• Новак
HXXDXDP Држач За Тоалетна Хартија Водоотпорен Ѕид Монтиран Тоалетна Хартија Фиока Ролна Хартија Кутија За Складирање Фиока Кутија За Ткиво Полица Производ За Бања

HXXDXDP Држач За Тоалетна Хартија Водоотпорен Ѕид Монтиран Тоалетна Хартија Фиока Ролна Хартија Кутија За Складирање Фиока Кутија За Ткиво Полица

Вреднување на стоката:
DEN 5550.24

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластика Тип : Држачи За Хартија. Боја : бела/Светло розова/розова/сина. Применлива површина : . Чисти, суви и мазни ѕидни површини, како што се плочки, мермерен камен, метал, стакло итн. Пред инсталирање, осигурајте се да ја исчистите и исушите површината на ѕидот. Не се препорачува за боја, позадина и нерамни површини. Материјал : Пластика. Тип : Држачи За Хартија. Боја : бела/Светло розова/розова/сина. Применлива површина : . Чисти, суви и мазни ѕидни површини, како што се плочки, мермерен камен, метал, стакло итн. Пред инсталирање, осигурајте се да ја исчистите и исушите површината на ѕидот. Не се препорачува за боја, позадина и нерамни површини.Едноставен и стилски дизајн.Инсталација : Монтиран Ѕид.Големина : 14*24*14cmpackage Вклучени : 1 * Држач За Хартија.Елегантен и нежен во детали, совршена комбинација на уметност и дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ланк модерни копчиња за кабинети и влече сјајна фиока/рачки за мебел со завртки сите метални стилски кујнски хардвер 2 пакувања, сребро, B203P128-p2

DEN 478.08

Материјал и издржлив дизајн : Направено во легура на цинк и чешки кристал Со напредна техника, влечењето

ZLXDP Невидливо електрично заклучување 13.56m IC картичка заклучување на кабинетот за заклучување на кабинетот за заклучување на клучот

DEN 200.00

Материјал : легура на цинк апс Работен напон : 6 V Напојување на батеријата : 4 x батерии ААА, кои не се вклуч

Х-DREE Кабинетот Гардероба Прозорец Метал Преклопен Капак Поддршка Шарка Остане Сребрен Тон 205mm Долг (Армарио Армарио Вентана Метал Plegable

DEN 1.00

Стил : / ; Боја : Сребрен Тон; Содржина На Пакетот : 1 x Мебел Капак Шарка Останете, Некои Инсталирајте Делов

Бетомшин 32мм Диа Најлон Сребро&засилувач;Бело Двојно Тркало Галванизација Лизгачка Врата Прозорец Макара Нерѓосувачки Челик Школка 1

DEN 191.84

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛОТО : Дијаметар : 32мм; Дебелина : 9мм МАТЕРИЈАЛ : Најлонско Тркало, Школка од Нерѓосувачк�

Yzjj Тешки Фиока Слајдови, Заклучување Фиока Тркачи 250lbs Капацитет На Оптоварување Целосна Продолжување Фиока Шини 1 Пар Страна Монтирање

DEN 3.33

Тежок Тобоган За Фиоки : изработен е од висококвалитетна ладно валана челична плоча и дебела метална пл�

Водоотпорни Церади со Громови И Армирани Рабови, Дебелина Од 14 Мил, Тешка Церада за Шатор За Крошна Од Церада, Брод, Р. в. Или Покривка За

DEN 0.33

Двострано Водоотпорен : Ефикасно Спречување На Пенетрација На Дождовница, антистареење Полипропиленск

Неправилни ленти за транзиција со широки подови од 4 инчи, редуктор на врата против флејта дрво до ленти за поврзување со плочки, за тепих/праг

DEN 1.67

Алуминиум, оптоварување 660 bs : лента за транзиција на подот изработена од алуминиум со голема јачина што

TSMST 4ft Лизгачки Штала Врата Хардвер комплет, Беспрекорна Железничка Штала Вратата Песна За Една Врата, Лесно Да Се Соберат, Непречено

DEN 1.33

€ ®ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ q : Изработен од тежок челик,Врвно најлонско тркало, валчесто лежиште Gcr15, индустриск

Мромакс Двојна Акција Пружинска Шарка, 3 Инчи Нерѓосувачки Челик Четкани Шарки Со Тежок Товар со Прилагодување На Затегнатоста,

DEN 196.64

●Големина На производот Должина : 92мм / 3,62"; Ширина : 62мм / 2,44"; Дебелина : 1,5 мм / 0,05" Пружинска шарка со Двој�

Копче на Кабинетот на антрадер, Копче Од Цврсто Дрво Со Единечна Дупка Од 4 Парчиња, Копче Од Дрво Од 3 Инчи Со Завртки за Фиока За Комода

DEN 0.33

①СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ : 4 парчиња копче од цврсто дрво со една дупка, некои завртки €ГОЛЕМИНА : 75€34€11mm / 2.

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.