• Новак
НАЈНОВИОТ Нерѓосувачки Челик ЗА Apple Watch Band 7 44mm 45mm Благороден Метал за Iwatch Серија 7 6 SE 5 41mm 40mm комплет За Модификација Рамка

НАЈНОВИОТ Нерѓосувачки Челик ЗА Apple Watch Band 7 44mm 45mm Благороден Метал за Iwatch Серија 7 6 SE 5 41mm 40mm комплет За Модификација

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

●Компатибилност●Подобрена благородна кутија и ремен, ременот е погоден само за Apple Watch 7/6/5/4/SE Спецификациите се 40мм 41мм 44мм 45мм серија. ●Процес На производство ● куќиштето И ременот се фалсификувани, полирани, полирани и обработени преку повеќе процеси за да се осигура дека секој детал може да покаже пошарена страна. Секој детал во производствениот процес се разгледува во однос на изработката, дизајнот ,esетиката и многу повеќе. Користејќи прецизна технологија за обработка и фини методи за полирање, површината е мазна, што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. ●Отпорен На удари И Отпорен На Удари. Ременот, куќиштето се совпаѓа со сите копчиња на часовникот и доаѓа со алатка за монтирање што ви овозможува да го инсталирате куќиштето и да ја прилагодите должината на ременот за да ви одговара. Металната заштитна кутија од нерѓосувачки челик е фиксирана со завртки, цврсто и стабилно заклучувајќи го часовникот за да спречи судири во најголема мера. ●Кутија за подароци●нашата кутија е многу убава. Можете да го изненадите вашиот љубовник, семејството и најдобрите пријатели. Тоа е исто така убав и кул подарок кој ќе ви донесе безброј комплименти. ●Услуги На клиентите ● Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви ја обезбедиме најзадоволителната услуга. Гледајте слики само за демонстративни цели. Продаваме само метални кутии и ремени, а не внатрешни часовници. ●Компатибилност●Подобрена благородна кутија и ремен, ременот е погоден само за Apple Watch 7/6/5/4/SE. Спецификациите се 40мм 41мм 44мм 45мм серија. ●Процес На производство ● куќиштето И ременот се фалсификувани, полирани, полирани и обработени преку повеќе процеси за да се осигура дека секој детал може да покаже пошарена страна. Секој детал во производствениот процес се разгледува во однос на изработката, дизајнот ,esетиката и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за мобилни телефони Ladumu Шарен за канцеларија со повеќе големина Поддршка за мобилни телефони мулти-агол мала лесна за употреба во

DEN 3.33

Лесно е да се носи и може да се вклопи во торба за носење или џеб Преклопливо е, лесно може да се стави и л�

TFIIEXFL 12 инчен Висока Дефиниција Мобилен Телефон Екран Засилувач Со Зголемување На Преклопен Телефон Биро Држач За Филм Игра Телефон Засилувач

DEN 2680.64

Зголемување на екранот мобилен телефон преклопен држач дома патување Големиот 12инчен екран со висока д

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини 5.4 инчен 2020 Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Убави Пеперутка Цвеќиња

DEN 207.52

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.