• Новак
ПРО Игла Пенкало За Sony Xperia L Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]

ПРО Игла Пенкало За Sony Xperia L Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]

Вреднување на стоката:
DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Професионално дизајниран за вашиот Sony Xperia L со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив врв и долготрајно мастило! Обезбедува мазно искуство како пишување пенкало на екранот и хартија за Вашиот Sony Xperia L!. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. ВКЛУЧЕНИ : Комплет За Игла со Целосна Големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. БОИ : (1) Црвена, (1)Црна, (1)Сребрена. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран за вашиот Sony Xperia L со зголемена издржливост и точност на врвот со издржлив врв и долготрајно мастило!. Обезбедува мазно искуство како пишување пенкало на екранот и хартија за Вашиот Sony Xperia L!. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. ВКЛУЧЕНИ : Комплет За Игла со Целосна Големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. БОИ : (1) Црвена, (1)Црна, (1)Сребрена. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионален Паметен Телефон Sony Xperia L Прилагодено Игла На Допир Со Висока Чувствителност и компактна форма! [3 Пакет] ✅ ● СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдено, загарантирано за работа, Ова Игла обезбедува најнова технологија, најбезбедна, најлесна употреба●Мултифункционалното Игла со Мастило делува како нормално пенкало, плус за Вашиот Уред и повеќето Други Уреди Со Екран На Допир●Го Заменува допирањето со прст со врв со средна големина, врвот е Средна Точка.●Бидете подготвени без разлика дали сакате да испраќате пораки, пишувате, играте игри или да навигирате во апликации.●Тенкото тело на пенкалото за игла е изработено од цврст алуминиум, што го прави доволно силен за да се спротивстави на грубата употреба. Мала тежина со дизајн на клип, лесно прицврстете ја на вашата торбичка за носење, џеб, книга, дневник итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Телефонски зафат за планетите компјутери Космо комуникатор - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на навалување

DEN 127.20

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

Стенд за мобилен телефон, прилагодлив агол Висина на десктоп Телефон Стенд, целосно преклопен/преносен телефонски штанд, погоден за 14/13/12

DEN 3.33

Механички дизајн на држачот на мобилни телефони го прави држачот на телефонот стабилен и издржлив за мо

НЕЈЕНС Легура Часовник Случај за Епл Гледајте Серија 8 7 6 5 4 SE 45mm 42mm 44mm Луксузни Метални Гумени Нерѓосувачки Челик Часовник Модификација

DEN 2.33

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

[Купола Камера ЕЗ] Apple iPhone 13 Заштитник На Камерата од Вајтстоун [Инсталација Со Еден Допир] Заштитник На Објективот На Фотоапаратот Отпорен

DEN 2.33

НАЈДОБРА ПОКРИЕНОСТ : Овој ЗАШТИТНИК НА КАМЕРАТА ЕЗ го штити вашиот apple i Phone 13 задни Камери ОДЛИЧНА ЗАШТИ

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Велосипед Bowflex C7 - Капацитивно Игла Со Финетуш, Супер Прецизно Пенкало За Пенкало Bowflex

DEN 239.20

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Велосипед Боуфлекс Ц7 Ова неверо�

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии работи За Алкател Големиот Лесен Флип и Полнач За Итни Случаи Со LED Светло! [Црна]

DEN 191.84

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

USB адаптер за полнач за автомобили, QC 3.0 Брз полнач за автомобили, 4-порта мулти 9,6 засилувач 48W брз полнач за автомобили компатибилен

DEN 319.68

4 Полнач за автомобили со повеќе пристаништа : 4 USB порти Излез 96 A 48 W Поддршка 4 уреди брзо полнење во исто

Радост Соба Капацитивни Игла Пенкало За Екрани На Допир, Врвот На Дискот И Висока Чувствителност, Со Замена Совети &засилувач; Дланка

DEN 127.84

Широка компатибилност овој молив за игла работи совршено со i Pad Pro 5th 2021(5 G), i Pad Pro(109 Инч), Ipad Воздух 1ви / 2р�

Преносен универзален алуминиумски работна маса стојат раце бесплатни мобилни мобилни паметни мобилни телефони Таблет за приказ на

DEN 2.33

【Држач на десктоп Телефон】 Универзален држач за мобилни телефони, компатибилен со повеќето паметни те

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.