• Новак
Обучете Го Вашето Куче Со Леснотија: Водоотпорен Далечински Електричен Јака За Обука На Кучиња Против Кора-Без Удари &засилувач; Ефикасно За Сите Раси

Обучете Го Вашето Куче Со Леснотија: Водоотпорен Далечински Електричен Јака За Обука На Кучиња Против Кора-Без Удари &засилувач; Ефикасно

Вреднување на стоката:
DEN 1252.80

Пристапност
Во достапна форма

Флексибилни Режими На Комуникација : Јаката за Обука На Кучиња е опремена со 3 режими на комуникација, што ви овозможува лесно да го тренирате вашето куче од далечина Менувачот на режимот може да се прилагоди флексибилно, а домаќинот на далечинскиот управувач има дисплеј со двоен екран, што го прави процесот на обука поефикасен и без напор. Водоотпорен И Анти-Кора Дизајн : Нашата Електронска Јака За Обука На Кучиња Со Далечински Управувач има приемник водоотпорен дизајн, што значи дека не се плаши од дождливото време. Дополнително, оваа јака е против кора, што ја прави ефикасна алатка за контрола на навиките за лаење на вашето куче.- Трајно Траење На Батеријата : со едно полнење, далечинскиот управувач има подготвеност од 1 месец, а приемникот може да се користи за нормална употреба до 1 недела. Уживајте во непречените тренинзи со вашиот крзнен придружник. Обезбедена Безбедност и Видливост : висококвалитетниот најлонски ремен со рефлектирачка лента ја зголемува безбедноста и видливоста на кучето, што го олеснува нивното наоѓање во темна средина. Удобен И Прилагодлив Дизајн : Оваа Модерна Јака за Обука На Кучиња има брава против кршење и прилагодлив дизајн на ременот што нема да му наштети на вашето куче. Таа е погодна за различни кучиња и обезбедува удобно и безбедно искуство за обука. Инвестирајте во најдоброто за вашето кученце со Нашата Јака За Кучиња Без Шок!. Флексибилни Режими На Комуникација : Јаката за Обука На Кучиња е опремена со 3 режими на комуникација, што ви овозможува лесно да го тренирате вашето куче од далечина. Менувачот на режимот може да се прилагоди флексибилно, а домаќинот на далечинскиот управувач има дисплеј со двоен екран, што го прави процесот на обука поефикасен и без напор. Водоотпорен И Анти-Кора Дизајн : Нашата Електронска Јака За Обука На Кучиња Со Далечински Управувач има приемник водоотпорен дизајн, што значи дека не се плаши од дождливото време. Дополнително, оваа јака е против кора, што ја прави ефикасна алатка за контрола на навиките за лаење на вашето куче.- Трајно Траење На Батеријата : со едно полнење, далечинскиот управувач има подготвеност од 1 месец, а приемникот може да се користи за нормална употреба до 1 недела. Уживајте во непречените тренинзи со вашиот крзнен придружник. Обезбедена Безбедност и Видливост : висококвалитетниот најлонски ремен со рефлектирачка лента ја зголемува безбедноста и видливоста на кучето, што го олеснува нивното наоѓање во темна средина. Удобен И Прилагодлив Дизајн : Оваа Модерна Јака за Обука На Кучиња има брава против кршење и прилагодлив дизајн на ременот што нема да му наштети на вашето куче. Таа е погодна за различни кучиња и обезбедува удобно и безбедно искуство за обука. Инвестирајте во најдоброто за вашето кученце со Нашата Јака За Кучиња Без Шок!. Вовед : Анализа На Производот : Јаката За Обука На Кучиња Водоотпорна Јака Против Кора Далечинска Електрична Јака за Обука На Кучиња е ефикасен начин за тренирање на вашето куче без удари и погодна за сите раси јаката е водоотпорна, така што можете да ја користите во која било временска состојба без да се грижите дали ќе го оштетите функцијата против кора помага да се контролира лаењето на кучињата, што го прави погоден за употреба во јавни просторисо далечински управувач, можете да го тренирате вашето куче од далечина, правејќи ја обуката повеќе погоднооваа Електронска, Водоотпорна, Далечинска, против Лаење и јака за кучиња Без Удари е совршена за сите сопственици на кучиња кои сакаат лесно да ги тренираат своите крзнени најдобри пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ракав за Нога за кучиња-Носете Го Овој Капак На Коленото со Дизајн На Леплив Ремен, Можете Добро да Ја завиткате Ногата На Кучето И Лесно

