• Новак
Алаза Елка Здолниште Декорација, Мали Мини Дрво Здолниште Украс 35.4 Инчи Со Божиќ Симпатична Гном со Венец За Божиќ Партија Одмор Дома Украси

Алаза Елка Здолниште Декорација, Мали Мини Дрво Здолниште Украс 35.4 Инчи Со Божиќ Симпатична Гном со Венец За Божиќ Партија Одмор Дома Украси

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек кадифе, неговата ткаенина со висока густина го прави здолништето на дрвото цврсто, но меко, удобниот допир на рацете носи топло празнично чувство на Вашиот божиќен декор. Дијаметар : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 47,2 инчи (120 см), мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 35,4 инчи (90 см), изберете ја најсоодветната големина за Вашата Елка. Лесно За Инсталирање : Три врски при отворање за да се обезбеди здолниште од дрво на Место под Елката, здолништето На Елката помага да се покријат штандовите За Новогодишна елка и обезбедува совршено место за купување подароци, чувајте ги подовите чисти од борови иглички или сок од дрвја, дава елегантен и традиционален изглед за Вашата Елка, донесете празничен шарм со здолништето на дрвото за да направите рустикално Домашно Божиќно чувство. Совршен Божиќен Украс : Совршен за домашен надворешен внатрешен декор и Канцелариски божиќни украси, додавајќи повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или на друго место, ова издржливо здолниште од дрво дефинитивно ќе се одржи уште многу години, што може да се пере во машина. Услуга по Продажбата : Нашата цел Е да создадеме квалитетни артикли и да обезбедиме топли услуги за нашите клиенти, доколку не сте задоволни со Нашето Здолниште За Новогодишна елка, ве молиме контактирајте не во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Амосфун Велигденски јајца декорација Велигденски јајца светло низа Деликатна пукнатина шема, стринг светло фестивалска забава Декоративна

DEN 2.00

Велигденски украси за дома одлична декорација за вашиот дом, внатрешен двор, градина, двор или свадба, Б�

6 пакувања батерии батерии управувани со менување на светлата за треперење со тајмер 20 -от 7ft Флексибилна сребрена жица водоотпорна firefly

DEN 0.33

8 режими на осветлување и трепкање на располагање, а тоа се : комбинација на тајмер, тајмер во бран, тајме�

Артифлр 2 Пакет Есенски Венец Јаворов Лист со 16,4 Стапки 40 Лед Стринг Светлина, 5,9 Стапки/Парче Висечка Лоза Венец Вештачко Есенско Зеленило

DEN 2.00

●Реална Есенска Лисја ВенецРазнобојните бои на јаворовите лисја се движат од темно зелена до живописн�

Оригинални декоративни светла за аметист кристали слатки самовила светла 10ft 30 природни камења со далечински управувач за спална соба што висат

DEN 0.33

【Убавината и енергијата од неверојатно самовила камени светла】 природни и нетретирани директно од ру�

Започит 10 парчиња мини фигура пејзаж модел дрво минијатурен божиќен украс Минисани новогодишни елки статуети украси Божиќни материјали

DEN 3.33

Зелено пејзажно дрво Подобрете го изгледот на вашиот модел пејзаж со допир на зеленило Орнамент на мини

6 Парче Божиќен Комплет Вештачка Божиќна Солза Венец Венец Украсен Со Украси Од Топка Гранки Божиќна Колекција За Подарок За Божиќен

DEN 1057.60

Пакетот Вклучува : нашиот комплет За капки Новогодишни венци со црвена топка вклучува 3 парчиња венци, д�

висесани Елка Мат Брановидна Боја Цик Цак Шема Дрво Стојат Мат Подот Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Послужавник Мат За Сезонски

DEN 223.84

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Нуобести 2 ПАРЧИЊА Божиќна Борова Венец Вештачка Декорација На Борови Конуси Вештачка Бобинка Венец Лоза Декорација За Ѕидови Празничен

DEN 3.33

Прифатлива и разумна цена секогаш ни служи Ќе ви помогне да заштедите пари Производот е лесен и компакт�

Sumind Мини Елка Здолниште 15 Инчен Елка Здолниште Минијатурни Елка Здолниште Декор За Божиќ Нова Година Празник Партија Дома Орнаменти

DEN 111.84

Мини големина на Здолниште За Новогодишна елка : здолништето За Новогодишна елка има дијаметар од околу

Божиќни носители на божиќни порибници мантили за закачалки за куки за камиони, закачалки за божиќни порибници, камин за забивање за

DEN 2.33

Pack 6 Пакет носител на божиќни чорапи】 Пакет вклучуваат 6 метални куки за висечки божиќни чорапи, црна бо�

Топпер Шапка За новогодишна Елка Уникатен, Склопувачки Украс На Врвот На Дрвото Акцент На Црвена Црна Карирана Ткаенина Горна Капа со/Лак,

DEN 1.33

Дали ви е здодевно од обичните приврзоци За Новогодишна елка? Што велите за ставете симпатична капа на в

Декорација на абоофан 2 компјутери: Полици стари оревици на облека Продавници Промоција на бројки Коњ: Сезонски кукли и колекционерски

DEN 1419.20

Божји Божиќ : Бојата е заситена, природна и полна Дозволете ви да имате добро искуство Декор на оревици :

Дрво Здолниште 30 x30 Црвено Нека Снег Божиќ Дрво Здолништа Мат Симпатична Кучиња Подарок Снегулка Фарма Новогодишна Елка Орнаменти

DEN 159.84

?Премиум Материјал : Нашето Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиестерск

ПРЕТИЗУМ 24 парчиња Божиќни Борови Шишарки Приврзоци Декорација На Новогодишна Елка Занаети САМ Украси За Божиќ Внатрешна Надворешна

DEN 3.00

со издржлив материјал за повторна употреба Погоден за декорација во хотел, ресторан, луксузен ресторан,

висесани Елка Мат Ноќта На Вештерките Партија Тиква Дрво Штанд Мат Кат Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Послужавник Мат За Сезонски

DEN 223.84

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Држач за Топер за новогодишна Елка, Универзален Пресврт На Држачот За Горниот Дел Од Дрвото Пластичен Зелен Врв На Дрво Со Прилагодлив Додаток

DEN 399.84

Универзален Држач За Горниот Дел Од Дрвото : ќе добиете 1 парче држач за горниот Дел Од Елката, погоден за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.