• Новак
Cмис Симпатична Зоолошка Градина Животински Влечки Мечка Крава Удобни Нелизгачки Перници Влечки Куќа Бања Спа Слајдови Отворено Затворен

Cмис Симпатична Зоолошка Градина Животински Влечки Мечка Крава Удобни Нелизгачки Перници Влечки Куќа Бања Спа Слајдови Отворено Затворен

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Земја Како Што Е Означено Квалитетен Материјал - нашите домашни влечки се изработени од висококвалитетна ГУМА ЕВА, без чуден мирис, многу мека, лесна, удобна, дише, отпорна НА лизгање и издржлива, Не се деформира лесно и нема да ви ги трие стапалата. Уникатен Дизајн - хуманизација и designетски дизајн. Влечките за перници дизајнирани во прекрасна слика за мечка и крава, плус со мазни горни и облини, нежни текстури и чиста боја, ги прават многу симпатични и нежни, давајќи им на луѓето светло чувство. Широки Апликации - Овој пар влечки е погоден за носење во многу прилики, и внатрешни и надворешни, како што се куќа, бања, спална соба, трпезарија, кујна, плажа, забава во базен, теретана, спа центар, дружење итн. Слободен насекаде. 2023 НОВИ ВЛЕЧКИ СЛАЈДОВИ-Удобни Нелизгачки влечки : изработени со издржлива гума, дебел ѓон, лесен, мек, без мирис, долготраен. Има силна способност да спречува лизгање, што ви носи удобно и безбедно чувство погодно за жени и мажи, унисекс возрасни за носење. исто Така, сите сезони што се носат слајдови, пролет, лето, fall и зима.- Услуги на клиентите пред и по гаранција : ако некој проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние сме пријатни да го решиме за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Xiloccer панталони за жени модни обични копчиња цврсти жени памучни панталони панталони и постелни панталони широки лабави панталони

DEN 114.08

100% мешавина од памук Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрз�

Фрагарн Женски Летни Фустани, Женски Модни Секојдневни Фустани Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Големи Димензии Долги Фустани

DEN 323.68

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја По�

2023 Цветни Врвови За Жени Кошули Со Копчиња Облечена Секојдневна Маичка Со Кратки Ракави Летни Трендовски Врвови Од Туника Основни Маици

DEN 143.84

МЕКА ТКАЕНИНА : ткаенината што дише е убава и лесна и ве одржува ладни во лето,fall,пролет тоа е одличен врв

4 јули Фустан За Жени Секојдневен Летен Фустан На Плажа Американско Знаме Без Ракави О Клучалка За Вратот Ѕвезди Сарафан Со Пруги

DEN 127.84

100% Полиестер ?€Стил qФустани со едноставно, растегливо, секојдневно, лабаво вклопување Супер мека и удо�

Женски кошули фустани обични чипка со кратки ракави чипка за чипка на врвови со ливчиња за ракави на екипажот на екипажот на екипажот

DEN 2.33

❤ Материјал : Рајон, полиестер, спандекс, памук Добра еластичност, лесна, мека и удобна ❤ Направено во СА

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.