичен Компјутер Виножито Игри Тастатура-R260 Шарени Позадинско Осветлување

DEN 680.00

Синтетички Материјал Увезени Во Северна Америка Лдк надградба верзија на играта тастатура глувчето...

Censprin Жичен Глушец, USB Компјутер Глувци, 6 Копчето Жичен Оптички Игри Глувчето, до 4000 DPI, Молчи Клик Designономски Облик Дизајн, Намалување

DEN 255.84

€ ® Издржлив Клик И Микро Прекинувачи За Одделение За Игри ● ова гејмерско глувче го оптимизира копчет�

Серијата Преживеан Хорор Зомби Филм Окулус Потрага 2 Кожа ВР 2 Кожи Слушалки И Контролори Налепница Заштитни Додатоци За Налепници

DEN 1211.20

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

Безжична ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ НА РГБ И Глувче-Тастатура Со Позадинско Осветлување На Глувчето Со Долго Траење На Батеријата,Механичко Чувство

DEN 2.67

●Безжична РГБ ТАСТАТУРА И Глушец На полнење ● безжичната ргб тастатура е изработена од висококвалитет

Симфонија Прозрачна Подлога За Глувче Преголема Подлога За Игри На Среќа Подлога За Тастатура Канцелариска Подлога За Компјутерско Биро

DEN 1142.40

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 14 режими на о�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.