• Новак
Бебе Автомобил Камера Монитор, Бебе Автомобил Огледало Бебе Задното Седиште Со Кои се Соочува, HD 1080p Ноќно Гледање Бебе Камера За Автомобил За Детско Дете Седишта

Бебе Автомобил Камера Монитор, Бебе Автомобил Огледало Бебе Задното Седиште Со Кои се Соочува, HD 1080p Ноќно Гледање Бебе Камера

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Цуцла во устата Закуска во задниот дел. Земете раце на нешто, а потоа ставете ги во устата. Ја исфрли лопатката. Комуницирај со бебето, знаеш дека можам да те погледнам. Жичен, НЕ БЕЗЖИЧЕН или БЕЗЖИЧЕН. Жиците каде што лесно се кријат, дефинитивно нудат мир на умот додека возите со бебе. Со адаптер за запалка ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ, можете да го вклучите и исклучите уредот ако го одвлекува вниманието без да го исклучите. 2 начини за инсталација на мониторот : О : Со монтирање на вшмукување, инсталирајте ја централната конзола или предното ветробранско стакло како што сакате. Б : со клип за проветрување на воздухот, заштедете простор за централната конзола. 2 начини за инсталација на камерата : О : Прицврстете ја камерата на колоната на потпирачот за глава. Б : Врзете ја камерата на потпирачот за глава. И камерата и мониторот можат да ротираат 360° до кој било посакуван агол на гледање. Особено, камерата и мониторот ротираат 90° истовремено и за хоризонтален и за вертикален дисплеј за да го видат целото бебешко седиште. Супер ноќното гледање го прави ноќното возење ветре што не може јасно да се види од традиционалното огледало за бебиња. 3 режими За Дневна, Нормална, Ноќ за вашата опција врз основа на контраст, прилагодување на осветленоста. HD 1080 P, супер јасност, сѐ го прави побезбедно возењето за мама наместо да се сврти или да се погледне во огледало за бебиња. 2 начини за инсталација на мониторот : О : Со монтирање на вшмукување, инсталирајте ја централната конзола или предното ветробранско стакло како што сакате. Б : со клип за проветрување на воздухот, заштедете простор за централната конзола. 2 начини за инсталација на камерата : О : Прицврстете ја камерата на колоната на потпирачот за глава. Б : Врзете ја камерата на потпирачот за глава. И камерата и мониторот можат да ротираат 360° до кој било посакуван агол на гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Освежувач на воздухот на автомобилот Curggo - трае 365+ дена - без хемикалии - активиран бамбус јаглен - дезодоризатор без мирис, природен

DEN 0.33

Без хемиски не содржи мирис, нема пластика, без хемикалии Purggo е направен со 100% бамбус јаглен што природн

Торбичка За Ручек Од Неопренови За Возрасни Деца Каваи 3д Дизајн На Животни Алпака Торбичка За Храна За Училишни Канцелариски Материјали

DEN 3.33

СОВРШЕНИ ДИЗАЈНИИзработени од Дебел изолиран Неопрен, Затворање На Патент одржувајте ја температурата

Анголија 200 парчиња Поттик Обем Медицински Правило Хартија Тело, Бебе, Двоен Мерка Канцеларии Еднострани Спирометар Владетел Рана Доенчиња

DEN 351.68

Детска Глава Мерна Лента : КОЛИЧИНА : 4 Пакет Мерна Лента Двострана, 40инчен / 100 см, пренослива, лента мерк�

Кожа Од Јаглеродни Влакна за Преклопување | Заштитна, Издржлива Текстура На Завршна Обработка На Јаглеродни Влакна | Лесна За Нанесување,

DEN 204.00

ЗАВРШНА ОБРАБОТКА ОД ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат завршниц

CleverMade Склопувачки Ткаенина Кошница За Перење-Премија Преклопен Скокачки Складирање &засилувач; Склопувачки Кошница За Перење, Премија

DEN 1576.80

Производ 1 : ТЕШКИ2 пакет; Производ 1 : ЛЕСЕН за употреба Производ 1 : ПРЕНОСНИПовеќекратни преклопни корпи

Кутија За Накит за патување, Женска Кожа Организатор На Мал Накит Преносна Кутија За Накит За Обетки Од Ѓердан Прстени, Ретро Дрвја

DEN 0.33

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

Јардве Градинарски Алатки Комплети За Плажа За Жени Детски Комплет За Подароци Градинарство Лопата Трансплантација На Мистрија Рачна

DEN 1.67

Градина Рака Лопата : Садење, трансплантација, отстранување на тврдоглави, мешање на почвата и компост и

Тигарб Писмо Ќебе Налепница Налепница Новина Денот На Таткото Сарказам Хумор Скара Партија Дедо Хумористичен Дедо Семејни Налепници За

DEN 1198.40

[ПРЕКРАСНИ НАЛЕПНИЦИ] сечењето бакнеж ви обезбедува крајна флексибилност за спроведување на вашата ви�

Пена Среден Прст Џин Велигден Послужавник Декорација На Зајак Дрво Артефакт Декорација На Маса Орнаменти Шарен Зајак Со Светкав Божиќен

DEN 2.33

Совршен Велигденски Украс : Симпатичните Украси За Зајачиња Можат Да Обезбедат Уникатни Подароци За Се�

Чизми Голема Корпа За Перење,Торба За Склопување Со Рачки, Ленти ѕвезди 4 јули Патриотски Меморијален Ден Водоотпорен Преклоплив

DEN 817.60

❀€ОДЛИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ qпречката за перење е изработена од мека и густа ткаенина оксфорд и платно, СО вод

Кутија ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Цртан Филм Апстрактна Розова Мачка

DEN 3.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.