• Новак
енергуп V7 4.0 Ах Замена 21.6 V Батерија За Dyson V7 Motorhead Pro V7 Активирањето V7 Животните V7 Автомобил+Брод Правосмукалка

енергуп V7 4.0 Ах Замена 21.6 V Батерија За Dyson V7 Motorhead Pro V7 Активирањето V7 Животните V7 Автомобил+Брод Правосмукалка

Вреднување на стоката:
DEN 255.20

Пристапност
Во достапна форма

Чистење На Домот значи Чистење На Животот Враќањето во чист дом е среќа. Воздухот е посвеж, активностите на децата ќе станат посреќни. Користењето На Батеријата V7 На Energup Dyson ќе ги олесни домашните работи. Оваа Батерија Совршено Одговара На Вашата Рачна Правосмукалка Dyson V7 со практичен и висок квалитет. Оваа Замена Батерија Е Наменета За Dyson Правосмукалка V7. Тоа е еден вид Батерија На Полнење, можете да ја носите насекаде во секое време, погодна за употреба. И нема мемориски ефект. Може да се наплаќа или испушта колку што е потребно без губење на капацитетот. Функциите се исти како оем батеријата Користи ќелии со највисок квалитет, технологија за брзо полнење додека обезбедува заштита од преполнување и прекумерно празнење за да го зголеми животниот век на батеријата. Dyson v7 животински безжичен стап вакуум. Дисон v7 моторхед про. Дисон v7 активирањето. Dyson v7 животните. Dyson v7 автомобил+брод. Секоја батерија за замена доаѓа со одредена моќност, ве молиме прво испразнете, а потоа целосно наполнете. И ве молиме оставете ја батеријата да се излади, а потоа наполнете ја. Ве молиме, не користете правосмукалка кога ја полните батеријата. Не оставајте ја батеријата во мирување долго време, препорачуваме да ја користите батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели. О : можеби завртката на вакуумската пружина е лабава и затегнете ја со шрафцигер. О : можеби има премногу нечистотија на вакуумскиот филтер или батеријата се прегрее на 85€, ги советувавме клиентите да го исчистат филтерот или да ја остават батеријата да се излади пред употреба.Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 21,6 Волти, Висок Капацитет : 4000m Ah, висок капацитет за да потрае подолг век на траење за вашата машина. Компатибилен Со V7 Motorhead, V7 Животните, V7 Животните Про+, V7 Активирањето, V7 Активирањето Со HEPA, V7 Автомобил+брод, V7 Апсолутна итн. Целосно компатибилен со dyson aminal вакуум V7 серија. Одговара за оригиналната станица за полнач дисон. Изработени од висококвалитетни ќелии, без мемориски ефект, може да се полнат или испразнат по потреба без губење на капацитетот. Заштита од прекумерно празнење, преполнување, прекумерна струја , прекумерен напон и краток спој. Ве молиме, не користете правосмукалка кога ја полните батеријата. И по тешка употреба, ве молиме почекајте 10-20 минути пред да ја наполните батеријата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Карирана шема, торбичка за куќиште со молив за пенкало, голема организатор за складирање на козметичка торба за шминка за четка за пенкало

DEN 0.67

Голем капацитет : Нашата торбичка за моливи, 26x50,5 см / 102х19,8 во, може да има 24 маркери кога се одвива, а торб

Полици со лебдечки полици за wallидови од 2, дрвени лебдечки полици, поставени на wallидови со лебдечки полици, полици за складирање на

DEN 1.33

【Заштеда на простор и практичнилебдечките полици се монтираат на wallидот, ослободувајќи вреден простор

Производител на комерцијални производи за комерцијални млечни производи од не'рѓосувачки челик миксер Миксер Машин чај чај Специјална

DEN 2.33

Максимален капацитет за мешање : 650мл; Брзина : 18000rpm; Енергија : 180 W Максимален капацитет за мешање : 650мл; Б

Надувување на топката со желки и ланецот на надувување на надувување на метеорски метеорски чекани за училишни активности роденденски одмор

DEN 1.33

Материјал : Направено од високо квалитетен PVC на животната средина (топката)+пластика (зафатот)+не'рѓосув

Случај со моливи, куќиште со молив со голем капацитет за деца возрасни тинејџерски, рачни 3 оддели за моливчиња за молив, торбички за канцелариски

DEN 175.84

Случајот за пенкало на Кончи е најдобриот избор за складирање и организирање пенкала / други училишни м�

TOPHOME 30PCS Q-закачалки куки за завртки за куки за закачалки куки wallидни тавани куки за светла на отворено, гаража новогодишна забава на

DEN 0.33

Вклучен пакет : закачалка од 30 x Q, 30 x пластични цевки за завртки Може да носи 40 фунти Одличен квалитет : Ку

Носител на торбичка за водата во кошарка Jndtueit, фудбалско шише ладилник за покритие, лента за спортски теретани за надворешни работи, кампување

DEN 191.84

? 【Големина】 : Постојат две димензии за да изберете Мала големина : Долен дијаметар : 3,1 инчи (8 см); Висина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.