• Новак
Гроздобер гитара милениче за миленичиња хамак кревет за заморчиња со свиња, мало животно што виси кревет за ферет, чинчила, кученце и други мали животни

Гроздобер гитара милениче за миленичиња хамак кревет за заморчиња со свиња, мало животно што виси кревет за ферет, чинчила, кученце

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Погодно складирање : Производот е мал и лесен. Кога не е во употреба, може да се свитка и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. Лесно за закачување : Користете метални куки за да се поврзете со аглите на кутии или кафези, или користете ги приложените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња. Оваа лежалка може да се инсталира под стол или во кафез и е идеален производ за заштеда на простор. Миленичиња природно сакаат да се кријат на покриени простори. Применливи сценарија : Тоа е најдобриот избор за миленичиња болници, семејства и патувања. Упатства за перење : Може да се мие со рака, не се впива долго време и не бели. Температурата на течноста за перење не може да надмине 45ºC. ☀ 【Опис на материјалот】 : Canvas ☀ 【Добра дишење】 : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни. ☀ 【Погодно складирање】 : Производот е мал и лесен. Кога не е во употреба, може да се свитка и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. ☀ 【Лесно е да се закачите】 : Користете метални куки за да се поврзете со аглите на кутии или кафези или користете ги приложените прилагодливи ленти за да висат на повеќето столчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вајлаикеки Шеќерна Едрилица Вреќа За Спиење, Животински Носач Животински Кревет За Спиење Патна Торба За Миленичиња Хрчак За Спиење Торбичка

DEN 3.00

Апликација : Погоден За сите видови мали миленичиња, како што се шеќерни едрилици, мармосети, глувци, вер

Мало животно животно скриени завеси и влошки за кревети, топол душек за спиење и аголно руно шума за зајак, чинчила, ежи, заморчиња, хрчак

DEN 2.00

Материјал : Направено од топло и меко руно, пријатно и удобно Машина за перење.4" h hipey завеса и 8,0 "инчен ди�

Иптебоом зајак играчки за заморчиња за заморчиња виси хамак топол кревет за еж Chinchilla Мал милениче кафез хамак скривница тунел пештера стаорец

DEN 135.20

Овој хамак со хрчак со миленичиња е изработен од благи и удобни материјали, има добар допир и може безбе�

Тивко тркало со хрчак тркало пластично тркало Добро немтеномско тркало за мало милениче за трчање играчки играчки за мали миленичиња

DEN 2.67

5 Транслументен материјал за лесно гледање на домашни миленици.swobody што може да се пее, зголемете ја фрек

СЕРЈООК 9 Парчиња Малите Животни Играат Топки, Тркалање Играчки За Џвакање Зајаци Зајаче Третира Играчки За Активност На Топка За Зајак, Заморче,

DEN 1.67

Здрав Материјал : Нашите играчки за џвакање зајаци се направени од 100% природен материјал какоatан, кокос�

3 парчиња играчки со хрчак, вклучуваат дрвена куќа со хрчак, мост на виножитото, хрчак, играчка игра играчка DIY, дрвена вежба игра играчки за

DEN 222.08

Овие играчки со хрчак имаат мазни рабови заради нивните високо квалитетни материјали, тие се безбедни з

Преклопен еж од када со склопување мали миленичиња када за када, лесен еж од отворено, за мало животно, еж, хрчак, заморчиња, брада змеј, фенси

DEN 0.33

Заштеда на простор со проширена големина : Големина на расплетување : 105cm, Големина на преклопување : 10...

Нопикку хрчак лулка креветот скривачка хамак со топла подлога и перница Мали животни додатоци за живеалишта за минијатури за минијатури

DEN 2.33

Пакетот содржи : рачно изработена хамстерска хрчак Хамак X1; Мини перница подлога x1; Мини перница x1 Висок�

НАДВОРЕШНА Торба Аухкс Верверица, Удобна Проѕирна Видлива Торба За Домашни Миленици На Отворено За Едрилици За Шеќер Хрчаци, Златен

DEN 2.67

Изберете водоотпорна крпа, чувствувајте се удобно, водоотпорно и отпорно на нечистотија, лесно за Крист

Бносдм 78.7 Во Облоги За Кафези За Зајаци Што Се Перат Еднократно Постелнина За Зајачиња Миленичиња Кучешки Подлошки Со Тепих Против Лизгање На

DEN 239.20

Ние се придржуваме до дизајнерскиот концепт на безбедност, удобност и здравје и сме посветени на истраж

Орзечко Скривалиште За Заморчиња - 3 Насочни Склопувачки Цевки За Мали Животински Тунели Играчка За Хрчак Од Стаорци Gu Од Заморчиња Гуштер

DEN 239.84

Овој тунел во гвинеја со 3 пространи тунели и шпионки, така што малите животни можат подобро да уживаат в

Попетпоп Елек За Трчање 2 Комплети Ремен За Хрчаци И Поводник Поставени На Отворено Одење Елек За Ремен За Градите И Облека За Поводник За

DEN 3.00

материјал со стабилни перформанси и долго време на услуга Костимот одговараше со поводник, погоден за п

Вилт Керамички хрчак гнездо лето ладење керамички хрчак куќа симпатична шарена трупец форма на хрчак скривници за верверица еж од хрчак хрчак

DEN 2.33

Изработено од премија керамика, која е пријателска за кожата, безбедна, портула и издржлива Големина : п�

Pinvnby 2.2 bs мали животни пелети легло, природни дрвени пелети постелнини за хрчаци зајаче зајаци верверички змеј мачка еж, заморчиња со

DEN 1.67

【Безбеден материјал】 Ние избираме бор за да направиме природни пелети легло изработени од голем дизај

01 торба за носач на еже, преносна заминување торба за патувања со торби со ленти со ленти за пешачење за патувања за патувања и употреба

DEN 1.33

Торба за рамо со ленти, носена од дијагонално или само едно рамо, лесно за да излезете со вашето мало мил�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.