• Новак
Атп Моношилд Полиуретанска Метричка Пластична Цевка, Црна, 13 мм ID x 16 mm OD, Должина од 250 стапки

Атп Моношилд Полиуретанска Метричка Пластична Цевка, Црна, 13 мм ID x 16 mm OD, Должина од 250 стапки

Вреднување на стоката:
DEN 8502.08

Пристапност
Во достапна форма

Цевките за заварување се специјално дизајнирани за употреба во и околу опремата за заварување или други апликации со тешка услуга Погоден за употреба во водоводни цевки, како и пневматски цевки и вакуумски апликации. Ги исполнува барањата за самогаснување НА ул94во отпорен на пламен отпорен на прскање отпорен на масло. Одличен радиус на свиткување силиконски брег 95А мала тежина. ОТПОРЕН НА ув отпорен на грчење отпорен на триење може да биде прилагодено врзан И спирален ПУР на база на етер. Цевките за заварување се специјално дизајнирани за употреба во и околу опремата за заварување или други апликации со тешка услуга. Погоден за употреба во водоводни цевки, како и пневматски цевки и вакуумски апликации. Ги исполнува барањата за самогаснување НА ул94во отпорен на пламен отпорен на прскање отпорен на масло. Одличен радиус на свиткување силиконски брег 95А мала тежина. ОТПОРЕН НА ув отпорен на грчење отпорен на триење може да биде прилагодено врзан И спирален ПУР на база на етер. Еднојадрените цевки ЗА заварување АТП Моношилд се специјално дизајнирани за употреба во и околу опрема за заварување или други апликации со тешка услуга. Тоа е 95 брегот на етер врз основа, пламен отпорни, полиуретан цевки. Материјалот базиран на етер му дава одлични својства на хидролиза што го прави погоден за употреба во водоводни цевки, како и пневматски цевки и вакуумски апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XIXIAN Папки За Поднесување, Организатор На Папка Со Датотеки Accordian 24 Џебови Што Ги Прошируваат Торбите Со Датотеки Со Корица Организатор

DEN 283.04

Висок Квалитет : Изработени од пп материјали, еколошки, издржливи и површински водоотпорни, отпорни на к

ホワイトナッツ БЕЛИ ореви вн-Пр358664-МЛ БИЗНИС ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН Ф-04ф Случај, ТИП НА ТЕТРАТКА, Печатена Тетратка, Шема Ф, Складирање Картички

DEN 509.28

Гаранцијата на производителот не може да се примени Поддржан модел : Бизнис паметен телефон Ф04Ф Тип : Ти�

РАКАВИЦИ Црна Еднократна Употреба Нитрил Индустриски Ракавици, 5 Мил, латекс &засилувач; Прашок-Бесплатно, Храна-Безбедно, Текстура, Големи, 4

DEN 991.20

Увезени Повлечете го затворањето Средна ДОЛЖНОСТ : Нашите нитрилни ракавици од 5 мил обезбедуваат подоб

12 Држачи За Значки за ПАКУВАЊЕ СО Врвки Што Се Повлекуваат Шарени Врвки што Се Повлекуваат Со Вертикална Кожа Значки ЗА Лична Карта За

DEN 1.67

Врвки со Ролна Што Се Повлекува : со дизајн што може да се повлече, држачот за значки со врвка што може да

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Цртан Филм За

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Насловна бар додатоци Виски Декантер Вино Декантер 7 Парче Виски Декантер Во Собата Стакло Виски &засилувач; Дух Декантер 800ml Чаши За Пиење

DEN 6246.40

Безбеден Материјал : ние ги користиме најдобрите материјали за нашите производи Еколошки, нетоксичен, ф

АБЦ Диносауруси Држач За Визит Картички За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Картичка Организатор На Кредитна Картичка

DEN 111.84

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визиткартичка лесна за нос�

Ковчег Притиснете На Ноктите Долги Лажни Нокти Со Кинеско Мастило Сликарство Акварел Ореол Боење Дизајни Градиент Акрилни Нокти Црни

DEN 127.84

??+Содржина На пакетот + 24 Еез Притиснете На Ноктите +1 Датотека За Нокти + 24 Еез Налепници За Лепак За Желе+

Делови за алат 45 парчиња/многу 9 модели 15мм х 15мм Бакар Ладилник Термичка Подлога Соединение Проводен За ЛАПТОП ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР

DEN 1555.20

Пакетот Вклучува : 5 парчиња0 Мм друга големина на располагање, ве молиме контактирајте Тип : Делови За Ел

Висечка Торба За Перење Тропско Дрво Зајдисонце Врата/Ѕид/Плакар Голема Корпа За Перење Алишта За Организатор За Складирање Валкана

DEN 1168.00

€+Мултифункционална Торба За Заштеда На Простор Q : Пречката За Перење За Перење Дискретно Ги Држи Вашит

Манкуернас Де Акондиционамиенто Физико Гира Поставете Прилагодлив Пар Тежина На Гира Без Завртка Потребни Нелизгачки Неопренови Рака

DEN 3.33

❥ПОВЕЌЕКРАТНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ТЕЖИНАТА : Тегови тежат 2,2 КГ, секоја мрена тежи 2 КГ, минималната тежина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.