• Новак
20 Парчиња Лимонада Венец 2 Парчиња Лимон Венец Партија Ресел Банер Вештачки Лимонада Партија Материјали Лимон Банер За Лето Декор Свадба Роденден Невестински Проз

20 Парчиња Лимонада Венец 2 Парчиња Лимон Венец Партија Ресел Банер Вештачки Лимонада Партија Материјали Лимон Банер За Лето Декор

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Што Ќе Добиете : ќе добиете 2 парчиња банери за лимонада од филц, 20 парчиња хартиени ресни во светло розова, жолта, светло жолта и бела боја, повеќе бои и стилови се доволни за вашите потреби за украсување Информации за големината : банерот е во соодветни големини, можете да ја проверите табелата со големини пред да нарачате, опременото јаже ви овозможува да го прилагодите растојанието на картичките по потреба, а работ на хартијата е приближно 35 х 12 см/ 13,78 х 4,72 инчи, можете да се одделите за да направите реследникот да изгледа меки. Квалитетен Материјал : секој мал цвет од лимонада е изработен од квалитетен филц материјал, мал и лесен, без мирис, лесен за чување, хартиената ресна е изработена од квалитетен хартиен материјал, безбеден и сигурен, можете да го користите со доверба долго време. Широко распространета Примена : нашите банери за филц од лимонада и хартиени ресни се погодни за многу прилики како што се забави со лимонада, роденденски забави, летни тематски забави, пролетни прослави, свадбени забави, штандови за фотографии, украси за дом, дневна соба или расадник. Споделете со Вашиот Пријател : можете да ги испратите вашето семејство, пријател и роднини со овие прекрасни транспаренти и хартиени ресни, тие се pleasетски пријатни и ја подобруваат вашата врска. Што Ќе Добиете : ќе добиете 2 парчиња банери за лимонада од филц, 20 парчиња хартиени ресни во светло розова, жолта, светло жолта и бела боја, повеќе бои и стилови се доволни за вашите потреби за украсување. Информации за големината : банерот е во соодветни големини, можете да ја проверите табелата со големини пред да нарачате, опременото јаже ви овозможува да го прилагодите растојанието на картичките по потреба, а работ на хартијата е приближно 35 х 12 см/ 13,78 х 4,72 инчи, можете да се одделите за да направите реследникот да изгледа меки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сами мини кармин случај со огледало За Чанта, Летен Одмор Пердув Лист Цвет Светлина Боја Шема Кожа Козметички Шминка Носителот Торба, Има

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Муум Јужноафрикански Жирафи, Кутии За Складирање Мала Кожна Фиока За Камериер Држач За Бонбони Фиока За Клучеви, Телефон, Монета, Паричник,

DEN 3.00

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Х-DREE 10мм х 14мм Отпорна На Топлина Силиконска Цевка Цевка За Црева Отпорна На Висока Температура 1м Должина (10 мм х 14 мм Тубо де силикона

DEN 2.00

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 107гр Содржина На Пакетот : 1 х Силиконска Ц�

ЛАМПЕ 3 Парчиња Корпа За Отпадоци Од Бамбус Корпи За Складирање Морска Трева Корпи За Складирање Облека Организатор Плетени Корпи

DEN 1480.00

Ткаена Корпа За Складирање : оваа ставка е едноставна, но елегантна кофа за складирање, врвен материјал,

50 Златни Обрачни Пластични Чаши За Вино За Еднократна Употреба | Големи 10 мл. Премиум Јасно Тврда Пластика Фенси Вино Чаши за Свадби &засилувач;

DEN 767.84

ЕЛЕГАНТНО И ПРАКТИЧНО : кога планирате забава, знаеме колку е важно садовите за еднократна употреба да б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.