• Новак
Налбантов УСБ Флопи Диск Диск Емулатор Н-Диск Индустриски За ВЕНДТ ВАМ ЕКО

Налбантов УСБ Флопи Диск Диск Емулатор Н-Диск Индустриски За ВЕНДТ ВАМ ЕКО

Вреднување на стоката:
DEN 1454.40

Пристапност
Во достапна форма

Налбантов USB Флопи Емулатор N-Drive Индустриски Може да се инсталира на речиси секоја опрема, произведена со флопи диск Емулаторот обезбедува високо ниво на заштита на податоците преку USB порта. Можете да складирате до 100 флопи дискови во еден USB флеш-уред. Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски е особено конфигуриран За наведената опрема во насловот. Ако ви треба УСБ-флопи диск емулатор за различна опрема, ве молиме оставете ни порака. Налбантов Н-Диск Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск-Теак, Мацушита, Мицубиши, Мицуми, Чинон, Сони, НЕЦ, Панасоник, АЛПИ, Самсунг. Емулаторот има иста големина и конектори. На тој начин можете лесно да го замените вашиот стар флопи диск без дополнителни промени. Вклучениот софтвер е поддржан од следниве оперативни системи : Виндоус 2008, Виндоус XP, Виндоус Виста, Виндоус 7, Виндоус 8, Виндоус 10. Опционално-Windows 98, Windows Me, Windows 2000, MAC OS. За Нас : Налбантов Електроникс нуди професионално прилагодена опрема од 1978 година. Со текот на годините, ние постојано ги оптимизиравме нашите производи да бидат најрелевантни за клиентот. Навремената професионална поддршка е една од најважните единици во нашиот бизнис. Благодарение на илјадниците решени случаи и огромното стекнато искуство, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем асортиман на опрема 24/7 ширум светот. Налбантов USB Флопи Емулатор N-Drive Индустриски Може да се инсталира на речиси секоја опрема, произведена со флопи диск. Емулаторот обезбедува високо ниво на заштита на податоците преку USB порта. Можете да складирате до 100 флопи дискови во еден USB флеш-уред. Налбантов USB Дискета Диск Емулатор N-Диск Индустриски е особено конфигуриран За наведената опрема во насловот. Ако ви треба УСБ-флопи диск емулатор за различна опрема, ве молиме оставете ни порака. Налбантов Н-Диск Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск-Теак, Мацушита, Мицубиши, Мицуми, Чинон, Сони, НЕЦ, Панасоник, АЛПИ, Самсунг.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нолитој Корпа За Разделување Овошје Ткаена Плетена Плех Декоративна Корпа За Складирање Ткаена Кутија За Складирање Кујна Кошница

DEN 297.28

Пп Кафе Маса Послужавник : ?ПОСЛУЖАВНИК ЗА СЕРВИРАЊЕ RАН ??Изработена од материјали од висока класа, кор�

Џули Ванг 20 парчиња Природна Морска Ѕвезда Со Мала Големина Микро-Пејзажна Плажа Свадба Наутички Украс Школки Колекционерски Предмети

DEN 3.33

Овие морски ѕвезди се природни Големините се мали ,околу 0,51,5 см( 0,2 до 0,59 инчи), рачно мерење, ќе има грешк�

Xbopetda Компир Кромид Канта За Складирање, Кујна Складирање Канистер Сет на 2, Кујна Оставата, Чајната Кујна Организатор Калај-Зеленчук

DEN 575.84

Главен Материјал : Метал Големина : како што покажува сликата Метална Корпа За Компири овој калај за скл

Организатор на шетач за печатење со шепа на шепа со Универзален шетач Организатор за шетачи, торба за одвојување на рамената, лента за

DEN 255.84

полиестер *【LARGE CAPACITY】 : The stroller organizer bag size is : 16.3 IN, the large capacity provides you enough space to store all the items you need when you go out, includi

Најдобри Подароци За Дедо-Добро Утро Дедо-Љубител На Чај Кафе Врежана Лажица Од Нерѓосувачки Челик Смешен Подарок Од Папа За Роденден

DEN 923.20

СМЕШЕН ЦИТАТ : овие зборови се одличен начин да ја изразите вашата љубов кон некој важен за вас ГОЛЕМИНА

Бестонзон 1 ЕЕЗ Кошница За Складирање Бамбус Корпи За Складирање Морска Трева Корпи За Складирање Displен Дисплеј Кошница Кошница За Храна

DEN 208.64

КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ВОДА ЗУМБУЛ Изработени Од супериорен материјал кој е и цврст ТКАЕНА КОРПА за СКЛ�

VXB Бренд 8 Инчен Тркало 661 фунти Вртливо полипропиленско јадро и Полиуретанска Носивост На Горната Плоча=661 фунти Тип На Монтирање= Монтирање

DEN 3.00

Дијаметар На тркалото= 8 "Инчи" инч=200мм Носивост=661 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча Монтирање= Вртењ

Дневна Дупчалка Притиснете Менгеме 5 Брзо Ослободување Тешка Клупа Менгеме, 5.12 Макс Отворање На Вилицата, 5 Ширина На Вилицата, Леано

DEN 1.00

Технички Спецификации : ширина на Вилицата : 5"(127мм), длабочина на грлото : 13 / 16"(30мм), максимален капацитет

Кујна Решетка За Зеленчук Корпа За Складирање Подни Повеќеслојни Пластични Материјали За Домаќинство Решетка За Зеленчук Корпа За Решетки

DEN 1449.60

● Висококвалитетен пластичен материјал, водоотпорен ● Шуплив дизајн, добро проветрен, чист и санитаре�

Фестикорп 2 Пакет Спандекс Коктел Маса Опфаќа Опремена Маса Облека, Еластична Тркалезна Маса Покритие, Се Водат Чаршав За Забава, Бар,

DEN 0.33

Овој супер растеглив чаршав со мазен и професионален изглед совршено ќе одговара на вашата маса Добрит�

HBNO Органско Масло Од Чајно Дрво 4 мл- Чисто Усда Сертифицирано Органско Масло Од Чајно Дрво-Донесе Освежувачка Арома На Есенцијално

DEN 2.33

МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО ОРГАНСКО : 100% чисто, природно и УСДА Сертифицирано Од One Cert Нашето Есенцијално Масло �

60 ПАРЧИЊА Миларни Кеси За Складирање Храна, 1 Галон Миларни Кеси 1 Литар Вреќи За Запечатување на Топлина 7x10, 10 x14, Вреќи За Повторно

DEN 351.84

Материјали за Одделение за хранаБпа Бесплатно, нашите миларни кеси се направени со употреба на материј�

Фехун Тавански Вентилатори Со Светилки, Модерен Тавански Вентилатор Со Лесен И Далечински Управувач Неми 3 Брзини Вентилаторски Светла Спална

DEN 0.67

Апликација : Извор На Светлина 12 W, Напон : 110 V240 V, Големина : L : 120 Cm, H : 30 Cm (48 инчи) Лесен За Инсталирање и Чис

Химапро 12 Инчен Приклучок За Рака За Заштеда На Работна Сила | Поддршка До 530 фунти | Подигнување На Гипс Картон, Сет За Приклучок За

DEN 639.84

Повеќенаменски Рачен Приклучок : оваа алатка за подигнување може да се користи за поддршка и стабилизир

ВИКРОМ 50 Пакет На Индивидуални Мини Кекс Пластични Контејнери Со Капаци &засилувач; 2 Пакет На Силиконски Печење Бонбони Калапи За Готвење

DEN 187.04

Висококвалитетни Држачи За Кекси : контејнерите за мини торта се направени од пластика, погодни за десе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.