DEN 825.44

Неопренови, Мрежести Ткаенини КУЧЕ ХОК ЗАГРАДА оваа заграда за колено на кучето лесно се става и соблек�

Клипови за ознаки на кучиња Cobee со прстени, 4 парчиња клипови со ознака за кучиња со 10 парчиња кучиња ознаки прстени за ознака за ознака за

DEN 2.67

【Клипови со различна големина ознаки】 2 со големина на кучиња со големина мерка 1,17 инчи и 1,78 инчи, 10 прс�

Куче Бандана Цветни Мама Цвет Бохемија Куче Јака Триаголник Куче Шамија Прилагодливи Куче Лигавчиња За Кученца Мали Средни Големи Кучиња Мачки

DEN 3.00

Прилагодлива Големина : обемот на Вратот 13"21" , може да одговара на мали до големи кучиња, но проверете да�

Воки Доживотно Теди Куче Домашно Милениче Куче Полнета Животинска Играчка Реална Пудлица Куче Играчка Реален Живот Милениче Куче

DEN 2.67

Приближно 12" во големина, како вистинско милениче куче покрај вас секој ден РЕАЛНО : кучето со експресив�

Mgwye Pet Choker Брзо ослободување Трајлив ланец железо на отворено за одење со јака со прицврстувач за тренирање на кученца за тренирање

DEN 2.33

Нема потреба да врескате кај куче или да го казниме Повлечете ја јаката за обука и кучето веднаш ќе заст�

Покритие За Гајба за Велигденски Кучиња амбесон, Мотиви Инспирирани Од Апстрактна Уметност Насликани На Зајаче Зајаче Хоризонтален Аранжман,

DEN 1582.40

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Симпатична облека за кучиња за мали кучиња момчиња миленичиња есенски зимски дуксери руно ленти џемпери кучиња топло миленичиња

DEN 24.64

【Квалитет на материјалот】 : Мека и удобна за носење : Овие кошули за кученца се изработени од квалитете�

Влажни За Домашни Миленици Дезодорирање На Повеќенаменски Марамчиња За Кучиња со Сода Бикарбона, 100 Пакувања кт-12 | Марамчиња За Дезодорирање

DEN 2.00

ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА ДЕЗОДОРИРАЊЕ ЗА КУЧИЊАВлажни марамчиња за дезодорирање сега се достапни за вашите

[Нова верзија] Кокопет симпатична кучиња очила за домашни миленици за сонце Око носат УВ заштита водоотпорни очила за сонце за кученце кучиња

DEN 2.67

Поставата за подлога за пена ги прави очите на кучињата поудобно Не само најдобрата заштита на очите, ту

Филор раце бесплатно кучиња поводник за трчање, џогирање | Рефлексивно шиење, прилагодлив појас на половината, торбичка за телефон, шок што

DEN 2.33

✔ 【Слобода за движење! 】 Замислете дека можете да уживате во двете раце слободно да јадете или да разго

4 Еез Божиќна Јака За Кучиња Со Лак Смешни Јаки За Кученца Прилагодливи Лакови За Кучиња Удобни Основни Јаки За Миленичиња Снешко Бел

DEN 3.00

Повеќе Избори : Јаките за кучиња Со Божиќна машна имаат 3 различни големини по ваш избор, малата должина �

Мебел ЗА Гајба ЗА Кучиња АПОЛИН Со Перница, Странична Крајна Маса, Гајба За Кучиња Со Две Врати, Дрвени Затворени Одгледувачници

DEN 2079.84

●Повеќенаменска Куќа За Кучиња Служи како гајба за кучиња и мебел Земете го вашето куче слатка пријатн�

Куче-ДОК Надувување Куче Вода Рампа: Безбедно &засилувач; Лесен Пристап За Кучиња До 210 фунти; Пловечки Куче Рампа За Базен, Брод,

DEN 5119.84

Крајна Забава Со Вода : Вклучете ги вашите крзнени пријатели во забавата со Вода Со КУЧЕДОК Ексклузивна�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.