• Новак
Викинг Вежба И Алатка 80170 Тип 240-АЛН 135 Степен Сплит Точка Бит, 21/64

Викинг Вежба И Алатка 80170 Тип 240-АЛН 135 Степен Сплит Точка Бит, 21/64

Вреднување на стоката:
DEN 661.76

Пристапност
Во достапна форма

Челик Со голема Брзина Тиаин Обложен 135-Степен Сплит Точка Тешки НАС 907Б 135-Степен сплит точка за точни центрирање и брза пенетрација. Челикот со голема брзина обезбедува добра отпорност на абење, може да се користи во апликации за општа намена за црни и обоени материјали. Титаниум алуминиум нитрид (Тиаин) обложен-за употреба во операции со висока температура и тешко машински материјали. Нас 907Б Тежок Работник. Челик Со голема Брзина Тиаин Обложен 135-Степен Сплит Точка Тешки НАС 907Б. 135-Степен сплит точка за точни центрирање и брза пенетрација. Челикот со голема брзина обезбедува добра отпорност на абење, може да се користи во апликации за општа намена за црни и обоени материјали. Титаниум алуминиум нитрид (Тиаин) обложен-за употреба во операции со висока температура и тешко машински материјали. Нас 907Б Тежок Работник. Посветени На Квалитетот, Конзистентноста, Услугата и Квалитетот На Вредноста На Викиншката Вежба и Алатката започнува со најдобриот челик за алат што можеме да го купиме и завршува со производите од светска класа во нашиот каталог. Нашите алатки за сечење се дизајнирани, конструирани и извонредно изработени за да обезбедат долготрајна издржливост. Нашиот производствен капацитет од 74.000 квадратни метри сент Пол, Минесота е специјално дизајниран за единствена задача за ефикасно висококвалитетно производство на алатки за сечење. КОНЗИСТЕНТНОСТА е природен нуспроизвод на нашето искуство и посветеност на квалитетот. Во Викинг Вежба и Алатка, квалификувани машински оператори кои работат со најдобрите суровини во светот имаат способност да ви обезбедат конзистентни висококвалитетни производи од време на време, од година во година.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опасност - Без пушење налепница за исклучување на моторот Винил Деклал 6 x 4 Внатрешен водоотпорен водоотпорен знак на плакард кора

DEN 2.67

Секоја налепница за винил мери 6 "x 4" Внатрешна употреба на отворено, водоотпорна Бесплатна домашна испо�

Комерцијални лименки за отпадоци ScyCGWJ со отпадоци од отпадоци од отворено, градинарски отпадоци за отпадоци за слободен дом, училишта,

DEN 1.67

◆ Висока применливост : За употреба во затворен и надворешна употреба Може да се смести во кујната, днев

Цигари од бел лист Премиум Хербални пуши цигари - тутун и никотин без комбо пакет со редовен чад од каранфилче - помага да се откаже од пушењето

DEN 1215.68

Ако барате билна цигара што го осветлува вашето расположение, тогаш белиот лист е за вас Хербални цигар�

Меки Ракавици За Фрлање Раце, Покриваат Памучни Корпи Организатори И Чанти Топли Ракави За Фрлање Раце Ракавици За Леење Мек Памук Удобно Топло

DEN 203.52

Покријте Памучна РачноПамучна Ткаенина : капак за рачен тротоар од памучен материјал, мек и пријателски

Библиотека за радост и дигитални содржини на Cricut - пакет за стартер за винил - Вклучува сет на алатки од 5 парчиња, лента за трансфер,

DEN 3.00

Совршено за започнување на вашите винилни проекти Во комплетот се вклучени машината за паметни Cricut oyој

Нтн Лежиште 6316ЛУ Радијален Топчест Лежиште Со Длабок Жлеб Со Еден Ред, Контакт, Нормален Клиренс, Челичен Кафез, ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Отворот

DEN 3.00

Длабока жлеб геометрија за големи брзини Еден ред за поддршка на радијални оптоварувања Челичниот кафе

Тример за кутикули Со Туркач За Кутикули-Брадавици За Отстранување Кутикули Професионални Туркачи За Кутикули Од Нерѓосувачки Челик И Прецизни

DEN 3.00

1Тример за кутикули се одликува со хируршки квалитет, врв од нерѓосувачки челик Неговите остри сечила г�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.