• Новак
Меза-Комплет Од 2 Тешки Држачи За Биро На Хотас Компатибилни Со Logitech G X52/X52 Pro/X56/X56 Rhino/Trustmaster T. 16000m Fcs/Tca Офицер Пакет Airас Со Сите Завртки За Инсталација & Инсталирај Пр

Меза-Комплет Од 2 Тешки Држачи За Биро На Хотас Компатибилни Со Logitech G X52/X52 Pro/X56/X56 Rhino/Trustmaster T. 16000m Fcs/Tca

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

️ ● Монтирањето на хотас Вклучува комплет од 2 држачи за биро-1 За Џојстик 1 за Гас Големината на профилот е 40мм € 80мм, дебелината На Лимот е 6мм. Многу силна и стабилна . Одговара за биро усна-од 0,2"до 5,7". ️ ● Едноставна инсталација-Повеќето делови се претходно инсталирани, заштедувајќи ви многу време. ️ ● Висината и растојанието од решетките до монтирањето може да се прилагодат. ️ ● Фантастична Изработка - Алуминиумски Профил со елоксирана површина за цврстина. Имајте гумени влошки за заштита на површината на бирото. ️ ● Обезбедете бесплатна услуга за замена за резервни делови за живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

60% безжична механичка тастатура, RGB-тастатура за полнење на игри, сина прекинувач, компактен мал мулти-уреди Bluetooth тастатура, преносна

DEN 799.52

【Повеќе избори за поврзување】 Поддржувајќи ги и жичните и безжичните врски, оваа тастатура за игри мож

LJYLJH 6-Клучни Игри Тастатура, USB Мини 6-Клучни Тастатура Механички Игри КОМПЈУТЕР ТАСТАТУРИ Програмирање Макро Со Софтвер ОСУ СОКРИ Стандардна

DEN 0.67

УСБинтерфејс, СКРИЕНА стандардна тастатура, приклучок и репродукција без драјвер Шареното led позадинск

ИХИПО Игри Слушалки Безжични Игри Слушалки 2.4 GHz Ултра-Ниска Латентност Бучава Поништување Слушалки Со Микрофон ЗА КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 1.67

ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Погоден За компјутер, таблет, персонален компјутер користејќи, можете да играте

IFQHDD Слушалки Стојат Универзален Монтажен Држач За Слушалки За Игри Од Алуминиумска Легура Со Нелизгачка Основа за Биро За Додатоци

DEN 2.00

Универзална : Сите Слушалки Тип Опремени Преглед на функција : вашите скапоцени слушалки од паѓање, греб

ЛБЕК Безжичен Глушец, Безжичен Гејмерски Глушец 3ономски Дизајн 3 Паметни Режими За заштеда На енергија 2.4 GHz Безжична Технологија За

DEN 1080.00

Шема на паун : овој безжичен глушец има модел на паун, кој е убав, уникатен, нежен, мал и пренослив 3 Паметн

Jlh Механички тастатура тастатура КАПИ WASD клучеви Насоката Копчиња Нелизгачки Текстура Дизајн клучеви Професионални игри тастатури

DEN 2.33

s Performance игри клучеви Компатибилен со сите видови на цреша прекинувач Цреша тастатура оригиналната виси

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.