• Новак
ксигуа Ноќта На Вештерките Елка Мат Тиква Череп Вештерка Голема Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Партија 28.3 инчи

ксигуа Ноќта На Вештерките Елка Мат Тиква Череп Вештерка Голема Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Партија

Вреднување на стоката:
DEN 649.60

Пристапност
Во достапна форма

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : површината На Нашата Божиќна подлога е изработена од мек полиестер, со сунѓер во средината, кој е издржлив, може да украси Новогодишни елки и други предмети за да ја зголеми божиќната атмосфера ВОДООТПОРНО ДНО : дното на оваа перница е изработено од алуминиумска фолија, што може ефикасно да спречи излевање на влагата и оштетување на тепихот откако ќе се напојат растенијата. Многу е погоден за украсување на дневната соба, дворот или на отворено. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : големината на Перницата За Новогодишна елка е 72 см/28,3 инчи. Совршената големина е погодна за секоја пригода. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : користејќи персонализиран сам дизајн, секоја ксигуа рампа е отпечатена со стилски и уникатен дезен, има различни празнични материјали, вклучувајќи Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. можете да изберете според вашите потреби. ПРИЛИКИ : може да се постави на кое било место што сакате, како што се дневна соба, спална соба, градина, хотел, супермаркет, канцеларија или други места за да додадете повеќе празнична атмосфера. Може да се користи и како добар подарок за одмор на вашите пријатели. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : површината На Нашата Божиќна подлога е изработена од мек полиестер, со сунѓер во средината, кој е издржлив, може да украси Новогодишни елки и други предмети за да ја зголеми божиќната атмосфера. ВОДООТПОРНО ДНО : дното на оваа перница е изработено од алуминиумска фолија, што може ефикасно да спречи излевање на влагата и оштетување на тепихот откако ќе се напојат растенијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

3ft Пред-осветлена вештачка новогодишна елка, 100 ПВЦ гранки совети+20 цветни бор игли+завиткани пластични бази, зелено Божиќно дрво за таблета

DEN 1.33

Природна привлечност за живот : Нашата предосветлена вештачка новогодишна елка изгледа ултрареалистич

Бегутно Елка Здолниште Јака База Мат Покритие 48 Инчен Божиќ Нова Година Зимски Снегулки Црвена Златна За Божиќ Празник Партија Декорација

DEN 612.80

48 инчи (122 см), пакетот вклучува само 1 парчиња здолниште од дрво quetary qualiester blend, издржлив и лесен, совршен д

Пллаау Ќебе За Новогодишна Елка, Ќебе За Новогодишна Елка, Здолниште За Новогодишна Елка, Снежно-Бела Подлога За Новогодишна Елка За Украсни

DEN 1190.40

€●Тепих За повеќекратна употреба Q Божиќен декор За Повеќекратна Употреба, совршено Здолниште За Ново�

Божиќ Снег Ќебе Ролна Вештачки Божиќ Лажни Снег Ќебе Празник Украсување Снег Божиќ Снег Сцена Украси За Божиќ Мантија Врата Маса

DEN 780.80

Сите појавување стил Може да се комбинира Со Новогодишни украси за подобар ефект Со квалитетен материј�

Гавале Електричен тркалачки штанд за новогодишна елка, 360 степени ротирачки универзален држач за поддршка на новогодишна елка за вештачки

DEN 3.00

Совршен додаток за новогодишна елка, одличен додаток за украсување на вашиот дом за Божиќ Направете ја �

Lveshop Среќен Божиќ Снешко Елка Здолниште Луксузни Круг Затворен Отворен Мат Рустикален Божиќ Дрво Одмор Украси(30/36/48 Три Големини)

DEN 191.84

Крзно ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за �

LXCOM осветлување гранки светла 4 пакувања осветлени бели врба, осветлена гранка батерија, завиткани гранки гранки, декоративни светла

DEN 2.33

✔ Опфајд ново светло на гранката : Светлината на гранката доаѓа со 5 стебла што може да се наведнуваат, в�

Божиќен Држач За Свеќи Подароци За Жени, Двострано Печатење Декорација На Свеќи, Смешен Гол Дедо Мраз Среќен Божиќ Дрвени Држачи За Свеќи

DEN 317.92

Покажете Ја Вашата Љубовдвостраниот држач за печатени свеќи може совршено да ја покаже вашата љубов, то

Алаза Божиќни чорапи розови пеперутки класични персонализирани големи декорации за порибување за семејни сезони за празници Декор 1

DEN 95.84

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

ПРЕТИЗУМ Дома Декор Еукалиптус Венец Обрач Венец Стил Ѕид Виси Памук Конец Прстен Венец Сон Фаќач Обрач Рамка Приврзок За Домашна Канцеларија

DEN 186.72

Носи повеќе освежувачко чувство за природата и додава повеќе шарм и убавина во просторот во вашата соба

Сукпур Маса Мини Вештачко Елка, 3 парчиња Сисал Свила Вештачки Мини Божиќни Украси Снежни Дрвја Шише Четка Дрвја Со Дрвена Основа За

DEN 239.84

Квалитетен материјал : мини Новогодишните елки се изработени од свила и дрво, издржливи и цврсти, прикач

Божиќни украси за Божиќни чорапки за Божиќни чорапи кукла кукла 3Д постелнина торба долга нога Божиќни чорапи Божиќни украси за скали

DEN 3.33

Дизајн на декорации : чорапите се изработени од висококвалитетни буралап, волна и неткаени ткаенини Опр

Солиски сини самовили за батерии за туширање управувана, 72 x 72 инчи водоотпорни завеси за завеси со 10 куки за спална соба за бања, 180 LED

DEN 191.84

[Одговара на големината на завесите за туширање] 72 x 72 инчи светла за завеси за туширање, донесувајќи ви р

Јаки за новогодишна Елка За Вештачки Дрвја, Галванизирана Јака Од Дрво , Божиќен Прстен Од Елка За Божиќни Украси, Основа За Здолниште Од Дрво

DEN 2.00

ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ и ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ Оваа Јака За Новогодишна елка има вкупно шест панели, со 12 завртки �

божиќни чорапи Plplaaoo, 18,5in меки и удобни црвени, зелени или сиви божиќни чорапи, акрилни влакна кои плетеат виси Божиќно порибување за

DEN 3.33

[Голем дизајн на отворање] Оваа Божиќна порибување има голем врвен отвор и простран внатрешен простор, к

Снешко Мушка Венец Новогодишна Елка Орнаменти Божиќ Дрвена Фарма Мушка Рустикален Виси Мушка Карирана Мушка Реследник За Божиќ Виси Партија

DEN 0.67

Доволно количество : ќе добиете 6 парчиња венци од снешко, секоја венец е навојна со 3 мониста, 1 црна мушк�

ПРЕДИЗУМ Ирваси Фигурина Новогодишна Елка Топер: 18 парчиња Украси За Празнични Дрвја Трчање Елени Божиќна Декорација Торта Топер За Божиќни

DEN 255.04

Многу погоден Како Украси За новогодишни елки, лесен и удобен за поставување на врвот на дрвото Компакт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.