• Новак
Аскана Носепади 11 мм Тесен Овален Притисок Во Сет од 3 Пара

Аскана Носепади 11 мм Тесен Овален Притисок Во Сет од 3 Пара

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Меки хипоалергични силиконски носеви Се користи без завртки. Помогнете да ги задржите очилата или очилата за сонце на место и спречете ги да паднат благодарение на ефектот против лизгање. Должина 11мм (0,43") / ширина 4,3 мм (0,16") / висина 2,1 мм (0,08"). Лесен за инсталирање. Доаѓа во специјално посебно брендирано пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Различни Бои Гроздобер Метални Обележувачи, Подарок За Жени Мажи Читатели Библиотекар Мајка Дама Женски, Цртан Филм Божиќ Бонбони Трска

DEN 1408.00

Должината на обележувачот е 5,5 инчи / 14 см Обележувачите направени од нерѓосувачки челик, издржливи, отп�

Девирлд Прогресивни Мултифокални Очила За Читање Мажи Жени УВ Против Сина Светлина СО 2 Магнетни Поларизирани Очила За Сонце Клип 2 во 1

DEN 527.20

Горниот дел е зголемување на половина моќност за пешачење, пазарење Средниот дел е малку намалено зголе

N / Кревет Назад Перница Читање Потпирач За Грб, Назад Клин Читање Перница Заштита На Вратот И Грбот, Анти-Судир Отпорни На Абење, Големина

DEN 1264.00

МЕТОД НА ИНСТАЛАЦИЈА : Поправете ја лентата на ѕидот, усогласување на етикетите, а потоа нежно притиснет

Сини Светлосни Блокирачки Очила За Жени/Мажи, Против Замор На Очите, Компјутерско Читање, ТВ Очила, Стилска Квадратна Рамка, Анти Отсјај

DEN 303.20

Функционалност : рефлектирајте и филтрирајте ја сината светлина, спречете нарушување на бојата, 7слојна

Исцена грижа мраз пакет 3 парчиња под маски за очи убавини подуени очи лепенка топло-ладно под лепенка за очи за убавина лично лице

DEN 0.33

Професионален и практичен дизајн со убав изглед, лесен за носење и употреба ? Ладна компресија : главобо�

Комплет За Поправка На Очила бајит Очила За Сонце Комплет За Поправка Со Завртки Избрани Пинцети Навртки За Шрафцигер Алатка За Завртки

DEN 0.33

Пригоден комплет за алати за очила : комплет За Поправка На Стакло За очи за поправка на очила, очила за с

Набатлат прекрасна жирафа за контакт случај Персонализиран комплет за контактни кутии Преносен контакт случај со огледало пинцети

DEN 1.00

Додатоци : Шише со решение + пинцети + стап за врска + држач за леќи + огледало Преносна, мала големина, лес�

Нова Генерација Мрзливи Очила Лесни Метални Призма Очила Кревет Призма Очила Хоризонтални Очила Легнете За Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА И Читање

DEN 1.67

Метална рамка Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 25 милиметри ?Визија од 90° : Свртете го погле�

Симпатична цртана крокодили Комплет за контактни леќи, преносен контакт кутија со огледало пинцети за отстранување алатка за решение шише

DEN 0.67

Материјал Контактниот случај е еколошки пластичен материјал Прекрасен е по изглед, мал по големина и л�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.