• Новак
Trlyc Сребрена Sequin Чаршав Правоаголник 50x85inch Трепет Сребрена Чаршав Sequin Маса Крпа За Забава Роденден Свадба Банкет Божиќ

Trlyc Сребрена Sequin Чаршав Правоаголник 50x85inch Трепет Сребрена Чаршав Sequin Маса Крпа За Забава Роденден Свадба Банкет Божиќ

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Секин Што Добивате : сребрен чаршав со светки, прекрасен подарок за секој празник. Ќе го користат вашите најблиски пријатели и семејство за украсување на нивните празнични маси, што ќе ги потсети на вашата љубов и грижа. Апликации : сјајот чаршав е одличен додаток на облека за забави, може да создаде луксузна атмосфера за вашите гости, да ја направи вашата забава уникатна. Како деликатна и совршена декорација за забави, нашиот сребрен чаршав за светки може да се користи за различни теми на прилики : забава, свадба, роденден, божиќ, туш за бебиња, ден на вљубените, банкет и многу повеќе. Материјал : овој сребрен чаршав е изработен од школка со висока густина со мрежеста ткаенина, романтична и елегантна. Ние ја избираме ткаенината со најдобар квалитет и се надеваме дека ќе можете да уживате во подобро искуство. Од наша гледна точка, вие заслужувате најдобар квалитет. Карактеристика : секој треперлив чаршав правоаголник искра во светлината со извонредна изработка. Рабовите се преклопени, не е лесно да се изгуби конецот. Услуга : имаме сопствена фабрика, прилагодените нарачки се добредојдени. Можете да не контактирате директно, и ние ќе ги задоволиме вашите потреби за различни големини и бои. Здраво, драги, Добредојдовте ВО ТРЛИК. Дали сакате да ги направите вашите настани блескаво убави? Како одлична декорација, нашиот чаршав од сребрена светка од 50х85 инчи обезбедува пенлив ефект, е убав избор за да додадете брилијантност на вашите настани. Може да се користи за свадба, божиќ, денот на благодарноста, забави, роденден, ноќта на вештерките, ресторан, одмор, тушеви за бебиња и многу повеќе, нема да зажалите што ќе го купите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Parker 369plpx-6m-M7-PK10 Композитно вклопување во конекција, цевка до цевка, стакло засилено 6,6, притисок-до-конекција и метрика продолжено

DEN 1200.64

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Нитрил ДСеал обезбедува позит

Vgeby1 километража на моторцикл, мерач на брзинометар Универзален сигнал Двоен дигитален дисплеј LED осветлување на задното осветлување

DEN 1.33

Овој километража е инструмент што укажува на оддалечено растојание и брзина со мотор Овој висококвалит

Ambesonne морнарица сина дрвена кучиња куќа, едриличари вертикални ленти со шема за сидро риби галеби, боја ефект на наутичка тема, преносен

DEN 2.67

Мерења 35,5 "x 50" x 41 "дрвена рамка и 38,5" x 52 "капаче за перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено о

Јога Мат Торба, Кинески Змеј Шема Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи

DEN 1529.60

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

280 парчиња налепници со двојна леплива точка отстранлив кит чиста леплива опашка нема трага леплива кит водоотпорни мали налепници за декорација

DEN 191.84

【Трајлив материјал】 Двокреветната леплива точка е изработена од добар материјал за вискозност, кој е �

АМОСФУН НАДВОРЕШНА ДЕЦЕРСКИ ОДГОВОР НА ОДГОВОРНИОТ ДЕКЕРОН ДЕЦЕРНУВАЕ НА ОВДЕ ЛЕР 2 парчиња Осветли чаши Сјај во темна чаши забава фаворизира

DEN 255.84

Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност Заба�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.