• Новак
Скејтер СТБЦ3Ф-Гимнастичар За Кафе, 11,8 фл оз , Задржување На Топлина И Студ, Гимнастичар Од Нерѓосувачки Челик, Кригла, Зајак Питер

Скејтер СТБЦ3Ф-Гимнастичар За Кафе, 11,8 фл оз , Задржување На Топлина И Студ, Гимнастичар Од Нерѓосувачки Челик, Кригла, Зајак Питер

Вреднување на стоката:
DEN 578.08

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет : 15,2 fl oz (450 ml), кога капакот е прикачен : 11,8 fl oz (350 ml); Големина : Дијаметар 3,6 x Висина 5,3 инчи (9,1 x 1 Тенката уста го олеснува пиењето, а дното е направено со гумен ѓон што не се лизга. Ги одржува топлите пијалоци ладни, а конструкцијата со двојни ѕидови ја одржува надворешноста ладна и лесна за држење. Чува ладни пијалоци ладни / Земја На Потекло : Кина . Материјал : Главно Тело : нерѓосувачки челик; Капак/Размавта : Полипропилен; Заптивка : силиконска гума. Капацитет : 15,2 fl oz (450 ml), кога капакот е прикачен : 11,8 fl oz (350 ml); Големина : Дијаметар 3,6 x Висина 5,3 инчи (9,1 x 1. Тенката уста го олеснува пиењето, а дното е направено со гумен ѓон што не се лизга. Ги одржува топлите пијалоци ладни, а конструкцијата со двојни ѕидови ја одржува надворешноста ладна и лесна за држење. Чува ладни пијалоци ладни / Земја На Потекло : Кина . Материјал : Главно Тело : нерѓосувачки челик; Капак/Размавта : Полипропилен; Заптивка : силиконска гума. Тенката уста го олеснува пиењето, а дното е вакуумска машина од нерѓосувачки челик со гумена основа што не се лизга. Прекрасна беспрекорна форма и третман против отпечатоци за елегантен изглед ги Одржува ладните пијалоци ладни и кондензацијата без мраз лесно е да се држат дури и топли пијалоци бидејќи е тешко да се ладат и однадвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клајн Алатки 5104МИНИ Мини Алатка Кофа, Кожа-Дното &засилувач; 5143 Платно Заострени-Дното Торба Со Два Внатрешни Џебови И Предвремени

DEN 514.88

Производ 1 : Кофата За Алат е изработена од тешки турални платно со дно засилено со кожа Производ 1 : армир

Семифо бели лебдечки полици за wallид, сет од 3 лебдечки полица монтирани модерни бели дрвени прикази wallидни полици за дневна соба кујна

DEN 1.33

Поправете го производот на бетонски wallsидови, лесни бетонски wallsидови или brickидови од тули Ве молиме, под

Облека за Yitahome, Организатор Единица Дрвен врв и лесни канти за ткаенини за влечење и 10 фиоки за фиоки - кула за складирање на ткаенини,

DEN 3.33

Производ 1 : Квалитетна конструкција структурирана со моќна метална рамка и издржлив дрвен врв на MDF; Сод

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка Цвет

DEN 3.33

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Klgeri Индустриски ласерски професионални заштитни очила за заштита на црвена светлина хелиум-неон ласер 610-660nm бранови должини безбедни

DEN 936.00

Име : ласерски заштитни очила, материјал : рамка пластичен материјал, материјал за компјутерски леќи Заш

Замена на филтерот Vegebe компатибилен со Puro Xygen P500 прочистувач на воздухот, Vegebe 4-in-1 True HEPA филтер компатибилен со KVV HEPA прочистувачот

DEN 350.40

Филтер за замена на Vegebe компатибилен со Puro Xygen P500, Vegebe 4во1 True HEPA филтер компатибилен со KVV HEPA прочистувачо

Богатства КАРОЛИНА CJ1065 - PCC Буква P Фудбал Црвено, Сиво И Бело Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок

DEN 95.84

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.